WOJNA ? CO SIĘ STANIE 15 LIPCA ?

System HIMARS powoduje ogromne straty, zmuszając Putina do zwołania nadzwyczajnego posiedzenia DUMY 15 lipca. Ponieważ te rakiety są kierowane przez satelity USA.
USA i Rosja są już w stanie wojny. Oferując wszystkim Ukraińcom obywatelstwo rosyjskie, Putin sygnalizuje, że Rosja zamierza koniecznie wchłonąć cały kraj.

System rakiet artyleryjskich wysokiej mobilności (HIMARS) | Lockheed Martin

" Przed każdym bombardowaniem przez M142 HIMARS zachodnie, cywilne lub wojskowe satelity obserwacyjne były zauważane nad docelowymi miejscami. Aby więc pozostać przy wspomnianym powyżej bombardowaniu Nowej Charkowej, 3 dni przed uderzeniami ukroatlantyków, amerykański komercyjny satelita , Worldview-2 był ustawiony pionowo w stosunku do sektora.

Nawet jeśli w rzeczywistości wykorzystanie tych amerykańskich zasobów kosmicznych na rzecz sił ukraińskich stanowi rażącą „współwojnę”, z prawnego punktu widzenia to ich zniszczenie przez rosyjskie siły kosmiczne będzie stanowić „casus belli”…

A jednak, jeśli ilość tego typu systemów uzbrojenia kierowanego wzrasta, siły rosyjskie będą musiały uporać się z pozbyciem się tych amerykańskich sępów (satelitów). I być może to nowe zagrożenie ze strony NATO na froncie rosyjskim zaważy na decyzjach, które zapadną 15 lipca 2022 r. podczas nadzwyczajnego zwołania Dumy, rosyjskiego parlamentu, niewątpliwie skupionego wokół prowadzenia operacji wojskowych na Ukrainie i ich niezbędnych radykalizacji”.

7 zabitych i ponad 80 rannych, w tym 15 dzieci po zamachu bombowym w
Novaya Kakhovka przez amerykański HIMARS.


Rozwiązanie Ukrainy w trybie „szybkiej ścieżki”: Nadzwyczajne posiedzenie Dumy zwołał B. Putin - Nadchodzą dramatyczne wydarzenia! Kijów zaminuje granicę z Białorusią

Vassilis Kapoulas

Na Zachodzie iw NATO zabrzmiał alarm,
gdy prezydent Rosji W. Putin zwołał nadzwyczajne posiedzenie Dumy Państwowej. Informacje wskazują, że zamierza oficjalnie wypowiedzieć wojnę Ukrainie, dlatego Kijów zaminowuje granicę z Białorusią.

Dane pokazują nową eskalację:

+Kilka godzin temu B. Putin wydał dekret, na mocy którego w trybie „szybkiej ścieżki” nadaje obywatelstwo rosyjskie wszystkim obywatelom Ukrainy, a nie tylko z regionów kontrolowanych przez Moskwę. Jest to ruch mający na celu rozpuszczenie i „wchłonięcie” państwa ukraińskiego.
+Rosja jest nieustannie atakowana za pomocą HIMARS w Donbasie. Trafione zostały bazy z tyłu i składy amunicji.
+Ukraina ogłosiła kontratak z 1 milionem żołnierzy.

+ Rosyjscy hakerzy ujawnili zaangażowanie Zachodu i USA w strajkach przeciwko Rosji.

Czytaj też

Bębny wojny na Bałtyku: B. Putin prosił o uprawnienia nadzwyczajne - Ogólny plan mobilizacyjny - Łukaszenka mówi o użyciu broni jądrowej!
Przygotowują się do ataku armii białoruskiej.

Ukraina podejmuje kroki, aby zapobiec ewentualnemu atakowi Białorusi poprzez zaminowanie pogranicza, dróg i linii kolejowych.

Według informacji armia ukraińska eksploatuje osie naziemne, drogowe i kolejowe w punkcie kontrolnym Wystupowicze, umieszczając miny przeciwczołgowe.

„Obecnie trwają działania mające na celu zaminowanie niebezpiecznych obszarów” – poinformowały źródła ukraińskie, dodając, że obrona na tym obszarze będzie solidna, a wojska rosyjskie nie będą w stanie „powtórzyć ataku z północy”.


"15 lipca wypowiemy wojnę Ukrainie"

Politolog Siergiej Veselovsky powiedział 9-go miesiąca:

„Władimir Władimirowicz (Putin) spotkał się z przywódcami i kierownictwem Dumy Państwowej, gdzie powiedział wiele kluczowych rzeczy, takich jak fakt, że Rosja jeszcze nie zaczęła walczyć Powiedział też, że zawsze jesteśmy gotowi negocjować z naszymi przeciwnikami, nie tyle z Ukrainą, co z tymi, którzy pomagają Ukrainie, popychając ją w kierunku autodestrukcji i zabijania ludności kraju

. nadzwyczajne i nieplanowane posiedzenie Dumy Państwowej, na którym moim zdaniem i moi towarzysze rozpatrzą sprawę wypowiedzenia wojny państwu Ukrainy.W takim przypadku wszyscy nasi zachodni partnerzy znajdą się w sytuacji, w której uczestnictwo w pomocy jednej stronie wojny automatycznie czyni ich uczestnikami strony, której pomagają.

I wszelkimi środkami, w tym zdjęciami satelitarnymi, bronią, amunicją. W takim przypadku ultimatum zostanie postawione Zachodowi. Jeśli pomożesz, możesz otrzymać dowolny cios. Oznacza to, że w krajach europejskich możemy zniszczyć dwie fabryki naprawy sprzętu wojskowego i magazynów broni oraz zacząć zestrzeliwać satelity szpiegowskie.

-------
Rosja oficjalnie zamienia się w "gospodarkę wojenną"! - Propozycja anulowania Traktatu Barentsa z Norwegią - Potwierdzenie WarNews247
Drugie ostrzeżenie: co się stanie 15 lipca

Niedługo potem znany rosyjski kanał Telegram mający powiązania z Kremlem twierdził dokładnie to samo. Wspomniał konkretnie: „Wypowiedzi prezydenta na spotkaniu z przywódcami frakcji parlamentarnych w sprawie Ukrainy oznaczały zmianę dotychczasowego postrzegania „specjalnej operacji wojskowej” na agresywną.

Jeśli jednak Federacja Rosyjska zostanie uznana za sponsora terroryzmu na prośbę Ukrainy Moskwa w ciągu 24 godzin wypowie wojnę Kijowowi, po czym Kijów, Lwów, Dniepr, Krzywy Róg, Charków i Nikołajew zostaną zniszczone w ciągu 72 godzin. , a mosty na Dnieprze, lotniska cywilne i cała infrastruktura kolejowa zostaną zniszczone.

Białoruś odetnie wszystkie lądowe drogi ucieczki na zachód kraju, a trzy pułki S-400 zestrzelą wszystkie prywatne samoloty próbujące wystartować z Zakarpacia i Odessy.

Do września Zełenski i jego kuratorzy z Waszyngtońskiego Komitetu Regionalnego mają czas na miękką kapitulację z utratą zaledwie 30% terytoriów, po czym państwo ukraińskie zostanie na zawsze utracone i usankcjonowane zgodnie z zasadą podziału na trzy części w ramach Kontrola ONZ.

Czytaj także---B.Putin zakończy Ukrainę: „W końcu nie pozostanie nic do negocjacji – jeszcze nie zaczęliśmy poważnie walczyć” (vid)

-----

henrymakow.com - Exposing Feminism and The New World Order
jac05
Teraz dopiero Rosja zacznie na poważnie swoją wojnę. Jezus jedynym Królem Polski jest naszym być albo nie być.
Masters1984
Panie Jezu Chryste Królu TY Jesteś Wszechmocny I Wszechmogący zawierzamy Tobie I prosimy wypędź szatanów do piekła I nawróć przywódców aby żyli I czynili na TWOJĄ ŚWIĘTĄ CHWAŁĘ.Amen
Iwona I Sebastian
Warto pobrać cały ten folder chomikuj.pl/Catholice/Medycyna/Adolf+Kudlinski (21 GB filmów (oprócz filmiku o arianach i ew. jakichś innych słowiańskich głupotach), najbardziej znanego śp. już niestety, polskiego preppersa). Jest tam mnóstwo wskazówek, które mogą się przydać.
Oprócz zapasów wody, leków i jedzenia (polecam makaron pakowany po 5kg na allegro)
warto też kupić ze 2 krótkofalówki (…More
Warto pobrać cały ten folder chomikuj.pl/Catholice/Medycyna/Adolf+Kudlinski (21 GB filmów (oprócz filmiku o arianach i ew. jakichś innych słowiańskich głupotach), najbardziej znanego śp. już niestety, polskiego preppersa). Jest tam mnóstwo wskazówek, które mogą się przydać.
Oprócz zapasów wody, leków i jedzenia (polecam makaron pakowany po 5kg na allegro)
warto też kupić ze 2 krótkofalówki (radiotelefony PMR).
To tak w ramach przygotowań. Prędzej czy później sytuacja zrobi się nieciekawa.
PiotrM
I SRUUUUUUUUU
Maja 21
Do niczego nie dojdzie. Spokojnie. Rozgrywki trwają... ale i my się przygotowujemy. Już Czas!
Walczyć o prawdę
Nie wierzę, że Putin użyje broni jądrowej i zaatakuje Polskę. Zresztą od lat Kaczyński jątrzy i prowokuje jak wróg nie tylko Rosji, ale i Polski. Według mnie to anty-Polak.
Juan Ramirez
Adamie, głupoty opowiadasz. Nie ty będziesz ich zjadał, ale oni ciebie. Już to robią, z każdym miliardem krojonym z Polaków i karmiącym naszych ukraińskich wrogów.