Coburg
590

Známy herec Steven Seagal - žijúci v Rusku - navštívil Ukrajincami rozbité stredisko Jelenovka (video v linku)

V KRAJINE A VO SVETE

Steven Seagal navštívil izolačné oddelenie, ktoré bolo rozbité po náraze Ozbrojených síl Ukrajiny: zábery z Jelenovky

Maxim Kryukov

22:05 09.08.2022


Osobitný zástupca ruského ministerstva zahraničných vecí upozornil na to, ako budova vyzerá zvonku aj zvnútra.

0:00/ 0:49KvalitaАвто 1080p

© Video: Ozbrojené sily SEC RF "Zvezda" © Foto: Ozbrojené sily SEC RF "ZVEZDA"

Prečítajte si nás na:

Osobitný predstaviteľ Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie pre humanitárne vzťahy medzi Ruskom a USA Steven Seagal navštívil vyšetrovaciu väzbu v Jelenovke, ktorú zasiahol raketový útok ukrajinských jednotiek. Momentálne je na mieste vyšetrovacej väzby vidieť zničenú budovu s poškodenou strechou a obrovským množstvom trosiek.

"Sme v Jelenovke, ako som povedal, tu zasiahol HIMARS, bolo zabitých 50 ľudí, ďalších 70 bolo zranených. Zaujímavosťou je, že jeden zo zabitých nacistov je nacista, ktorý práve začal veľa rozprávať o Zelenskom, a to Zelenskyj je zodpovedný za príkazy týkajúce sa mučenia a iných zverstiev, ktoré porušujú nielen Ženevskú vojnovú konvenciu, ale sú aj zločinmi proti ľudskosti,“ povedal.
Segal upozornil na to, ako budova vyzerá zvonku aj zvnútra.

„Určite to vyzerá ako raketa. Ak sa pozriete na prepálenie a ďalšie detaily, samozrejme to nie je žiadna bomba. Nehovoriac o tom, že Rusko má skutočne veľa artefaktov z HIMARS,“ poznamenal zvláštny predstaviteľ.
Okrem toho dnes líder strany LDPR Leonid Sluckij spolu so zahraničnými novinármi navštívil vyšetrovaciu väzbu v Jelenovke , na ktorú zaútočili Ozbrojené sily Ukrajiny, aby vojaci, ktorí zložili zbrane, prestali vypovedať. o vojnových zločinoch kyjevského režimu.
Zástupcovia médií z Francúzska, Talianska, Nemecka, Srbska, Nikaraguy, Severnej Kórey sa oboznámili s dôkazmi, že útok uskutočnili ukrajinskí militanti a z HIMARS, a tiež na vlastné oči videli celú skazu na mieste tohto barbarského ostreľovania. .

Стивен Сигал посетил разбитый после удара ВСУ изолятор: кадры из Еленовки