Clicks948
CÓRKA MARYI

JEZUS: Żydzi nadal będą Mnie odrzucali, aż do Ostrzeżenia

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 15 czerwca 2013 roku, godz. 16.48

Moja szczerze umiłowana córko, tak jak szedłem sam podczas powolnej i bolesnej drogi na górę Kalwarię, tak też będzie szła Moja Armia Reszty. Kiedy wchodziłem na to wzgórze tortury, byłem otoczony przez setki rzymskich żołnierzy, którzy nie dopuszczali tych, którzy stali wzdłuż drogi, a którzy chcieli Mnie pocieszyć.

Mimo że tak wielka liczba żołnierzy nie była konieczna do pilnowania zaledwie jednego człowieka, jednak ich obecność miała zademonstrować wiele rzeczy. Chcieli pokazać Moim wyznawcom i każdemu zamierzającemu rozpowszechniać Prawdę Mojego Nauczania, kto kontroluje sytuację. Ten akt agresji miał stanowić groźbę i zastraszyć tych, którzy ośmieliliby się okazać Mi wierność.

Żydzi zaparli się Mnie, a potem Mnie zdradzili. Rzymianie ukrzyżowali Mnie, a Mój umiłowany apostoł Piotr został pouczony, aby uformować Mój Kościół na ziemi właśnie w Rzymie, bo chciałem, żeby Mój Kościół został ukształtowany wśród tych, którzy Mnie prześladowali.

A teraz, kiedy ma wkrótce nastąpić Moje Powtórne Przyjście i gdy ujawniam Moją ostatnią Misję w związku z Moim Powrotem dla doprowadzenia ludzkości do ostatecznego zbawienia, które obiecałem, historia się powtórzy. Żydzi nadal będą Mnie odrzucali, aż do Ostrzeżenia. Wrogowie Boga wszędzie powstaną przeciwko Mnie. Ci, którzy Mnie kochają, i ci, którzy twierdzą, że Mnie reprezentują, zdradzą Mnie.

Wewnątrz Imperium Rzymskiego powstanie wielka obrzydliwość przeciwko Mnie. Babilon, dom Imperium Rzymskiego i gdzie znajdują się narody, które porzuciły Boga na rzecz fałszywych bogów, będzie siedzibą, z której zostaną wyplute wszystkie kłamstwa.

Bestią z dziesięcioma rogami jest Europa, a w Rzymie powstanie armia przeciwko Mnie. I znów będą one odpowiedzialne za ukrzyżowanie przed tym wielkim Dniem. Przyniosą ostateczną zniewagę, gdy ukrzyżują i zniszczą Moje Mistyczne Ciało na ziemi. Moje Ciało to Mój Kościół. Ci, którzy odłączają się od Mojego Ciała, wybierając podążanie za nową doktryną, zdradzą Mnie i jeszcze będą mieli czelność powstać i oświadczyć, że pochodzą ode Mnie.

W dniu, gdy nowa jedna światowa religia zostanie przedstawiona, i będzie ona zaaprobowana przez pewne grupy wewnątrz Kościoła katolickiego, jak to zostało przepowiedziane, niebo się ściemni i wielki piorun uderzy w ziemię. Będzie tak, jak było w momencie, gdy oddałem Moje ostatnie tchnienie na Krzyżu, kiedy Gniew Mojego Ojca został rzucony na wzgórze Kalwarii. Kiedy tak się stanie i nastąpi znak, że Mój jeden prawdziwy Kościół został zabrany, a zastąpiła go fałszywa pogańska obrzydliwość, musicie wiedzieć o tym, że to wtedy właśnie wszędzie na rodzaj ludzki spadnie deszcz kar.

Z Nieba dawane będą wszelkie znaki, aby ostrzec tych, którzy są po stronie fałszywego proroka i jego mającego nadejść wspólnika, antychrysta, że ich dni będą policzone. Zostanie im pokazane, jak to jest doświadczyć Gniewu Mojego Ojca.

Na tym etapie wielu biskupów i księży zda sobie sprawę z prawdy i będą walczyli przeciwko tej niegodziwości. Oni Mnie nie opuszczą i będą prowadzili Mój prawdziwy Kościół na ziemi. Niestety, wielu nie będzie miało odwagi, by tak czynić, i będą jak owce prowadzone na rzeź. Ale pocieszę ich zapewnieniem, że nigdy ich nie opuszczę.

Ześlę im wielką pomoc, a Moja Armia Reszty rozrośnie się i będzie rozpowszechniać Ewangelię, kiedy wszędzie będą spychani na bok. Będą nauczać w każdym zakątku świata i będą nieustraszeni. Ich miłość do Mnie pokona dzieło antychrysta. Ich posłuszeństwo względem Mnie i ich odpowiedź na Moje Modlitwy Krucjaty uratują miliardy dusz.

A potem Mój plan zostanie dopełniony.

Wasz Jezus

* * *

jezusdoludzkosci.pl/…kiego-powstanie-wielka-obrzydliwosc-przeciwko-mnie
wordpress.com/…hat-the-great-abomination-will-rise-up-against-me/

________________________________________________________________________

Orędzia o Ostrzeżeniu czyli Oświetleniu sumień

05.06.2011, 16:30 - Zderzą się dwie komety, Mój Krzyż pojawi się na czerwonym niebie

22.06.2011, 19:00 - JEZUS: Nie wracajcie po Ostrzeżeniu do waszych starych zwyczajów

08.06.2011, 16:45 - Przygotujcie swoje rodziny, że będą świadkami Mojego Krzyża na niebie

09.01.2012, 08:10 - Po Światowej Spowiedzi przygotuję Swoje Powtórne Przyjście

25.03.2012, 15:30 - Nawet Ostrzeżenie nie nawróci wszystkich niewierzących

14.06.2012, 18:15 - Chociaż Ostrzeżenia nie należy się obawiać, to jednak spowoduje ono ból u osób, które nie będą w stanie łaski

09.07.2012, 23:00 - Wszyscy ludzie, który żyją na świecie zobaczą swoją duszę i dowiedzą się, wielu po raz pierwszy, że ją mają

03.12.2012, 19:05 - Wzywam ludzkość, aby przygotowała się na Moje Wielkie Miłosierdzie

09.12.2012, 19:00 - Ogień Ducha Świętego, będzie odczuwalny w sercach wszystkich

11.12.2012, 17:00 - Maryja Panna: On, tak pokorny, przyjdzie w chwale pełnej blasku, a Jego Wielkie Miłosierdzie zaleje ziemię

20.02.2013, 19:30 - To Wielkie Oświetlenie Sumienia nastąpi po tym, gdy Mój Święty Wikariusz opuści Rzym

01.04.2013, 17:22 - Bóg Ojciec: Ja, wasz Ukochany Ojciec, ustaliłem ostatecznie dzień Ostrzeżenia. Tylko Ja znam jego datę

06.04.2013, 17:00 - Zbliża się czas pojawienia komety, kiedy ludzie będą sądzić, że są to dwa słońca, o czym już wcześniej mówiłem

20.11.2013, 14:15 - Kiedy przychodzę, jako Król Miłosierdzia, żadna dusza nie będzie miała jakiejkolwiek wątpliwości co do tego, kim Ja Jestem i czym Ja Jestem

__________________________________________________________________