15:01
Kto stoi za dziwnymi zmianami w Kościele ? Ks Marek Bałwas cytuje sms które otrzymuje od egzorcyzmowanej dziewczyny Ku refleksji dokąd zmierzamy ...More
Kto stoi za dziwnymi zmianami w Kościele ?

Ks Marek Bałwas cytuje sms które otrzymuje od egzorcyzmowanej dziewczyny

Ku refleksji dokąd zmierzamy ...
Janek Kowalski
Ja natomiast myślę, że są PRAWDZIWE.
Starczy obejrzeć filmy na moim koncie(oraz zamieszczone słowo pisane -artykuły) i porównać z treściami orędzi.
Wszystko pasuje !!!More
Ja natomiast myślę, że są PRAWDZIWE.

Starczy obejrzeć filmy na moim koncie(oraz zamieszczone słowo pisane -artykuły) i porównać z treściami orędzi.

Wszystko pasuje !!!
adam90
Ks. Marek Bałwas – Czuwajcie i módlcie się, nie dajcie zwieść i nabrać na puste słowa fałszywych objawień z Irlandii
Witam wszystkich, jestem księdzem katolickim z diecezji włocławskiej, można mnie znaleźć w Internecie. Przyznaję, że przez krótki czas czytałem owe ”objawienia” te z Irlandii, na początku to było kilka lat wstecz. Po krótkim czasie przestałem czytać stwierdzając ich niezgodność …More
Ks. Marek Bałwas – Czuwajcie i módlcie się, nie dajcie zwieść i nabrać na puste słowa fałszywych objawień z Irlandii
Witam wszystkich, jestem księdzem katolickim z diecezji włocławskiej, można mnie znaleźć w Internecie. Przyznaję, że przez krótki czas czytałem owe ”objawienia” te z Irlandii, na początku to było kilka lat wstecz. Po krótkim czasie przestałem czytać stwierdzając ich niezgodność z nauką Kościoła rzymsko-katolickiego.
Nie wchodzę tam już od długiego czasu, jednak widzę, że treści te są coraz bardziej upowszechniane. Wiemy, że w czasach ostatecznych powstanie wielu fałszywych proroków, te czasy już się zaczęły więc i fałszywi prorocy się pojawili. Nie biegnijcie za nimi nie słuchajcie ich, bowiem zakażone słowa zniszczą waszą wiarę.
Trwajcie w nauce Pisma Świętego, trwajcie ze świętymi na te czasy ostateczne, trwajcie ze świętą Faustyną, trwajcie z nauczaniu Papieża Benedykta XVI. Czasy panowania i pojawienia się Antychrysta są bliskie, znaki czasu na to wskazują, jednym z nich jest duża ilość fałszywych “objawień”, między innymi do takich zaliczam objawienia tej pani z Irlandii….
Różaniec w dłoń, częsta, z wiarą przeżywana Ofiara Mszy świętej, czyste serce, stan łaski uświęcającej, komunia święta jak najczęściej, to najpewniejsza droga do zbawienia.
Czuwajcie i módlcie się, nie dajcie zwieść i nabrać na puste słowa fałszywych objawień z Irlandii. Na początku było to darmowe forum a dzisiaj jest profesjonalna strona, widać, ktoś w to inwestuje i wcale się nie dziwię, że mówi się o tej pani bizneswomen… diabeł potrafi inwestować, by w konsekwencji zniszczyć. Nie pozwólmy zniszczyć naszej wiary fałszywymi “objawieniami” z Irlandii!
„Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć”. (1P 5,8)