05:08
W nawiązaniu do materiału NAGŁE PRZYSPIESZENIE NADEJŚCIA ANTYCHRYSTA ! publikuję oryginalny reportaż z CBS NEWS o "wojnie", jałówkach, ołtarzu na potrzeby rytualne oraz Trzeciej Świątyni (nazwa …More
W nawiązaniu do materiału NAGŁE PRZYSPIESZENIE NADEJŚCIA ANTYCHRYSTA ! publikuję oryginalny reportaż z CBS NEWS o "wojnie", jałówkach, ołtarzu na potrzeby rytualne oraz Trzeciej Świątyni (nazwa własna).

W 00:02:03 potężny biały ołtarz, czy raczej jakiś rodzaj podjazdu przedstawiony w nagraniu w kontekście jałówek i ofiary. Być może to ten rzekomo wybudowany na Wzgórzu Oliwnym, chociaż nie mogę zlokalizować na zdjęciach satelitarnych tego miejsca, ani na innych zdjęciach.

Źródło nagrania: What these red cows from Texas have to do with war and peace in the Middle East
m.rekinek
Ciekawostka z tego filmu 4 min 16 sek. ,,Wielu ewangelików wierzy, że te czerwone jałówki zapoczątkują drugie przyjście Chrystusa". Jeden z tych judeoprotestantów mówi podczas zgromadzenia modlitewnego w Waszyngtonie ,,Potrzebujemy Mesjasza, prawda ? Więc dla mnie czerwona jałówka jest czerwona dla krwi Jezusa Chrystusa."
Frank Columbo
Tak. Nagranie z całego tego wydarzenia też wrzucę (tzn. część z tematyką "jałówek", gdzie wypowiada się ten Stinson), bo już mam pobrane, tylko przyciąć.
Frank Columbo
Czy ktoś wie, gdzie na Wzgórzu Oliwnym miałby ten ołtarz być ustawiony?
Frank Columbo
Z poniższego slajdu wynika, że to gdzieś w miejscu znanym jako "Grób Proroków". Trochę ten krajobraz nie pasuje do tego, co jest widoczne na nagraniu we fragmencie z ołtarzem.