08:57
Marieta Ria
11.6K
Další otřesná ukázka mučení – tentokrát z dobytého Mariupolu (video jen pro velmi silné povahy) 9.3.2022 Už několikrát jste zde mohli vidět videa, na nichž jsou mučeni či ponižováni lidé v současné …More
Další otřesná ukázka mučení – tentokrát z dobytého Mariupolu (video jen pro velmi silné povahy)
9.3.2022

Už několikrát jste zde mohli vidět videa, na nichž jsou mučeni či ponižováni lidé v současné válce na Ukrajině. Většinou se jednalo o vojáky, kteří zřejmě již předem tuší, do čeho jdou. Video, na které se můžete podívat níže, ovšem ukazuje, že některé neonacistické bojůvky se neštítí mučit ani civilisty.

Nyní bylo nalezeno další místo v Mariupolu, kde bylo zjevně prováděno mučení. Britský novinář Patrick Lancaster je právě v Mariupolu a byl ve škole, kterou zneužíval azovský pluk jako základnu. V suterénu budovy bylo mimo jiné nalezeno tělo ženy, které „bojovníci“ azovského pluku vypálili na těle velký hákový kříž. Hematomy naznačují, že byla také mučena. Opět platí, že tato videa nejsou vhodná pro nezletilé a osoby se slabými nervy.
Video přehrávač

00:00

00:06

Kvůli rostoucímu počtu zpráv o mučení na Ukrajině se veřejná ochránkyně práv Doněcké lidové republiky obrátila na Červený kříž:

„Dnes jsem formálně vyzvala vedoucí delegace Mezinárodního výboru Červeného kříže na Ukrajině Pascala Hundta a vedoucí Pozorovatelské mise OSN pro lidská práva na Ukrajině Mathilde Bognerovou, aby zasáhli do situace, vyhodnotili kroky Ukrajiny právně správným způsobem a přijali naléhavá opatření, která zabrání dalšímu mučení, týrání a ponižování zadržených občanů.“

Proč mainstreamová média o těchto zvěrstvech mlčí? Informují o nich i mnozí západní nemainstreamoví novináři, konkrétně tuto zprávu (ale i ty předchozí z téhož ranku) již zveřejnilo mnoho západoevropských alternativních médií, ale i média z USA.

Jak pak máme věřit mainstreamu, když tato otřesná zvěrstva záměrně tají? Pokud by se na Ukrajinu neposílaly další zbraně, možná by byl již nyní v zemi klid a bylo by mnohem méně nejen mrtvých, ale i mučených a ponižovaných civilistů.

Tím, že se o těchto zvěrstvech mlčí a není snaha je řešit, se nakonec jen podporují.

Necenzurovanapravda.cz
Majajana shares this
986