00:45
malutki1205
108.3K
Szyderstwa z Ojca Świętego TVN24 Do czego zdolny jest dziennikarz TV24 . Cała prawda całą dobę" - mówi dziennikarz TVN24, naśladując błogosławionego Jana Pawła II.More
Szyderstwa z Ojca Świętego TVN24

Do czego zdolny jest dziennikarz TV24 . Cała prawda całą dobę" - mówi dziennikarz TVN24, naśladując błogosławionego Jana Pawła II.
slawa
Duchu Swiety przyjdz,oswiec ,wskaz wlasciwa droge dla tego biedaka dziennikarza z TV24 widac ze bladzi.
farben
Wierzę, że nasz papież jest już w niebie i ogląda Boga Żywego. Wierzę, że jest szczęśliwy obcująć z Nim i, że nie choruje już na Parkingsona. Jak będe już stary i zchorowany to nie chcę widzieć żadnych ponuraków. To nie pomaga, to nie podnosi na duchu.
farben
Ludzie! Wyhamujcie troche. Przecież w tym filmiiku nie ma nic obraźliwego. Nasz papierz też miał poczucie humoru. Nie był żadnym ponurakiem. Myślę, że uśmiechnął by się jak by to usłyszał. A co do telewizji... Każdy ma wolną wole... Ja w ogóle nie oglądam telewizji... Dla mnie to zwykłe marnowanie czasu.
LovVal
Pokazywanie brudów i wylewanie pomyj na nasze świętości widzimy w innych programach.
Króluj nam Chryste! Błogosławiony Janie Pawle II, módl się za nami! Ojcze Niebieski, przepraszamy Cię za tych wszystkich, którzy Cię obrażają i obrażają Twój Kościół. 🙏 😡
krystynas1
Panie Jezu wybacz bo nie wiedza co robią!
w64u14
Nie ma co promować tutaj ani tej TV ani tego człowieka. Są inne miejsca dla takich pseudo komików
alica32
Trzeba pokazywać jak zachowują się ateisci i masoni. Nie maja szacunku do papieża , który jest głowa Kościoła Katolickiego. I jeszcze piszą na forach , że papież Jan Paweł II napewno by zrozumiał ten żart. Pan Paweł który tak parodiuje Jana PawłaII nie czuje pewnie szacunku nawet do siebie.
malutki1205
O wrogach nie należy zapominać trzeba z nimi walczyć
malutki1205
Ks. Natanek miał rację co do dziennikarzy tv24.
Rafal28 takie bzdury też trzeba pokazać by wiedzieć do czego oni są zdolni.
One more comment from malutki1205
malutki1205
"Żart" pracownika TVN24 przypomina szyderstwa z Ojca Świętego w wykonaniu Aleksandra Kwaśniewskiego i Marka Siwca.