„CZARNY ŁABĘDŹ”- załamanie finansowe, które cię znokautuje: … gospodarka sparaliżuje! Ludzie zostaną uderzeni od tyłu …

Karbonia, 05.10.2021 Stan wojenny jest gotowy, wszystko ma wyjść na jaw….......Przygotujcie się ludzie, Antychryst już ma maksymalną moc, ta ludzkość zostanie katapultowana do piekła, jeśli nie obudzi się na czas. Umiłowane dzieci, to Ojciec wciąż do was przemawia, ale… jeszcze przez chwilę będziecie słuchać mojego Słowa!

Nadszedł koniec, o ludzie, nie czekajcie, aż niebo pociemnieje, aby zrozumieć… nie bądźcie niemądrzy, żałujcie! Nawróć się! Wróć do Tego, który cię stworzył, poproś Najwyższego o przebaczenie, zanim będzie za późno.

Z Nieba posyłam moją pomoc moim dzieciom, wszystkim tym, którzy dzień i noc łączą swoje ręce w błaganiach i modlitwie, prosząc o moją wczesną interwencję, aby Boży porządek powrócił na Ziemię.

Włochy czekają wielką katastrofę, ziemia zadrży i pęknie,
uderzy w nią wielkie tsunami.

Kochane dzieci, nadszedł czas, abyście zgięli się w kolanach przed krzyżem… nadszedł czas, by błagać o Boże miłosierdzie!

Niedługo zostaniesz przytłoczony załamaniem finansowym, które cię znokautuje: … gospodarka sparaliżuje! Ludzie zostaną uderzeni od tyłu … przeklęty Wąż działa pieszcząc mężczyzn, zwodzi ich mówiąc, że trwa proces zdrowienia, że wszystko będzie dobrze … Umysł!

Obudźcie moje dzieci, nabierzcie odwagi i zorganizujcie się tak, aby nie akceptowali kompromisów… to wszystko jest fałszywe!

Śmierć krąży wokół ludzi, by pozbawić ich wszystkiego. Ta ludzkość będzie udręczona, nie będzie już miała swojej wolności, nadchodząca plaga polega właśnie na zrzuceniu jej w kajdany szatana.

Stan wojenny jest gotowy, wszystko ma wyjść na jaw… to
będzie przerażające dla człowieka, który nie chciał przyjąć
sugestii Boga Ojca.

Moje dzieci, nie chcecie słuchać Mojego Głosu, nadal chodzicie w grzechu, idziecie ramię w ramię z wrogiem… biedne dzieci, nagle znajdziecie się przesiedleni i nie będziecie już w stanie niczego zaradzić Szatan już uczynił was swymi niewolnikami.

Moje Miłosierdzie będzie tylko nad tymi, którzy będą błagać o moje przebaczenie, którzy będą bić się w piersi skruszonym sercem… uznając siebie za grzeszników, pokłonią się Mnie, Jedynemu i Prawdziwemu Bogu!

Współczucie! Współczucie! Zlituj się nad tobą, człowieku! Zbierz się teraz! Wróć pilnie do twego Boga.
Amen