Już 26 maja odbędzie się Festiwal „Chrześcijańskie Granie”. Jubileuszowa, 10- ta edycja tego wydarzenia odbędzie się tym razem w Chorzowie. Wydarzenie będzie można śledzić zdalnie poprzez kanał www …More
Już 26 maja odbędzie się Festiwal „Chrześcijańskie Granie”. Jubileuszowa, 10- ta edycja tego wydarzenia odbędzie się tym razem w Chorzowie. Wydarzenie będzie można śledzić zdalnie poprzez kanał www.1on.pl.

Pandemia wstrzymała jedynie o pół roku organizację wydarzenia pod marką Festiwal „Chrześcijańskie Granie”. Pierwotnie zaplanowany na jesień ur. koncert odbędzie się już 26 maja.

– Z uwagi na uwarunkowania obecnego czasu zdecydowaliśmy się przenieść koncert do Chorzowa, do gościnnego studia Adama Guzdka (Bądź jak Jezus, Betlejem w Polsce) – mówi Michał Guzek, prezes Fundacji „Chrześcijańskie Granie”, organizator wydarzenia.

Wspieraj festiwal poprzez wpłaty na zrzutka.pl

W tym roku w koncercie wezmą udział: Jedno, Semeion, Pół piętro którzy powalczą o zwycięstwo w koncercie „Debiuty” oraz Monika Giergiel (non stop ccm) jako gwiazdy Festiwalu. Koncert będzie premierowo pokazany na kanale www.1on.pl w sobotę, 26 maja o 20.00. Festiwal poprowadzą Grzegorz Bociański (Radio Em, Katolika Front) i Marcin Jakimowicz (Gość Niedzielny).

Laureatami Festiwalu Debiutów byli m.in.: Magdalena Frączek i Love Story, STRONAb, zespół Anielsi, PLAYandPRAY, czy Soudarion.

Festiwal „Chrześcijańskie Granie” to cykliczna impreza organizowana od 10- ciu lat przez Fundację Chrześcijańskie Granie i sklep pod tą samą nazwą.