Clicks473
considera

WŚRÓD POLSKIEJ MŁODZIEŻY RODZĄ SIĘ NOWE SZATAŃSKIE KULTY

Era filmów Harry Pottera, Wiedźmina i mnóstwa różnych okultystycznych gier komputerowych, a także okultystycznych bajek z firmy Disney’a itd. - przynosi już swoje owoce…

Powstają grupy, które są w jakiś sposób zorganizowane. Ktoś robi na tym nawet biznes, rozprowadzając „medaliony”, „eliksiry” itp. A także z pewnością przeprowadzając jakieś zbiórki, szkolenia, w jaki sposób korzystać z tych medalionów i eliksirów, by „współpracować” z „mocami”.

Tu kieruję apel do rodziców: zwracajcie uwagę na to, co nosi na sobie wasze dziecko. Zaopatrzcie je w medalik, oczywiście poświęcony. Rozmawiajcie z waszymi dziećmi, obserwujcie je, czym one się interesują. Przede wszystkim sami nie ulegajcie modom „Halloween”ów itp. Pamiętajcie, że waszym najważniejszym obowiązkiem jest troska o dusze waszych pociech, za które jesteście właśnie wy odpowiedzialni przed Panem Bogiem. Czuwajcie, aby wasze pociechy systematycznie uczęszczały na Mszę Świętą i przystępowały do Sakramentów Świętych. Tylko tak możecie uchronić je przed złem.

Proszę zajrzeć do tych linków i uważnie zapoznać się z ich treścią:

gexe.pl/…/478,medaliony-i…
wiedzmin.wikia.com/wiki/Znaki

Pozwólcie, że zacytuję tylko kilka zdań z pierwszego linku:

„Słynne wiedźmińskie medaliony są specjalnymi srebrnymi amuletami, ściśle zestrojonymi z noszącymi je osobami”.

„Wiedźmini nie mogą czerpać mocy z otoczenia tak jak czarodzieje. Dlatego medalion zawiera w sobie określoną ilość mocy. Odnawia się ona całkowicie sama, po sześciu godzinach od całkowitego wyczerpania. Oprócz tego amulety mają silną zdolność do wykrywania magii, uaktywniającą się automatycznie zawsze wtedy, gdy wiedźmin znajdzie się w pobliżu czarodziejskiej aury - nie wyłączając tej, roztaczanej przez większość potworów. Medalion zaczyna wtedy drgać tym częściej i mocniej, im bliższe i silniejsze jest źródło”.

„Wiedźmini znają wiele magicznych eliksirów. Leczą rany, poprawiają refleks, pozwalają perfekcyjnie widzieć w ciemności czy uodpornić na ból”.

Dane mi było spotkać młodego człowieka, który nosił taki „medalion” (ten z pierwszego linku). Miał go zawsze zawieszony na szyi, zupełnie na wierzchu ubrania. I proszę mi wierzyć, że działy się przy nim dziwne, nielogiczne rzeczy.

Gry komputerowe stają się niebezpieczne, kiedy zaczynają wchodzić w realne życie młodych ludzi… Rozpowszechnione są poprzez internet, a dostępne nawet w telefonach komórkowych, w których jest łącze internetowe, a w które to telefony są zaopatrywane już coraz mniejsze dzieci…