Clicks362

Stop roszczeniom żydowskim | Robert Bąkiewicz o akcji

Szczegółowe informacje o akcji uświadamiania Polakom o roszczeniach żydowskich pisać można na mail: mobilizacja@ustawa447.pl. Tam też można wpisać się na wolontariat lub uzyskać informacje o wolontariacie.

Quas Primas
Quas Primas
Po znikomej ilości wejść na ten film widać, jak bardzo zależy polakom na Polsce.
Wstyd!
Pan Robert Bąkiewicz to wielki patriota.
Posłuchajcie z jakim zaangażowaniem walczy o dobre imię naszej Ojczyzny.
Pascendis Dominicis Gregis
@Quas Primas Niestety, ale czeka nas bardzo ciężka praca przebudzenia ludzi z letargu. Ludzie nie zdają sobie sprawy z powagi zagrożenia tej ustawy 447. Do Polaków dotrze to dopiero kiedy albo żydy dobiorą się do ich majątku albo zrobią to zdrajcy z wiejskiej. Wtedy Polacy zareagują wielkim płaczem i krzykiem, ale będzie już to za późno. A przypomnę, że żydzi już w internecie do nas piszą, …More
@Quas Primas Niestety, ale czeka nas bardzo ciężka praca przebudzenia ludzi z letargu. Ludzie nie zdają sobie sprawy z powagi zagrożenia tej ustawy 447. Do Polaków dotrze to dopiero kiedy albo żydy dobiorą się do ich majątku albo zrobią to zdrajcy z wiejskiej. Wtedy Polacy zareagują wielkim płaczem i krzykiem, ale będzie już to za późno. A przypomnę, że żydzi już w internecie do nas piszą, cytuje: "Wy polaczki możecie sobie krzyczeć ile chcecie, państwo Polin tak powstanie i Polska zniknie z mapy świata!".

Polacy, zastanówcie się czy te słowa, które kierują na nas żydzi w ogóle was obchodzą???
Quas Primas
Pascendis Dominicis Gregis Nad tym wszystkim jest jeszcze Pan Bóg. Módlmy się, aby Królestwo Jego Matki nie zostało rozgrabione przez żydostwo!
Ja wierzę, że w wyborach do sejmu Koalicja Propolska osiągnie pozytywny wynik. Tymczasem musimy działać!
Pascendis Dominicis Gregis
@Quas Primas Na chwilę obecną ta koalicja ma szanse wejść do sejmu, ale zobaczymy jak to wszystko rozegra się dalej. Na razie ich obserwuję choć nie podoba mi się, że nic nie mówią o kwestiach gospodarczych: jak chcą rozwinąć naszą gospodarkę, co z miejscami pracy, co z płacami, co z rolnictwem itp. Bo na razie słychać: nie będziemy klękać, Polska nie będzie poniżana na arenie międzynarodowej, …More
@Quas Primas Na chwilę obecną ta koalicja ma szanse wejść do sejmu, ale zobaczymy jak to wszystko rozegra się dalej. Na razie ich obserwuję choć nie podoba mi się, że nic nie mówią o kwestiach gospodarczych: jak chcą rozwinąć naszą gospodarkę, co z miejscami pracy, co z płacami, co z rolnictwem itp. Bo na razie słychać: nie będziemy klękać, Polska nie będzie poniżana na arenie międzynarodowej, Polska wielka itp. Żeby dokładnie tak samo nie doszło do tego to co mówił PiS. Takie same ich hasła były podczas kampanii i co? I Polska dalej jest poniżana, wyśmiewana, znienawidzona i zdradzana. Więc nie dawajmy się ślepo łykać na takie hasła, ale włączajmy czujność i obserwację to co nam mówią kandydaci.
Napisałem też do mediów narodowych na ten mail mobilizacja@ustawa447.pl kilka pytań w sprawie wolontariatu co i jak. Na razie nie mam żadnej od nich odpowiedzi. Pomimo, że wysyłają mi reklamy zachęcające do wzięcia udziału w tej inicjatywie.
Quas Primas
POLACY już czas, by się obudzić!
Jeśli rząd nie potrafi, to my musimy ratować POLSKĘ!
KLIKNIJ w poniższy link:

UWAGA, UWAGA ! Kampania przeciw żydowskim roszczeniom!
Anieobecny
...i jaki byłby rachunek za istnienia ludzkie Polaków, którzy zginęli przez Żydów i z rąk Żydów, doliczając lata powojenne...
Anieobecny
Gdyby ludzkie życie miało swoją cenę...
To jaki byłby rachunek za uratowanie przez Polaków tak wielu istnień ludzkich (mam na myśli Żydów) podczas II WŚ...?
olek19801
Z rejestru SB na listę PiS. Henryk Jezierski

wolna-polska.pl/wiadomosci/z-rejestru-sb-n…

Przegląd wydarzeń
wolna-polska.pl/wiadomosci/przeglad-wydarz…
olek19801
Trzeba, aby powszechnie naród przeciwstawił się tej grabieży.