Coburg
5505

Kadyrov vyzval nacionalistov z Lisičanska a Severodonecka, aby sa vzdali

20. máj 2022 23:55

VisualRian

+

+

+

Ramzan Kadyrov apeloval na svojom telegramovom kanáli na nacionalistov bojujúcich v Lisičansku a Severodonecku.

Hlava Čečenskej republiky vyzvala všetkých, ktorí vzdorujú , aby zmenili názor a zložili zbrane skôr, ako budú zničení . Pripomenul, že každý z nich má rodiny, manželky, deti, ktoré naňho čakajú.

Kadyrov je presvedčený, že odmietnutie pokračovať v boji môže byť potvrdením túžby po mieri pre Rusko a Ukrajinu, uvádza RIA Novosti .

Ak nacionalistom zlyhá rozum, potom Kadyrov potvrdil svoj tvrdý postoj.

"Neušetríme nikoho, kto sa chopí zbrane."

Prihláste sa na odber našich stránok na sociálnych sieťach. "Pozeráme" - Telegram a Yandex.Zen , Vesti.Ru - Odnoklassniki , VKontakte , Yandex.Zen a Telegram .
Кадыров призвал националистов из Лисичанска и Северодонецка сдаться
Andrea Top
Snažíte sa a tak slabá odozva. Už vidím, že tu niet rady ani pomoci.
Coburg
Nepozerám na sledovanosť, len sa snažím dostať na Gloriu - tento jeden z mála ešte funkčných "opozičných portálov" - čo najviac informácií. Kto to chápe chápe, kto nie, raz ho to bude mrzieť. Bude ale neskoro.
Andrea Top
Snažim sa ich prebudiť sériou nadväzujúcich článkov. Ale kde ?! Nejde to.
Coburg
Ako to robíte, klobúk dolu. Budete si môcť povedať, že ste urobila všetko čo ste mohla. Tak to robí aj Boh. Ani On ani my však nevládneme slobodnou vôľou ľudí.
Andrea Top
Chcela som im odovzdať dôležité veci a dať nádej, aby sme sa spojili. Nie. Musím sa priznať, že som sa chcela i ja zachrániť, ale je to ťažké. Spoznali Ste ma ?