m.rekinek
111.1K

23-letnia gwiazda irlandzkiej piłki nożnej umiera trzy dni po zaszczepieniu !

Ciotka irlandzkiego zawodowego piłkarza Roya Butlera ogłosiła na Twitterze, że 23-latek zmarł wkrótce po „szczepieniu na COVID”. W mediach prawie nie ma echa. W Report24News możesz dowiedzieć się czegoś o romansie w artykule „Zatajane przez media: 23-letnia gwiazda irlandzkiej piłki nożnej umiera trzy dni po zaszczepieniu ”.

17 sierpnia Marian Harte ogłosiła na Twitterze, że jej siostrzeniec „walczy o życie w tych minutach” . Otrzymał „truciznę” w piątek 13 sierpnia 2021 roku, cztery dni wcześniej.

We wczesnych godzinach 18 sierpnia 2021 r. ciotka Butlera napisała na Twitterze: „Mój piękny siostrzeniec Roy Butler z Waterford City Eire zmarł dzisiaj po »cudownym zastrzyku«… Jestem załamana i tak bardzo zła”.

Irlandzki nadawca państwowy RTE donosi zwięźle :

Reprezentant Irlandii Jayson Molumby złożył hołd byłemu zawodnikowi Waterford United, Royowi Butlerowi, który zmarł w wieku 23 lat po krótkiej chorobie.

Państwowy nadawca RTE nie wspomina ani słowa o „szczepieniach” gracza, które miały miejsce w ostatnim czasie. Report24News mówi o skandalu:

„Z drugiej strony media wydają się cierniem w boku tragicznej śmierci sympatycznego sportowca, ponieważ bez szacunku ukrywają istotne fakty. Główny nurt pisze, że Roy Butler zmarł „po krótkiej chorobie”. Ta „choroba” nie była jednak przypadkowa, ponieważ Butler został zaszczepiony szczepionką Covid firmy Johnson & Johnson zaledwie trzy dni przed śmiercią. (...) Szczepienie powinno umożliwić mu wyjazd do Dubaju we wrześniu - ale po strzale w piątek 13 sierpnia wszystko potoczyło się niezwykle szybko. Początkowo Butler skarżył się na silne bóle głowy, aw weekend dołączyły zawroty głowy i wymioty. W poniedziałek został umieszczony w sztucznej śpiączce z powodu silnego krwawienia w mózgu. Nie mogłeś mu już pomóc.”

Na początku lipca 2021 r., gdy trwały jeszcze Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, główny rzecznik prasowy Duńskiego Związku Piłki Nożnej odmówił potwierdzenia, że duński reprezentant Christian Eriksen, który upadł podczas meczu o mistrzostwo Europy i doznał trwałego uszkodzenia serca , nie został zaszczepiony. Wypowiedzi trenera reprezentacji Danii na dwa dni przed mistrzostwami Europy sugerowały, że duńska reprezentacja piłkarska została całkowicie zaszczepiona.

blauerbote.com/…ssballprofi-roy-butler-stirbt-nach-corona-impfung/
jac05
Jeżeli Niedzielski mówi nam o ryzykach wirusowych, to trzeba powiedzieć jak wysokim, niszczącym ryzykiem jest on i jego polityka dla naszego kraju.
Stanisław Franciszek Walencik shares this
26