31:13
stanislawp
3504
PŁASKA ZIEMIA - NAJWIĘKSZE KŁAMSTWO WSZECHCZASÓW CZ 1 Co mówi Biblia o Akcie Stworzenia Świata? Ile źródeł światła Bóg stworzył aby służyły człowiekowi? Czy trudno jest rozpoznać zmowę kłamstwa …More
PŁASKA ZIEMIA - NAJWIĘKSZE KŁAMSTWO WSZECHCZASÓW CZ 1

Co mówi Biblia o Akcie Stworzenia Świata?
Ile źródeł światła Bóg stworzył aby służyły człowiekowi?
Czy trudno jest rozpoznać zmowę kłamstwa w najbardziej istotnych kwestiach naukowych?
stanislawp
Albo inaczej zapytam
Dlaczego nie chcecie zbadać co to znaczy żyć na Płaskiej Ziemi?
Jakie wtedy jest Słońce?
Jaki jest Księżyc?
Czy istnieją Planety, czy to tylko gwiazdy?
stanislawp
Głosowanie
Kto z was nadal wierzy że Amerykanie lądowali na Księżycu, że Księżyc to wielka kula o wielkiej srednicy 3.4 tys km i odległy na jakieś 240 tys mill i tam Amerykanie ladowali 50 lat temu kiedy jeszcze rakiety i telekomunikacja były w powijakach?
Kto z was nadal wierzy że Słońce to ogromniasta kula wrzącej materii o objętości milion razy większej niż Glob kulisty Ziemi bo tak wam …More
Głosowanie
Kto z was nadal wierzy że Amerykanie lądowali na Księżycu, że Księżyc to wielka kula o wielkiej srednicy 3.4 tys km i odległy na jakieś 240 tys mill i tam Amerykanie ladowali 50 lat temu kiedy jeszcze rakiety i telekomunikacja były w powijakach?
Kto z was nadal wierzy że Słońce to ogromniasta kula wrzącej materii o objętości milion razy większej niż Glob kulisty Ziemi bo tak wam powiedział satanista Kopernik?
No tak się mówi, że gdyby nawet Słońce zgasło dziś to te ogromne reakcje jadrowe na Słońcu będą jeszcze trwały tysiące lat i te ciepłe promienie bedą biegły do Ziemi te 93miliony mil ... że w takim razie nie trzeba się obawiać żadnych ciemności w naszym pokoleniu?
Kto z was jeszcze wierzy w te wszystkie kłamstwa i głupoty astronomów, astronautów i astrologów?
Albo inaczej
Kto nie wierzy że Pan Bóg stworzył płaska Ziemię nakrytą kloszem, Firmamentem, jak lustrem polerowanym?
Kto z was nie wierzy że Pan Bóg stworzył Słońce aby świeciło jasnym swiatłem w dzień i Księżyc aby swiecił własnym swiatłem w nocy? ( nie żadnym światłem odbitym) i umieścił ich na Firmamencie?
A kto z was nie wierzy ze Pan Bóg stworzył pory roku?
A najprostsze pytanie
Kto twierdzi że woda nie jest płaska, pozioma a raczej jej powierchnia jest kulista i statek znika za krzywizną kuli po której płynie?
To kiedy przestaniecie wierzyć parvusom i jezuitom, którzy od 500 lat kłamali we wszystkich naukach, które głosili na wszystkich uniwersytetach świata aż obsadzili swoim jezuitą stolicę św Piotra aby zniszczyć wszystkich Chrześcijan? (komunista Franciszek)
Dożyliśmy Końca Czasów, Apokalipsy!
Jesteśmy tym pokoleniem, które może doczekać Sądu Ostatecznego bez konieczności śmierci ciała...
Czy jeszcze któryś z was, oszukani przez Sobór Wat 2 wierzy w to co wierzyliśmy przed soborem? np że wszyscy zmarli wyjdą z grobów na Sąd?
A może już w te podstawowe Prawdy Wiary nie chcecie wierzyć, tak jak nie chcecie wierzyć w to że Jezus jest obecny w Hostii i dlatego nie chcecie klęknąć do Komunii.
Czy dla was posoborowych, kopernikańskich i darwinowców Bóg to stary dziad z obrazów ksiedza Natanka?, i Eugenii Ravasio?
Oczywiście wpis dłuższy niż dwa zdania to dla was zbyt dużo aby poczytać a wideo 60 min to zbyt dużo aby wysłuchać i się zastanowić gdzie my żyjemy, po co żyjemy i dokąd zmierzamy...
One more comment from stanislawp
stanislawp
Więcej odcinków na youtube
www.youtube.com/watch
Kanał jest dobry, ma dużo subskrybentów