Clicks499

Biskup przerywa zmowę milczenia | Abp Jan Paweł Lenga

Tymoteusz likes this.
Tymoteusz
Ks. Abp Jan Paweł Lenga MIC (Marianin) :

Odwagi bracia, nie bójcie się, Chrystus zwyciężył to wszystko diabelstwo już dawno i diabeł nie ma żadnej perspektywy, on dawno przegrany jest i każdy, kto jemu sypie do kadzielnicy kadzidło na jego stronę, to jest po stronie zatracenia, a ten, który nawet żmudno, cierpliwie, wytrwale, jednak chociaż ziarenko wsypie do kadzielnicy po stronie Chrystusa, …More
Ks. Abp Jan Paweł Lenga MIC (Marianin) :

Odwagi bracia, nie bójcie się, Chrystus zwyciężył to wszystko diabelstwo już dawno i diabeł nie ma żadnej perspektywy, on dawno przegrany jest i każdy, kto jemu sypie do kadzielnicy kadzidło na jego stronę, to jest po stronie zatracenia, a ten, który nawet żmudno, cierpliwie, wytrwale, jednak chociaż ziarenko wsypie do kadzielnicy po stronie Chrystusa, chociaż będzie za to cierpiał, wyśmiany, on sypał to ziarenko na kadzielnicę, która daje chwałę Bogu i Pan Bóg zauważy takiego człowieka, bo będzie widział w nim właśnie tą miłość i łaskę dla niego. Nie bój się trzódko mała.
- Trwajcie mocni w wierze. (Michał Murgrabia)
- Absolutnie.” (44:51).
Tymoteusz
Ks. Abp Jan Paweł Lenga MIC (Marianin) :

„Pójdą na męczeństwa, bo kto chce żyć w prawdzie, będzie prześladowany, ale prawda nas wyzwoli, ale to tutaj jest bardzo, bardzo trudna, wąska i kamienista, a dzisiaj masa jedzie po szerokiej, przestrzennej, Kościół taki wszystkich, dla wszystkich, Kościół ludzki, ale to nie jest Kościół Chrystusowy.” (44:28).
Pascendis Dominicis Gregis likes this.
One more comment from Tymoteusz
Tymoteusz
Ks. Abp Jan Paweł Lenga MIC (Marianin) :

Lefebvre podstawił siebie i ceną zniszczenia przez tego Pawła VI, który musiał przyjąć niepopularną decyzję, degradować jego, a on jednak walczył do końca, bo, i on wygrał, bo teraz pokazuje całemu światu, że on był prawdziwym biskupem, obrońcą wiary Kościoła katolickiego czym te wszystkie inni, które go niszczyli.” (33:20).
m.rekinek and one more user like this.
m.rekinek likes this.
Irenikus likes this.
Tymoteusz
Ks. Abp Jan Paweł Lenga MIC (Marianin) :

Benedykt XVI „On też nie mógł walczyć z nimi, dlatego abdykował, a jak abdykował, postawili swego z Sankt Gallen i teraz mają, rozwalają Kościół do korzeni. Może dobrze jest, że ludzie zaczynają po troszku się obudzać i widzieć, że to jest zło, pochodzi może ta, z dołu zacznie się wspomagać górę, bo jak ludzie tego nie wspomagają, sami tego nie rozumi…More
Ks. Abp Jan Paweł Lenga MIC (Marianin) :

Benedykt XVI „On też nie mógł walczyć z nimi, dlatego abdykował, a jak abdykował, postawili swego z Sankt Gallen i teraz mają, rozwalają Kościół do korzeni. Może dobrze jest, że ludzie zaczynają po troszku się obudzać i widzieć, że to jest zło, pochodzi może ta, z dołu zacznie się wspomagać górę, bo jak ludzie tego nie wspomagają, sami tego nie rozumieją, no to wtedy góra prosto wali się pierwsza, ryba gnije od głowy, niestety.” (20:00).
m.rekinek and 2 more users like this.
m.rekinek likes this.
Pascendis Dominicis Gregis likes this.
PiotrM likes this.
PiotrM
perfecta na moim kanale źle się nie wyraża. Bluźnierstwa czy oszczerstwa nie mają miejsca. Wykazanie błędu i ostrzeganie braci i siostry przed błędną nauką tak. Nie mylić z nienawiścią i brakiem miłości do tych zagubionych ludzi.
PiotrM likes this.