Clicks688
Libor Halik
4

Otevřené restaurace donutily italskou vládu ustoupit! Přidejme se,

jinak ze zemského ráje na pohled zbude jen hřbitov či loučka, kde rozprašují prach zpopelněných. Už 15.1.2021 oznámilo kolem 50 tisíc restaurací po celé Itálii, že plánují provést akt obrovské občanské neposlušnosti tím, že navzdory proti-pandemickým opatřením otevřou své provozy.

Přesně tak se i stalo. badatel.net/…e-prevadzky-50000-restauracii/ Z televizních obrazovek ani z médií hlavního proudu se o tom nedozvíte. 30.1.2021 Lidé hromadně naplnily podniky. A pokud se v nich náhodou zjevila policie, hosté ji hromadně vypískali a doslova vyhnali ven. Masové vzdory lidí proti svým tyranským vládám jsou i v mnoha dalších zemích napříč celým světem. Mexiko je další zemí, kde lidé spojili své síly a postavili se proti elitě mocných, jak to uvádí článek s názvem Mexické restaurace se přidaly a navzdory vládním nařízením otevřely restaurace. Podobně je na tom i Polsko, Švýcarsko, Izrael, Řecko, Kalifornie či dokonce africká Rwanda. Mexické reštaurácie sa pridali a navzdory vládnym nariadeniam otvorili reštaurácie. Podobne je na tom aj Poľsko, Švajčiarsko, Izrael, Grécko, Kalifornia či dokonca africká Rwanda. Koronavirus i smrtící vakcíny byly nachystány a provedeny temnou světovou elitou snažící se zavést agendu Velkého resetu ( Veľkého resetu ) s cílem zavedení celosvětové otrocké diktatury. badatel.net/…ov-a-nic-ho-nedokaze-zastavit/ 13.2.2021 Když italská (talianská) vláda nedokázala zabránit otevírání podniků, tak to povolila. badatel.net/…aniu-podnikov-tak-to-povolila/ L: Podobně i polská vláda to pak povolila, po otevření 20 000 podniků navzdory vlastizrádné vládní tyranii diktované mezinárodně ze zahraničí od Světové banky a z centrál masmédií.
Public domain
Rosllynn
Měli bychom se sjednotit a většina z nás začít normálně žít. Vláda by nemohla nic dělat a musela by ten korona podvod odpískat. S většinou si vláda neporadí, naopak je to síla, se kterou musí počítat.
Robert Neckář
U nás nejsou lidé schopni se domluvit a semknout😕
Libor Halik
Tak se za to musíme modlit, aby se vzájemně jeden před druhým pokořili. Pak díky pokornému smýšlení o sobě, a uctivému o druhém, by se domluvili.
Libor Halik
Švédsko a Francie hlásí problémy s vedlejšími účinky vakcíny AstraZeneca 16. února 2021 11:51
idnes.cz/….A210215_185449_zahranicni_jhr