Clicks2.9K
Lech42
14

Plan Globalistów - 5 faz wprowadzenia szczepień kowidowych

Rząd Morawieckiego na polecenie globalistycznych, marksistowskich elit nowego porządku świata wprowadza:

Pięć faz szczepień

Faza 1 – Dobrowolne
Namawianie ludzi przez: propagandę medialną, opłacane wpływowe media reżimowe, społecznościowe, celebrytów, lekarzy itp. Ta faza usidla tych, którzy są łatwowierni. Myślą, że wstrzyknięcie broni biologicznej z białkiem kolczastym w jakiś sposób ochroni ich.

Faza 2 – Zachęty
Loterie, konkursy ogólnopolskie, zachęty psychologiczne. Ta faza usidla tych, którzy są podatni na pokusy finansowe.

Faza 3 – Przymus przez zakłady pracy.
Na tym etapie wykorzystują korporacje, aby odmówić ludziom dostępu do usług takich jak: podróże lotnicze, statki wycieczkowe, restauracje, imprezy sportowe, koncerty itp. Mają nadzieję, że ta faza sprawi, że niezaszczepienie będzie wyjątkowo niewygodne i wstydliwe dla ludzi. Również zakłady pracy mocno namawiają do szczepień, a niektóre zwalniają za ich brak.

Faza 4 – Kary za brak szczepień
Ta faza rozpocznie się wtedy, gdy oskarżą nieszczepionych za ciągłe wybuchy nowych wariantów, które powodują liczne choroby i śmierć ludzi.
Każdy rząd państw biorących udział w akcji korony, dąży do uchwalenia przepisów zmuszających do stałych szczepień kowidowych. Każdy, kto odmówi przestrzegania tych przepisów, zostanie ukarany grzywną lub więzieniem. To jest kolejny punkt scenariusza kowidowego, wdrażanego na całym świecie.

Faza 5 – Końcowy scenariusz
Otwarta wojna biologiczna i kinetyczna przeciwko narodom. Osoby, które dalej unikają szczepień, będą siłowo zmuszane poprzez przymus sądowy, utratę pracy, wysokie kary pieniężne. Akcja ta mocno zostanie nasilona.
Osoby, które już się zaszczepiły, będą zmuszane do kolejnych ustępstw, czyli pozbywania się dotychczasowego bytu i zamianę go w byt elektroniczny.
Jak powiedział przedstawiciel rządu Morawieckiego, nakazano osiągnięcie 70% wskaźnika szczepień. Wszystko dzieje się pod wpływem ataku globalistów opracowanego przez żydowską finansjerę (wielki babilon, nierządnica z Objawienia Jana).

Jest to narracja „moralnego usprawiedliwienia”, naruszająca jakikolwiek strzępy praw obywatelskich, praw człowieka, etyki lekarskiej.
W istocie, jednym z planów jest holokaust szczepionkowy!
Wyludnienie jest pożądanym rezultatem tego nikczemnego planu. Jeżeli ludzie będą się sprzeciwiać, to nastąpi załamanie gospodarcze, zniszczenie Polski i innych krajów Europy oraz świata. Brak sprzeciwu oznacza nałożenie kagańca elektronicznego w postaci numeru identyfikacyjnego i konta w ich systemie internetowym.

To jest plan żydowskiej finansjery. Chcą przejąć już nie częściową, jak obecnie, ale całkowitą kontrolę nad każdą osobą na ziemi.
marzena i georgopoulos shares this
2
przymus szczepionkowy?
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Który goj pozwala się zniewolić i ogłupić sam jest kowalem swojego losu !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Nie dla depopulacji przez szczepionki
@Lech42 dobrze, że zamieściłeś ten materiał, może jak pewne osoby (nie będę tu wymieniać z nicków) to przeczytają, to się zastanowią.