CÓRKA MARYI
113.7K

Matka Zbawienia do kapłanów: Wkrótce zażądają od was, abyście rozdawali namiastkę Najświętszej Eucharystii, która nie będzie Ciałem Mojego Syna

Mother of Salvation: Soon you will be asked to give out a substitute for the Holy Eucharist, which will not be the Body of my Son

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 2 sierpnia 2013 roku, godz. 15.10

Moje dziecko, stoję przed Moim Synem w tym czasie i z wielkim smutkiem padam na twarz u Jego Stóp. Jak pod Jego Krzyżem musiałam być świadkiem Jego Agonii, podczas Jego przerażającego Ukrzyżowania, tak teraz muszę cierpieć Jego ból raz jeszcze.

Ukrzyżowanie Mojego Syna odbywa się ponownie, gdy Jego Ciało, Jego Mistyczne Ciało, którym jest Jego Kościół na ziemi, musi znosić biczowanie od swoich. Wrogowie wewnątrz Jego Kościoła ubiczują Jego Ciało, porozrywają Je, wyśmieją okrutnie i zbezczeszczą, zanim odrzucą Je na bok.

Kościół Mojego Syna ma teraz zostać ubiczowany, co będzie pierwszym etapem Jego Ukrzyżowania na ziemi w tych czasach. Wezmą Jego Ciało – przez Najświętszą Eucharystię – i będą Go obrażać i poniżać. Wiele tego oznak będzie widocznych, bo uczynią każdy obraźliwy i przebiegły gest, aby Go przekląć. Kiedy oszkalują Jego Najświętszą Eucharystię, a następnie Ją odrzucą, wkrótce bardzo trudno będzie Ją otrzymać. To tylko jeden z wielu planów, który podejmują dla usunięcia Obecności Mojego Syna ze Mszy Świętej.

Wielu zobaczy te nikczemne gesty i będą wiedzieli, że obrażają one Mojego Syna. Wielu będzie protestowało, ale ich głosy nie będą słyszalne. Wy, biedni kapłani, którzy będziecie cierpieć z powodu tej profanacji, musicie prosić Mnie, waszą Matkę, abym pomogła wam znieść ten ból.

Nigdy, przenigdy nie możecie fałszować Najświętszej Eucharystii, bo jest Ona waszym jedynym Pokarmem Zbawienia. Bez niej będziecie głodować. Zawsze musi być Ona dostępna dla każdego dziecka Bożego. Nigdy nie wolno wam założyć, że jakikolwiek inny rodzaj chleba jest Pokarmem Życia.

Wkrótce zażądają od was, abyście rozdawali namiastkę Najświętszej Eucharystii, która nie będzie Ciałem Mojego Syna. Musicie pozostać wierni Darowi Najświętszej Eucharystii, nawet jeśli wam powiedzą, że Ona nie jest już istotna – nie jest już do przyjęcia w nowej światowej religii.

Wasza Matka w Chrystusie
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl