Clicks2.8K
magdach
13

Zjevení Panny Marie: O světové válce!

Zjevení Panny Marie: O světové válce!

Zjevení Panny Marie, na Pátek velikonoční, 21.4.2017, odpoledne:

„Mé milované děti,

modlete se také za Mého navráceného syna Kim Čong Una, severokorejského vůdce. Jeho země je poslední překážkou před americko-rusko-čínskou válkou, která má začít výpadem amerických a jihokorejských vojenských sil z území severní Koreje na Rusko a Čínu.
Hospodin omilostnil Kim Čong Una za jeho předchozí činy, aby nyní bránil Satanově plánu na zahájení globální jaderné války.

Modlete se i za vaše nepřátele s láskou a pokorou.

A k tomu vám mocně žehnám +++

Panna Maria“


AVE MARIA! DĚKUJEME, MAMINKO!

ANO, MODLEME SE, PROSÍM

p.s. Petro, situace je skutečně velmi vážná. (pozn. Ano, vím. Takhle blízko k válce, k jaderné válce a světové válce, jsme snad ještě neměli…) K satanistům zběhlý Donald Trump se jako sup vrhá na severní Koreu a Američané i Rusové přisouvají veškeré vojenské jednotky k severokorejským hranicím.
www.novinky.cz/…/435711-cinsti-v…
„Čína a Rusko přesouvají k hranicím Severní Koreje armádní techniku. Obě země tak reagují na vzrůstající napětí na Korejském poloostrově. Spekuluje se, že by Severní Korea mohla provést šestý jaderný pokus. Zatím není jasné, jak zareagují Spojené státy. Jižní Korea se obává preventivního amerického útoku na KLDR.
Čínský bombardér Xian H-6 (zmodernizovaný licenční Tupolev Tu-16) v doprovodu dvou čínských stíhaček Shenyang J-11 (čínský pololicenční Suchoj Su-27)
Čínský bombardér Xian H-6 (zmodernizovaný licenční Tupolev Tu-16) v doprovodu dvou čínských stíhaček Shenyang J-11 (čínský pololicenční Suchoj Su-27)
FOTO: Profimedia.cz
Dnes 12:50 – Soul/Washington
Čínské pozemní síly i těžké bombardéry schopné nést střely s plochou dráhou letu byly ve středu uvedeny do stavu pohotovosti, uvedla televize CNN s odvoláním na nejmenovaného představitele amerického ministerstva obrany. Podle něj to ukazuje, že čínská armáda je připravena na vývoj v Severní Koreji zareagovat. Spojené státy podle jeho slov zjistily, že byl uveden do stavu nejvyšší pohotovosti nezvykle velký počet čínských letadel.
V jihokorejských médiích se objevila zpráva, že Čína přemístila k severokorejským hranicím 150 tisíc vojáků.
Podle amerického představitele vyhlášení pohotovosti souvisí se snahou „snížit reakční dobu na eventuální dění v Severní Koreji“. To by mohlo vyústit v ozbrojený konflikt, uvedla televize. Zmínila také, že se Peking bojí pádu režimu v Pchjongjangu jak kvůli vlně uprchlíků, tak kvůli možnému sjednocení s Jižní Koreou, která je blízkým spojencem USA. Čína je proti americké vojenské přítomnosti v Korejské republice a kritizuje, že tam Spojené státy rozmisťují protiraketový systém THAAD.
„Nikdo si nemyslí, že Číňani budou vojensky tlačit na Severní Koreu nebo dostanou její režim do kolen, ale strategie vypadá, že Čína hledá víc než cokoli jiného politické řešení,“ řekl vysoký představitel americké administrativy. Spojené státy tlačí na Čínu kvůli KLDR, protože 85 procent severokorejského obchodu probíhá s ČLR.
V jihokorejských médiích se objevila zpráva, že Čína přemístila k severokorejským hranicím 150 000 vojáků. Mluvčí čínského ministerstva zahraničí řekl, že Peking je vážně znepokojen posledními jadernými a raketovými aktivitami Pchjongjangu.
Přesun ruských sil na Dálném východě
Deník The Daily Telegraph ve čtvrtek napsal, že obyvatelé ruského Dálného východu hlásí, že od víkendu míří k severokorejské hranici velké vojenské konvoje. Na videonahrávce místního zpravodajského webu DVHab.ru je zachycen vlak s 12 pásovými vozidly a protiletadlovým systémem Tor. Souprava projížděla Chabarovskem a mířila k Vladivostoku.
„Tohle je třetí vlak s vojenskou technikou, který jsme tady od rána viděli,“ říká místní obyvatel na videu a pokračuje: „Vypadá to, že něco posílají k severokorejské hranici.“ Podle zpráv serveru Vostok Media byla přeprava těžké vojenské techniky, jako jsou obrněné transportéry a vrtulníky, vidět o víkendu také na dálnici z Chabarovsku do Vladivostoku.
Mluvčí ruské armády Alexandr Gordějev prohlásil, že se jednalo o součást „rutinních vojenských manévrů“. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov odmítl zprávy o přesunech ruské techniky a vojáků k hranicím KLDR komentovat. „Nasazování ruských vojáků v rámci Ruska není veřejnou záležitostí,“ řekl Peskov podle agentury RIA.
Obava jihokorejských politiků z amerického úderu
Konzervativní kandidát na jihokorejského prezidenta Ju Song-min, nominovaný stranou Bareun (nově vzniklá pravicová strana poslanců původně ze strany Sanjuri, kteří se postavili proti odvolané prezidentce Pak Kun-hje), dal v pátek najevo obavy z případného amerického preventivního úderu na severokorejská jaderná zařízení. Souhlasil by s ním v případě, že by aktuálně hrozil severokorejský jaderný útok.
„Jestliže by existovaly jasné signály, že sever na nás zaútočí jadernými střelami, musíme jednat a provést preventivní protiúder. Pokud by americký prezident Donald Trump volal po preventivním úderu, aby KLDR nemohla vyvíjet své jaderné zbraně nebo rakety, tak by řekl tvrdé ne,“ řekl.

Zdroj: petrabostlova.wordpress.com/…/zjeveni-panny-m…
Mira393
Kim dostal od naší Panny Marie milost????
Spíše si myslím že další podvrh......
Na mě působí jako masový vrah, na seznamu přehánějí(tak jako všechny západní média o komunistických státech), ale něco na tom pravdy bude.

www.novinky.cz/…/436520-zubozeni…
acer
Trump zatím jen oťukává místa na světě, kde by se dala stupňovat studená nebo i horká válka. Avšak Trumpovým kontaktováním americké kosmonautky se naskýtá další eventualita - alternativa vymyšleného útoku mimozemšťanů, proti kterým je pak prý třeba se bránit sjednocením světa do nového světového řádu pod vedením USA
Maria Dubovska
To je tak na tvoj vkus hento. Ateisticke peklo , kde sa za emigraciu tresta vyvraždem zvysku rodiny, deti pracuju jak otroci v gulagoch a kto sa znelubi vo vlade vrchnmu Cunati, ktore o sebe siri legendy že nekadi a vymyslel hamburger (to je zaujimave jak vzdy zacnu o tom hamburgeri, nejak ich irituje specialne hamburger), tak toho podhodia hladnym psom. Preco ma to neprekvapuje.
Pravda bude skryta
Ano, ale bola splnena podmienka? kajal sa?
Peter(skala)
Martin5582 pred 2 minútami
Určite by Panna Maria nepovedala takú hlúposť jedine prezlečení satan za ňu a ktorý, vie dať na seba hocijakú podobu. Kim Čong Una on je komunista a nemá nič spoločne s vierou,ktorý ani nie je kresťan a ktorý s jadrovými bombami ohrožuje okolitý svet tak on jedine syn diabla jedine.
✍️

1.Veštica Vanga v čase komunistov obhajovala komunisticku vladu a veštila v ich …More
Martin5582 pred 2 minútami
Určite by Panna Maria nepovedala takú hlúposť jedine prezlečení satan za ňu a ktorý, vie dať na seba hocijakú podobu. Kim Čong Una on je komunista a nemá nič spoločne s vierou,ktorý ani nie je kresťan a ktorý s jadrovými bombami ohrožuje okolitý svet tak on jedine syn diabla jedine.
✍️

1.Veštica Vanga v čase komunistov obhajovala komunisticku vladu a veštila v ich prospech
2.Makedonova v čase vlady Mečiara veštila v prospech jeho udajneho mesiašskeho planu
3.V čase proroka Eliaša tiež mali Zakonici svojich falošných veštcov...

... takže nič noveho pod slnkom a práve to je nam ako svetlo vo tmach na rozlišovanie, že ktorý prorok podporuje takýchto ideologov a posadnutých vladcov sveta, tak je proti Božím prorokom a Božej vláde.
markus55
SAMÉ BLBOSTI. ĽUDSKÁ FANTÁZIA DOKÁŽE BYŤ RIADNE PESTRÁ. RAZ TU ROBÍTE S PANNY MÁRIE DIETNU SESTRU A TERAZ PRE ZMENU POLITICKÚ PORADKYŇU.
magdach
Že budete víc než překvapena, MB. (A smích Vás určitě přejde. Přeji Vám, aby ne navždy.)
Maria Dubovska
nevieme my o nicom, vypravuj magdus 😀 😀 😀
magdach
...dál si sněte "realitu" televize NOVA, ale pak se nedivte, až kolem vás začnou padat bomby.
magdach
Copak nevíte nic o Božím milosrdenství?? Že kdo lituje svých hříchů a prosí našeho Pána o odpuštění, že náš Pán odpouští!
Pravda bude skryta
Mne nesedi, ze ho omilostil, najma ked dal vyvrazdit takmer celu svoju rodinu.
LaFemme
MAGDACH! Už stačí! Prestaň. Presviedčam sa, že sektárom chýba z prirodzených vecí hlavne zdravý rozum. To, že nemajú Ducha Svätého, to hádam ani netreba zdôrazňovať.
Maria Dubovska
Donik cochvila rozbije cunu KimirCunikovi. Tesim sa.