Clicks837

Británia ustupuje od covid-pasov. K vírusu chce pristupovať ako ku chrípke po Británii aj Singapur, ktorý nebude počítať nakazených

Británia ustupuje od covid-pasov. K vírusu chce pristupovať ako ku chrípke po Británii aj Singapur, ktorý nebude počítať nakazených.

Britskí ministri ustúpili od plánu preukazovať sa povinne potvrdením o prekonanom očkovaní proti covidu-19 pri návšteve koncertov, športových zápolení a ďalších masových akcií po 19. júli, kedy by mali skončiť obmedzenia zavedené kvôli pandémii koronavírusu.
Uviedol to denník The Daily Mail. Odklad uvoľňovania opatrení sa neplánuje, ani vtedy, ak sa počet nakazených zdvojnásobí.
Už skôr boli odložené plány, aby sa museli ľudia preukazovať pri návšteve pohostinských zariadení, pre nesúhlas ich prevádzkovateľov aj poslancov.

Aj keď bol plán na povinné preukazovanie covid-pasov na hromadných akciách odložený na neurčito, organizátori budú môcť nastaviť vlastné pravidlá. Pri návšteve futbalových zápasov v najvyššej súťaži budú musieť návštevníci preukazovať potvrdením, že nepredstavujú riziko pre ostatných fanúšikov.

Predpokladá sa, že premiér Boris Johnson bude tlačiť na zrušenie koronavírusových reštrikcií zahrňujúcich aj dodržiavanie odstupu od ostatných, aj keď aktuálne v krajine pribúda nakazených. V utorok oznámil vláde, že úspech pri očkovaní znamená, že Británia bude schopná „žiť s covidom, pretože väzba medzi prípadmi nákazy a počtom hospitalizovaných už bola pretrhnutá“.

V utorok bolo v Británii odhalených 20 479 nových prípadov nákazy. Nárast počtu novo nakazených za týždeň je 70-percentný, počet novo hospitalizovaných však stúpol za týždeň len o 10 percent.
V utorok zomrelo 23 nakazených, v priemere činí denný počet obetí 17, čo sú len dve percentá januárových čísel.

Podľa vládnych zdrojov budú reštrikcie ukončené, aj keby bol počet novo nakazených dvojnásobný. „Potrebujeme uplatniť myšlienku zaobchádzania s covidem ako sa chrípkou,“ povedal zdroj z kabinetu, „až nastane 19. júl, bude nových prípadov veľmi veľa, možno až 30 alebo 40 tisíc za deň, ale to nie je dôvod nenapredovať, keď počty hospitalizovaných a mŕtvych zostávajú na relatívne nízkych úrovniach“.

Hovorca premiéra uviedol: „Kabinet sa zhodol, že keď máme hotový plán, budeme schopní žiť v budúcnosti s covidom vďaka ochrane poskytnutej vakcínami, aj keď prípadov bude ďalej pribúdať.“

alianciazanedelu.sk/archiv/9317

Singapur nebude počítať nakazených. Ľudia sa majú naučiť žiť s covidom ako s chrípkou

Mestský štát počíta vo svojom pláne so zodpovednosťou občanov, ktorí by mali dodržiavať hygienické návyky a sociálny dištanc.

Jedna z najbohatších krajín sveta Singapur chce ako prvý nastaviť uvoľnenú dlhodobú taktiku boja s covidem. Mestský štát chce prestať počítať nakazených, nepreťažovať nemocnice a hygieny infikovanými s ľahkým priebehom choroby a dokonca sa ani nebude snažiť, aby nákaza úplne vymizla. Podľa tamojšej vlády sa ľudia musia naučiť žiť s covidom ako s chrípkou.

Kým sa zvyšok Ázie trasie pred mutáciou delta, ktorá sa vkradla z Indie do zvyšku kontinentu, v Singapure už nechcú opakovať šablónu totálnych lockdownov a uzatvárania ekonomík, ktorú si osvojila väčšina krajín sveta.

Podľa singapurského covidového tímu je tiež utopiou snažiť sa dosiahnuť nulového počtu infekcií. Singapur chce preto nastaviť dlhodobú stratégiu, ktorá bude akceptovateľná pre každého. Informovala o nej americká CNN.

alianciazanedelu.sk/archiv/9317
ľubica
KEDY TO BUDE AJ U NÁS? Az ked odstupi minister zdravotníctva a celá probruselská bagáž?
........................................
Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu. Dni 29. mája a potom aj 26. júna 2021 boli svedkom ďalšieho varovania skupine globalistov, ktorá sa snaží zmocniť vlády nad svetom: prestaňte s tým, čo robíte, lebo uvidíte!
Londýnske demonštrácie…More
KEDY TO BUDE AJ U NÁS? Az ked odstupi minister zdravotníctva a celá probruselská bagáž?
........................................
Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu. Dni 29. mája a potom aj 26. júna 2021 boli svedkom ďalšieho varovania skupine globalistov, ktorá sa snaží zmocniť vlády nad svetom: prestaňte s tým, čo robíte, lebo uvidíte!
Londýnske demonštrácie boli opäť obrovské. Sú správy, že dĺžka pochodu bola vyše šesť kilometrov dlhá a zúčastnil sa na nej milión občanov. badatel.net/…on-ludi-vysiel-do-ulic-londyna-bojovat-za-slobodu/ Korpoátne médiá o protestoch zasa mlčali alebo klamali. Na nedávnej demonštrácii si státisíce ľudí robili fotografie a nakrúcali videoklipy, takže teraz by už mali byť v obehu státisíce kusov dôkazov, anulujúcich snahu CMM oznamovať nepravdivú realitu.

Korporátne médiá si rady myslia, že utvárajú verejnú mienku. Neutvárajú. Keby CMM utváral verejnú mienku, neboli by sme svedkami takých protestov, akým bol ten včerajší v Londýne. Ľudové médiá, vedené úprimnými ľudskými bytosťami, ktoré si nerobia žiadne nároky na vševedúcu neomylnosť, sa dopúšťajú aj chýb. Avšak v tej atmosfére voľne šírených a diskutovaných myšlienok sa dajú tie chyby slobodne spochybniť a dá sa o nich diskutovať, a nie ich neodvolateľne prizvárať do duše národa autoritárskym diktátom.
badatel.net/…on-ludi-vysiel-do-ulic-londyna-bojovat-za-slobodu/
Libor Halik
Protože díky Bohu nastoupil nový ministr zdravotnictví v Británii po milionových protestech. Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu. Dni 29. mája a potom aj 26. júna 2021 boli svedkom ďalšieho varovania skupine globalistov, ktorá sa snaží zmocniť vlády nad svetom: prestaňte s tým, čo robíte, lebo uvidíte! Londýnske demonštrácie boli opäť obrovské. Sú správy, že …More
Protože díky Bohu nastoupil nový ministr zdravotnictví v Británii po milionových protestech. Veľká Británia: Milión ľudí vyšiel do ulíc Londýna bojovať za slobodu. Dni 29. mája a potom aj 26. júna 2021 boli svedkom ďalšieho varovania skupine globalistov, ktorá sa snaží zmocniť vlády nad svetom: prestaňte s tým, čo robíte, lebo uvidíte! Londýnske demonštrácie boli opäť obrovské. Sú správy, že dĺžka pochodu bola vyše šesť kilometrov dlhá a zúčastnil sa na nej milión občanov. badatel.net/…on-ludi-vysiel-do-ulic-londyna-bojovat-za-slobodu/ Korpoátne médiá o protestoch zasa mlčali alebo klamali. Na nedávnej demonštrácii si státisíce ľudí robili fotografie a nakrúcali videoklipy, takže teraz by už mali byť v obehu státisíce kusov dôkazov, anulujúcich snahu CMM oznamovať nepravdivú realitu. Korporátne médiá si rady myslia, že utvárajú verejnú mienku. Neutvárajú. Keby CMM utváral verejnú mienku, neboli by sme svedkami takých protestov, akým bol ten včerajší v Londýne. Ľudové médiá, vedené úprimnými ľudskými bytosťami, ktoré si nerobia žiadne nároky na vševedúcu neomylnosť, sa dopúšťajú aj chýb. Avšak v tej atmosfére voľne šírených a diskutovaných myšlienok sa dajú tie chyby slobodne spochybniť a dá sa o nich diskutovať, a nie ich neodvolateľne prizvárať do duše národa autoritárskym diktátom.
Marieta Ria
Zuz S
Treba sa na to pozriet aj z tejto perspektivy aeronet.cz/…hytrych-mobilech-telefon-nahradi-narodni-papirove/