Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Maja 21
121.1K
🟥 SĄD LEKARSKI ZAWIESIŁ (nieprawomocnie) PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU DR DOROCIE SIENKIEWICZ, PREZESOWI PSNLiN za ostrzeganie dzieci przed eksperymentalnymi " 🥕 🥕 🥕 " genetycznymi przeciw C-19. ➡️More
🟥 SĄD LEKARSKI ZAWIESIŁ (nieprawomocnie) PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU DR DOROCIE SIENKIEWICZ, PREZESOWI PSNLiN za ostrzeganie dzieci przed eksperymentalnymi " 🥕 🥕 🥕 " genetycznymi przeciw C-19.
➡️ W trakcie jawnego posiedzenia sędziowie wielokrotnie naruszali prawo, w tym prawo o izbach Lekarskich z 2009r (art.61, 79). Arogancja i lekceważenie były bezprecedensowe.
➡️ "Sąd" nie odniósł się do żadnego z 65 argumentów obrońcy mec. Arkadiusza Teteli ani dr Doroty Sienkiewicz, w tym do publikacji naukowych z "Białej księgi pandemii koronawirusa".
➡️ Stwierdzono, że nieprzydatne będą zeznania biegłego powołanego przez obrońcę - dr n. med. Piotra Witczaka
➡️ Nie wpuszczono na salę obrad osób zaufania społecznego.
➡️ Uniemożliwiono nagranie przebiegu posiedzenia sądu przez dziennikarzy, wypraszając ich siłowo z sali w otoczeniu ochraniarzy, wzywając policję.
🔗 Sąd Lekarski zawiesił prawo wykonywania zawodu dr Dorocie Sienkiewicz za ostrzeganie dzieci przed przyjęciem "szczepionki" przeciw Covid-19
Augustyn z Hippony
Za kasę oskarżą o wszystko i wydadzą każdy wyrok. Lekarze przestali leczyć. Wypełniają procedury. Biorą za to horrendalne pieniądze. Bezduszne roboty są gorsi od ideowych komunistów.
Iwona Sękowska-Kielar shares this
651