Clicks2.8K
Lech42
15

Linie lotnicze odwołują loty. Piloci umierają. Olbrzymi problem pilotów z krzepnięciem krwi po szczepieniach przeciw COVID-19

Według badań opublikowanych w 2014 r. w Journal of Thrombosis and Haemostasis, piloci mają zwiększone ryzyko problemów z krzepnięciem krwi z powodu częstych i długotrwałych podróży lotniczych. Linie zachęcają pilotów, aby byli świadomi objawów zakrzepicy żył głębokich i problemów z krzepnięciem oraz podejmowali środki zapobiegawcze, takie jak pończochy uciskowe i rozciąganie nóg podczas długich lotów.

Szczepionka i krzepnięcie krwi

Medical News Today opublikował badanie 15 czerwca 2021 r., które wykazało zwiększone ryzyko krzepnięcia krwi i niskiego poziomu płytek krwi u osób otrzymujących szczepionkę AstraZeneca COVID-19. Niektórzy naukowcy stawiają hipotezę, że skoro kwas etylenodiaminotetraoctowy (EDTA) w zastrzyku wywołuje reakcję całego ciała, to gdy szczepionka wejdzie w kontakt z płytkami krwi w ludzkim ciele, aktywuje te płytki krwi, powodując ich zmianę kształtu i przekazywanie sygnałów chemicznych do organizmu ludzkiego. Płytki te wysyłają czynnik płytkowy 4 (PF4), który reguluje krzepnięcie krwi.

Piloci mają zwiększone ryzyko powstawania zakrzepów krwi

Osoby otrzymujące szczepionkę COVID-19 mają zwiększone ryzyko powstania zakrzepów krwi.

Delta Airlines wymaga teraz szczepionki COVID-19 dla wszystkich nowych pracowników, potencjalnie narażając pracowników Delta na ryzyko zakrzepów krwi i śmierci. American Airlines nie wymagają szczepionki, ale dają swoim pracownikom jeden dzień wolny od pracy i 50 dolarów za szczepionkę. Delta czy American nie wspominają o nieodłącznym ryzyku dla pracowników spoza sektora lotniczego, nie mówiąc już o tych, którzy spędzają dużo czasu w chmurach.

W British Airways w tym tygodniu umarło co najmniej czterech pilotów, ale linia lotnicza chce, abyś wiedział, że ich zgony są całkowicie niezwiązane ze szczepionkami.

Reuters i Fact Checkers ciężko pracują, aby rozwiać wszelkie pogłoski, że piloci mogli umrzeć od szczepionki COVID-19. British Airways chwali się, że 85% jej pracowników jest zaszczepionych. Linie lotnicze tak szybko stosują się do narracji o szczepionce COVID-19, że zapominają, że w grę wchodzi dobro ich własnych pracowników.

Według flightaware.com, 120 000 odwołań lotów rocznie to średnia dla lotów globalnych. Przeciętny dzień to 329 odwołań. Średnia 2 dni przyniosłaby 658 odwołań.

Ale między piątkiem a sobotą miało miejsce 3533 odwołań. To 580% wzrost liczby odwołań na całym świecie w ciągu ostatnich 2 dni.

Southwest opóźniło lub odwołało setki lotów w zeszłym tygodniu i obwiniało o odwołania i opóźnienia wiele sytuacji, takich jak: trudności techniczne i pogoda.

American Airlines ogłosiły w niedzielę, że odwołają setki lotów do połowy lipca. American obwinia problemy pogodowe i braki siły roboczej z prewencyjnie odwołanymi lotami.

Piloci są już narażeni na zwiększone ryzyko powstania zakrzepów krwi; kategoryzowanie ich jako wysokiego ryzyka dla szczepionki ze znanym skutkiem ubocznym zakrzepów krwi nie jest dezinformacją. To nauka.

Na razie piloci powinni skorzystać z prawa do wolności medycznej i odmówić szczepienia.

źródło: thecoloradoherald.com/…ts-cancelled-as-vaccinated-pilots-fall-ill-or-die/
henryk33 shares this
80
Linie lotnicze odwołują loty. Piloci umierają. Olbrzymi problem pilotów z krzepnięciem krwi po szczepieniach przeciw COVID-19
MementoMori+++
Bardzo dobrze lepiej aby odwołali niż wiele ludzi miało by zginąć
Anieobecny
PRAWDA dla ludzi głupich jest przerażająca...
MementoMori+++
Nie brać krwi od zaszczepionych (są zachęty do oddawania) ! Szczepionki zgodnie z farmaceutycznym bełkotem są "konserwowane", "stabilizowane" bądź "buforowane" kwasem bursztynowym (succinic acid) i maleinowym (maleic acid) oraz ich solami (succinate, maleinate). Te związki są znanymi prekursorami żywic i poliestrów i sieciują (zasychają) w kontakcie ze znanym utwardzaczem żywic - kwasem mlekowym,…More
Nie brać krwi od zaszczepionych (są zachęty do oddawania) ! Szczepionki zgodnie z farmaceutycznym bełkotem są "konserwowane", "stabilizowane" bądź "buforowane" kwasem bursztynowym (succinic acid) i maleinowym (maleic acid) oraz ich solami (succinate, maleinate). Te związki są znanymi prekursorami żywic i poliestrów i sieciują (zasychają) w kontakcie ze znanym utwardzaczem żywic - kwasem mlekowym, który naturalnie występuje w tkankach. Żywice zasychając (wiążąc) w tkankach tworzą trwałe złogi powodujące ich uszkodzenia. Im więcej kwasu mlekowego znajduje się we krwi i tkankach - tym większe będą zniszczenia dokonane przez sieciująca żywicę. Dlatego dzieci, które podczas lub w dniach po szczepieniu są aktywne fizycznie mają cięższe powikłania neurologiczne ze śmiercią włącznie. Znany i udokumentowany jest przykład duńskich dziewczynek, które na zajęciach sportowych po szczepieniu doznały ciężkich porażeń nerwowych.
jac505
Firmy ubezpieczeniowe nie gwarantują wypłaty odszkodowań zaszczepionym na wypadek przedwczesnego zgonu wywołanego działaniem organizmów GMO, gdy śmierć przyjdzie w krótkim okresie po szczepieniu. Gdyby tego nie wprowadzili zbankrutowaliby, zaciągając kredyty na wypłatę odszkodowań ponad spodziewany poziom. Nowy Hitler-Kowidler dochodzi do pełni władzy !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Czy loty są jeszcze bezpieczne?
80% zaszczepionych pilotów.

pl1.tv/title/czy-loty-sa-jeszcze-bezpieczne/