Богослужіння в Instagram: тернопільський священик і його унікальне ноу хау. СЛУЖБА В INSTAGRAM: НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ СВЯЩЕНИК ПРОВОДИТЬ БОГОСЛУЖІННЯ У …Більше
Богослужіння в Instagram: тернопільський священик і його унікальне ноу хау.
СЛУЖБА В INSTAGRAM: НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ СВЯЩЕНИК ПРОВОДИТЬ БОГОСЛУЖІННЯ У СОЦМЕРЕЖАХ
Священик зі Скали-Подільської щодня організовує богослужіння в мережі Instagram. Отець Василь Германюк започаткував таку новацію для вірян молодшого покоління, які чимало часу проводять у віртуальному світі. Зараз на сторінці священика вже більше 2-х тисяч підписників. Як до таких молитов ставляться тернополяни та духівники різних церковних конфесій, дивіться у сюжеті.
www.instagram.com/hvmnew/
СЛУЖБА В INSTAGRAM: НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ СВЯЩЕНИК ПРОВОДИТЬ БОГОСЛУЖІННЯ У СОЦМЕРЕЖАХ
Священик зі Скали-Подільської щодня організовує богослужіння в мережі Instagram. Отець Василь Германюк започаткував таку новацію для вірян молодшого покоління, які чимало часу проводять у віртуальному світі. Зараз на сторінці священика вже більше 2-х тисяч підписників. Як до таких молитов ставляться тернополяни та духівники різних церковних конфесій, дивіться у сюжеті.
www.instagram.com/hvmnew/
- Поскаржитись
Соціальні мережі
- Прикріпити
Змінити публікацію
Видалити публікацію