Clicks1.1K
Orędzia
1

Carbonia, 1 maja 2021 r. - Łódź Piotra tonie całkowicie.Świątynia została zbezczeszczona, Bóg został usunięty ze swojego domu, Jego wyznawcy są pijani bzdurami. Biedni ludzie.......słuchaj dalej.

Oświadczam, że ostrzeżenie jest blisko! Jezus wykrzykuje swoją pogardę dla prałatów, niewierzących ludzi, którzy nie mają już miłości❤️ do miłujących.Doszliśmy do końcowego etapu, Niebo woła o sprawiedliwość! To Bóg ogłasza swoją sprawiedliwość!

O ludzie, nie będziecie już mieli Jego łaski, zostaniecie pogrzebani żywcem w ruinach, które spadną na was. Świątynia została zbezczeszczona, Bóg został usunięty ze swojego domu, Jego wyznawcy są pijani bzdurami. Biedni ludzie, biedni, bo teraz pozbawieni prawdy ... ślepo wierzysz w Tego, który wciąga cię do piekła.

Zło rośnie, krzyki, lamenty i lamenty dochodzą ze wszystkich zakątków ziemi. Nie mogę patrzeć na tę nędzną ludzkość, zatwardziałą w grzechu, zniewoloną przez jego głupotę, która żyje dla rzeczy tego świata i rozkoszuje się cielesnością.

Moje dzieci fascynuje zło, wszystko, czym jest śmierć! Ciemność ogarnia ludzi, wysysa ich dusze, czyni ich niezdolnymi do myślenia własnym umysłem. Jesteśmy teraz na końcu.

Dzisiaj Ja, Bóg, Król Wszechświata, zadaję wam następujące pytania: Czy będziecie w stanie Mnie poznać? Czy będziesz mógł swobodnie wybierać, czy chcesz wrócić do swojego Boga miłości, czy należeć do szatana? Czy będziesz mógł spojrzeć mi w oczy?

Moje biedne stworzenia, jesteście teraz oszpeceni przez grzech, który was zgiął i uczynił niezdolnymi. Ale zobaczcie teraz, co Ja, Bóg, objawię w mojej sprawiedliwości! Wszyscy to zobaczycie, ponieważ taka jest wola Boża!

Dranie spadną ze swoich tronów! Obalę ich imperia! Pozbawię ich wszelkiego dobra, upadną na ziemię jak puste worki i będą się czołgać jak węże, zostaną splamieni prochem, który będą wyrzucać w zwoje bólu.

To koniec historii zła ... stało się! Ale teraz Ja, Bóg, otwieram Nową Erę na wolność Moich dzieci, gdzie znajdą spokój, radość i błogość we wszystkim, co jest dla mnie dobre.

Żegnajcie wszyscy, którzy nie należycie do mnie, ponieważ w swojej wolnej woli dokonaliście wyboru innego Boga, Boga wiecznej śmierci. Amen!

Z berłem w dłoni ogłaszam, że ostrzeżenie jest blisko! Jezu, król królów!

Carbonia, 2 maja 2021 r. - Brzmią bębny śmierci! Rzeź jest blisko!

Pan, Bóg armii, mówi: Dotarłeś do końca drogi. Macka pochwyci tylko dzieci Szatana.

Triumf Niepokalanego Serca Maryi jest bliski. Przygotujcie Panu drogę. Wszystko jest gotowe; niebo nakazuje miłość i dobroczynność. Nadeszły decydujące dni, mój lud jest zdesperowany, ... brzęczą bębny śmierci, ... rzeź jest blisko!

Moje dzieci, zobaczcie, wasz Bóg nadchodzi, aby wam pomóc; połączcie się w jednym sercu, w jednej duszy, słońce sprawiedliwości pojawi się pośród was! Poddaj się ubogim swojej Matki Niebieskiej i podążaj za Nią z ufnością i miłością w tej misji zbawienia. Przybijcie się miłością i prawdą, towarzyszcie Maryi w Różańcu Świętym i proście o moją wczesną interwencję, abyście mieli mniej cierpień.

Szatan teraz włożył pazury w całą ziemię, rządzi światem, prowadzi w Moim Kościele i kroczy zwycięsko: miserum est! (To nędza!) Watykan jest czarny, czarny jak pech! Jego zło jest w tym, który go prowadzi: przeklęty wąż stary, bóg wiecznej śmierci. Moi prałaci dali się zafascynować jego fałszywym światłem, odwrócili się od swojego prawdziwego Boga, swojego Stwórcy, ... poszli za nim: jest niewielu, których wezmę do siebie, nic nie zostało zrobione, aby ocalić Mój ziemski Kościół!

Ta klątwa umrze! Jak tylko wyślę ogień z nieba, zło zostanie spalone, a pokój, harmonia i miłość powrócą. Jestem tym, którego teraz zobaczysz! Zobaczysz mnie w moim promiennym pięknie! Zostaniesz przeze mnie oświecony! Widzicie, przychodzę, aby oznajmić wam swoją prawdę: jestem tym, kim jestem!

Biedne dzieci, wy, którzy tylko czekaliście na dzień waszego wywyższenia na najbardziej prestiżowym krześle, nie będziecie mieli nic poza smutkiem. Wystarczy! Niebo nakazuje koniec zła, interweniuje, aby wszystko oczyścić. Ziemia się zmieni, pastwiska odrodzą się, a mój nowy lud ugasi pragnienie u źródła miłości: ... wszystko jest nowe! Amen!