26:55
René Balák
1234
o ideologii a propagande 6
Marieta Ria
Áno, hrajú na emócie, hlavne na emócie strachu... Strach je najúčinnejší nástroj riadenia!! To je veľká pravda. Však len vďaka nemu tu dosahovali to, čo chceli už od začiatku korona cirkusu!... Ľudia sa v strachu klepali a plnili rozkazy, ako prichádzali, snáď by boli aj hlavu na klát položili! Teraz to mnohí robia pri "vakcínach"! Môžu im zomierať zaočkovaní priamo pred očami, nevadí, aj …More
Áno, hrajú na emócie, hlavne na emócie strachu... Strach je najúčinnejší nástroj riadenia!! To je veľká pravda. Však len vďaka nemu tu dosahovali to, čo chceli už od začiatku korona cirkusu!... Ľudia sa v strachu klepali a plnili rozkazy, ako prichádzali, snáď by boli aj hlavu na klát položili! Teraz to mnohí robia pri "vakcínach"! Môžu im zomierať zaočkovaní priamo pred očami, nevadí, aj tak idú do radu!... Lebo "benefity prevyšujú"!
Odvodzovať autoritu od funkcie... to bolo trefné - predstavte si bez funkcie Hegera, Kolíkovú, Remišovú - mali by oni nejakú autoritu? Oslovili by nás niečím, za čo by sme si ich vážili?