CÓRKA MARYI
111K

JEZUS: Ta Księga odmieni życie ludzi i zbawi dusze

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 12 listopada 2010 roku, godz. 15.00

Idź naprzód; czyń, co potrzeba uczynić, by ludzie zobaczyli i usłyszeli Moje Boskie Orędzia.

Ufam ci, droga córko, że skorzystasz ze wszystkich środków, które jak ci się wydaje, zagwarantują, że ludzie przeczytają te Orędzia. Potrzebujesz całej swojej siły, by pisać tę Księgę. Ta Księga* odmieni życie ludzi i zbawi dusze, a została ona przepowiedziana. Tak, ta Księga jest tym, co było przepowiedziane. Ty jesteś tą, która zapisuje. Ja jestem Autorem.

Nie bądź zdziwiona lub przytłoczona, bo to jest bardzo święte zadanie i zostałaś wybrana, by wykonać to Dzieło wraz ze Mną. Zabierze ci to trzy miesiące*. Chcę, żebyś opublikowała ją na całym świecie. Musi być obszerna, potężna i poszukiwana przez miliony, tak jak święta Biblia.

Moja córko, możesz to opublikować – „Rozmowy z ukrytym prorokiem”. Jest w porządku, aby tak uczynić. Dlaczego się lękasz, Moje dziecko? Jesteś prowadzona z Nieba. Musisz być silna. Zaufaj mi. Poddaj się. Będę trzymać cię za rękę na każdym kroku tej drogi. Porozmawiam z tobą później.

Twój kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus

* Księga, do której odnosi się Jezus, jest pierwszym tomem Orędzi, przedstawionym światu w lutym 2011 roku.

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…12-15-00-ta-ksiega-odmieni-zycie-ludzi-zbawi-dusze
wordpress.com/…ize-that-my-warning-to-humanity-is-upon-the-world/
CÓRKA MARYI
"Ufam ci, droga córko, że skorzystasz ze wszystkich środków, które jak ci się wydaje, zagwarantują, że ludzie przeczytają te Orędzia. Potrzebujesz całej swojej siły, by pisać tę Księgę."