Clicks886

Bruselská internacionála

MILOSLAV
61
:-)
Milý Matýsku, kdybys byl pozorným čtenářem, tak bys pochopil, že b8111 chce potvrdit od Míly identitu a tedy vysvětlit Halíkovi, že není kallistratos/Hoki atd. On Libor Halík při své podezřívavosti by k takovému závěru mohl dospět nebo mít podezření. Možná právě proto ta žádost b8111. A jak sám vidíš, Míla potvrzuje, že není Hoki a já jen dodávám, že ani Kallistratos. Co je na tom k nepochopení …More
Milý Matýsku, kdybys byl pozorným čtenářem, tak bys pochopil, že b8111 chce potvrdit od Míly identitu a tedy vysvětlit Halíkovi, že není kallistratos/Hoki atd. On Libor Halík při své podezřívavosti by k takovému závěru mohl dospět nebo mít podezření. Možná právě proto ta žádost b8111. A jak sám vidíš, Míla potvrzuje, že není Hoki a já jen dodávám, že ani Kallistratos. Co je na tom k nepochopení nevím matýsku. Znovu opakuji, buď pozorným čtenářem a ne rychlým soudcem. A srovnej si to prosím v hlavince. Děkuji.
--------------------------------------

Mates5485

Mates5485

Dôležitá modlitba pre hriešnikov:
Ó, Ježišu Kriste, Spasiteľ a Vykupiteľ náš,odpusť nám naše hriech…

1075

Chat

Následovat

před 1 hodinou

Kallistratos
8. sep 2019
Pochopitelně ani Kallistratos Mildo :)
Hoki pred tým čo mal nick a teraz kallistratos. Pôvodne Mireček z LA čo tu je zachvílu 10 roky ty budeš neustále klamať vo všetkom :). Že ťa huba neboli z tých veci. Ty analfabet
b8111
Zdravím Mirdo, žijeme spolu v jednom městě / měl jsem jít za Tebou dělat do D.D. - vím, že už jsi skončil, na velikonoce jsi byl u nás s koněm, jak jsi se přistěhoval, atd /. Mohl bys prosím tě vysvětlit Halíkovi a spol., že nejsem Kallistratos/hoki, atd... Díky a někdy na viděnou.
MILOSLAV
Ogaři tohle fakt není Hoki,...
Kallistratos
Pochopitelně ani Kallistratos Mildo :)
MILOSLAV likes this.
Strážce
Jasňačka, Mirdo!
Mates5485 likes this.
Libor Halik
Dle ČT 7.9.2019 i britská sněmovna lordů zakázala brexit bez dohody. Na pondělí 9.9.2019 naplánovala britská sněmovna premiérovi Johnsonovi zakázat předčasné volby. L: NEchtějí PUSTIT Británii z chomotu EU. EU má novou železnou oponu, odkud nikdo nesmí. Jako se do r.1989 nesmělo se socialistického tábora spojeného s komunistickou Moskvou.
Libor Halik likes this.