Clicks2.8K

Holokaust, milionowe oszustwa w USA.

sowa
Holocaust, milionowe oszustwa w USA. Państwowa telewizja niemiecka ARD przyniosła w rocznicę tzw. kryształowej nocy (spalenia synagog w hitlerowskich Niemczech) informację o milionowych oszustwach …More
Holocaust, milionowe oszustwa w USA.

Państwowa telewizja niemiecka ARD przyniosła w rocznicę tzw. kryształowej nocy (spalenia synagog w hitlerowskich Niemczech) informację o milionowych oszustwach bandy żydów amerykańskich, które wykryła ostatnio prokuratura w USA.
Aresztowano 17 żydowskich imigrantów z byłego Związku Sowieckiego, którzy skasowali na sfałszowane papiery ok. 42 mln dolarów odszkodowania od rządu Niemiec, za rzekome prześladowanie nie istniejących nigdy w rzeczywistości, żydowskich ofiar.
Fundacja żydowska, która przez 16 lat zamieszana była w kryminalny proceder tłumaczy, że to tylko 1 proc. wszystkich odszkodowań, które załatwiała w tym czasie. W sumie: 42 mln x 100 = 4 200 milionów dolarów wypłaconych nie wiedzieć komu i za co!

Pośród kilkudziesięciu komentarzy zamieszczonych przez poruszonych widzów na internetowej stronie pierwszego programu telewizji niemieckiej, mimo policyjnej kontroli internetu w Niemczech nastawionej głównie na szukanie pederastów i antysemitów, znajduje się i zapis wynikający z nieznajomości zasadniczych różnic cywilizacyjnych między żydami, a ludźmi kultur europejskich. Wpis ten zapytuje uprzejmie, dlaczego oficjalnego komunikatu na ten temat nie ogłasza Centralna Rada Zydów w Niemczech, dlaczego nie ma stanowiska Centralnej Rady Zydów w USA i dlaczego brakuje w tej sprawie oficjalnego stanowiska Ministra Sprawiedliwości rządu Baracka Huseina Obamy?

Mentalność ludzka ma źródła w mądrościach powtarzanych z lubością przez pokolenia, jeśli to powtarzanie ma jakiś namacalny sens. Choschen ha-mischpat 156,5 mówi na ten przykład:
"...dem Juden ist es erlaubt, das Vermögen der Nichtjuden an sich zu bringen. Auf jede Art und Weise, denn das Vermögen der Akum (Goyim) ist wie herrenloses Gut".

Znajomość z pewnym żydowskim adwokatem we Frankfurcie nad Menem, który z odzyskanego dla klienta za skradzione w Polsce auto odszkodowania pobrał sobie kilka tysięcy euro za dwie inne usługi, których w rzeczywistości nigdy nie było, pozwala przetłumaczyć na nasze przytoczone zdanie słowami tegoż mecenasa: "Herr Ligon, das Geld war da". Pieniądze były (to się brało), bo

"...żydowi jest dozwolone, majątek nieżyda zabrać. W każdy sposób, bo majątek nieżyda (goja) jest jak bezpańskie dobro", jak mówi Pismo.

Stan David Ligoń