Clicks1.9K

Moje dzieci, elity chcą zaszczepić ludzkość nowymi wirusami i wstrzyknąć znak zwierzęcia, mikroczip, do szczepionek.

3 sierpnia 2020 r., Godz.8.10 - Pilne wezwanie Jezusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana do Jego wiernego ludu.
Moje dzieci, świat wkracza w czas buntu i demonstracji przeciwko uległości i ograniczeniom ze strony elit, organizacji międzynarodowych i mediów. Wykorzystują istniejącą pandemię, aby zatrzymać ludzkość w pułapce; używają protokołów, spisków i oszustw, które prowadzą ludzkość do chronicznego stanu strachu i paniki. Wykorzystują te strategie, aby podporządkować sobie i zniewolić światową populację, aby móc zaszczepić ludzkość nowymi wirusami i wstrzyknąć znak zwierzęcia, mikroczip, do szczepionek.

Powtarzam wam, owce z mojego stada, strzeżcie się kampanii masowych szczepień, ponieważ ich celem jest zdziesiątkowanie światowej populacji i wprowadzenie w nie znaku zwierzęcia! Populacja dzieci i osób starszych, zwłaszcza w krajach trzeciego świata, ma reputację zanikania. Eksperymenty ze śmiertelnymi szczepionkami zostaną przeprowadzone na populacjach tych krajów; kraje rozwijające się będą królikami doświadczalnymi takiego złowrogiego planu.

Moje dzieci, słuchajcie Moich wezwań i powstrzymajcie się od waszego uporu; zakładaj swoją mentalną zbroję rano i wieczorem; módlcie się Moim Psalmem 91 i każdego dnia poświęcajcie się mocy Mojej Najdroższej Krwi, a zapewniam was, że żaden wirus, zaraza ani pandemia nie mogą wam zaszkodzić. Mówię ci to, ponieważ te wyhodowane w laboratorium i finansowane przez elity wirusy są poddawane okultystycznym rytuałom, zanim zostaną rozpylone w powietrzu, aby uczynić je bardziej śmiercionośnymi i spowodować największe szkody. Dlatego musisz być chroniony psychicznie, aby móc stawić czoła temu atakowi, a wirusy i pandemie nie mogą Cię skrzywdzić.

Moja trzoda, gdyby ludzkość podążała za Moimi wezwaniami, nie podlegałaby tym ograniczeniom, ani nie panikuje, że Niebo jej ochroni; ale nie, ona woli słuchać zwodniczych sług zła, którzy próbują doprowadzić ich do wiecznej śmierci. Prorok Izajasz mówi to dobrze: „Lud ten wysławia mnie ustami i uszami, ale serce ich jest daleko ode mnie”. (Izajasz 29:13) „Mój lud umiera z braku wiedzy”. (Ozeasza 4.6)

Moje dzieci, ataki na Moje domy, sanktuaria i miejsca religijne będą się nasilać, a najsmutniejsze, Mój lud milczy. Jego grzeszne milczenie jest włócznią, która przeszywa Mój bok. Czy nie wiesz, jak bardzo cisza boli i smuci mnie, że twierdzą, że są moimi krewnymi! Istnieje cały spisek ze strony wysłanników zła, którzy finansują te akty przemocy, aby Moje Domy były zamknięte. Poprzez wszystkie media starają się wymazać Moje Imię z pamięci Mojego Ludu i zakończyć prawdę i wiarę chrześcijańską. Moje domy i miejsca święte pozostają zamknięte pod pretekstem pandemii i zarazy, podczas gdy ludzie mogą uczestniczyć w innych niereligijnych miejscach i różnych działaniach. Wszystko jest zaplanowanym spiskiem wysłanników zła, którzy rządzą tym światem, i ateistycznego komunizmu, ponieważ wiedzą, że modlitwa Mojego ludu niweczy wszystkie ich plany.

Moi ludzie, używajcie mocy Mojej krwi, aby chronić Moje domy i święte miejsca przed atakami wysłanników zła. Zapieczętuj ich mocą Mojej Krwi i wykonaj egzorcyzmy Mojego umiłowanego Michała, aby byli chronieni przed mocami zła, a Moje kościoły, sanktuaria i miejsca święte nie zostały zniszczone i zbezczeszczone.

Mam pilne wezwanie do całego świata katolickiego, aby 9 sierpnia na całym świecie odbył dzień postu i modlitwy,
- Modlitwa Mojego Różańca Mojej Najdroższej Krwi,
- modlitwa egzorcyzmów św.Michała,
- od 12:00 do 18:00,
- Prośba do Ojca Niebieskiego o ochronę Moich Kościołów, Sanktuariów i Miejsc Świętych, które są niszczone i zbezczeszczone przez siły zła na tym świecie.

Liczę na ciebie, moja trzodo!

Mój wierny ludu, mój pokój niech będzie z wami.

Wasz Mistrz, Jezus, Najwyższy i Wieczny Kapłan.

Rozpowszechniajcie moje orędzia o zbawieniu w każdym zakątku ziemi, mój ludu.

Wiadomość do Enoch.

Zródło www.kommherrjesus.de/…/botschaften2020
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Różaniec Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa znajdziesz w linku poniżej.
www.modlitewnik.com.pl/modlitwy/135-rozaniec-do…