05:47
Public domain
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
‼️💉 Prof. Bhakdi: Vakcína Covid vyvolá celosvětový nárůst tuberkulózy a rakoviny
Profesor Sucharit Bhakdi si je jistý: vakcíny proti kovidu-19 zabíjejí mladé i staré. Zabíjejí děti. Podle něj jejich destruktivní účinky na lidský imunitní systém usnadňují vznik nebezpečných onemocnění. Podle něj je nyní na čase hledat důsledky, jako je tuberkulóza, toxoplazmóza, herpes a rakovina - a …More
‼️💉 Prof. Bhakdi: Vakcína Covid vyvolá celosvětový nárůst tuberkulózy a rakoviny
Profesor Sucharit Bhakdi si je jistý: vakcíny proti kovidu-19 zabíjejí mladé i staré. Zabíjejí děti. Podle něj jejich destruktivní účinky na lidský imunitní systém usnadňují vznik nebezpečných onemocnění. Podle něj je nyní na čase hledat důsledky, jako je tuberkulóza, toxoplazmóza, herpes a rakovina - a zastavit očkování.
V polovině ledna 2022 se bývalý vedoucí Ústavu lékařské mikrobiologie a hygieny na Univerzitě Johannese Gutenberga v Mohuči znovu obrátil na veřejnost s emotivním apelem o nebezpečnosti vakcín Covid. S odkazem na výsledky vyšetřování týmu kolem Prof. Dr. Arne Burkhardta, jednoho z nejzkušenějších patologů v Německu, prohlásil, že fakta, která jsou nyní na stole, jsou prostě zdrcující.
Na žádost příbuzných provedl Burkhardt pitvu zemřelých osob, které po jednom nebo více očkování proti Covid-19 náhle zemřely - doma, v práci, v autě, při sportu apod. Bhakdi zdůrazňuje, že bez ohledu na výrobce vakcíny byly v naprosté většině pitev nalezeny jasné důkazy autoimunitního sebepoškození.
Zdroj (Reports24.news) - strojový překlad do češtiny:
Prof. Bhakdi: Covid-Impfung wird weltweit Anstieg von Tuberkulose und Krebs entfachen
Pavel Jaško shares this
374