Nie Zamkniecie Nas! Podpisz apel !!!

Szanowni Państwo,

Zwracam się z prośbą o podpisanie apelu przeciw próbom usunięcia platformy BanBye.com, za treści publikowane przez niektórych twórców kanałów.
Wejdź na banbye.com/niezamkniecienas i podpisz się pod apelem wypełniając krótki formularz!

Komu i w jakim tak naprawdę celu zależy na zniszczeniu wolnościowej platformy BanBye?
Jak już wcześniej Państwa informowałem, w pierwszym roku funkcjonowania BanBye przeprowadzono aż 34 cyberataki na platformę, największy z nich przerwał pracę serwisu na niemal 24 godziny! Nie tylko ataki hakerskie zagrażają platformie, również różne ugrupowania i organizacje. Dla przykładu, ostatnio Akcja Demokracja przyznała wprost, że nawołuje do likwidacji patriotycznej platformy BanBye szkalując markę i narażając ją na straty. Jak podają media, Akcja Demokracja jest wspierana przez zagraniczne podmioty mające powiązania z G. Sorosem, który jest zwolennikiem świata bez tradycyjnej tożsamości kulturowej i suwerennych państw.

Co to da? Dlaczego to jest ważne?
Potrzebne jest wsparcie wszystkich użytkowników BanBye.com zarówno tych, którzy zarejestrowali swoje konto na platformie jak i tych, którzy nie założyli konta, aby w drodze prawnej, na którą spółka Niezależne Polskie Media (właściciel BanBye.com) już weszła, ukrócić bezprawne działania różnych organizacji i środowisk, dążących do likwidacji platformy z powodu treści.

Czym jest platforma BanBye?
Platforma streamingowa BanBye jest miejscem, gdzie wszyscy twórcy, a zwłaszcza dyskryminowani (cenzurowani) w innych mediach społecznościowych za przekonania ideologiczne, mogą publikować swoje materiały zgodnie z prawem. Na BanBye nie muszą obawiać się ukrócania zasięgów, banowania czy usuwania kont. BanBye nie usuwa żadnych kont i filmów, o ile ich treść jest zgodna z prawem!

Wejdź na banbye.com/niezamkniecienas i podpisz się pod apelem wypełniając krótki formularz!

Serdecznie dziękuję i widzimy się na BanBye.

Adam Zięcina
Prezes Niezależne Polskie Media sp. z o.o.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Niezależne Polskie Media z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 100 (00-807), ("Administrator"). Dane kontaktowe Administratora: ado@banbye.pl. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, żądania ich usunięcia, sprostowania lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna treść klauzuli informacyjnej, uwzględniająca informację o celach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych dostępna jest na stronie: banbye.com/en/polityka-prywatnosci. Jeśli Pani/Pan nie chce otrzymywać od nas wiadomości prosimy kliknąć na ten link: rezygnuję z subskrypcji.

powered by phpList
Brygada Świętokrzyska NSZ
Podpisane przez wszystkich członków rodziny !