Clicks1.4K

Malá revízia absurdností - AKO NÁS KLAMALI?

Prevzaté z fb

1. Pápež chce len očkovaných.

2. Pápež nechce len očkovaných, veď v Maďarsku idú aj neočkovaní. Vlastne to chce len Lengvarský.

3. Ale kto je Lengvarský? Veď o tom rozhoduje Úrad verejného zdravotníctva.

4. Úrad verejného zdravotníctva nevie vysvetliť, prečo na pápeža môžu ísť len očkovaní, keď na Letecké dni môžu ísť neočkovaní.

4. Biskupi si uvedomujú, že návšteva bude prúser a vydávajú pastiersky list, kde pozývajú len očkovaných. O neočkovaných ani slovo.

5. Lengvarský na TV Pravda minulý týždeň obhajuje, že môžu ísť len očkovaní. Podľa neho všetci zainteresovaní to "prijali úplne v pohode." Podľa neho neočkovaní sú obrovské riziko a určite sa nič meniť nebude a vlastne on robí, čo povie Pfizer.

6. Registrácia je fiasko. Všetci zainteresovaní už premýšľajú, čo povedia pápežovi, kam sa podeli všetci veriaci? Hľadá sa kto bude mať Čierneho Petra. Nechce ho mať Mikas, ani Heger ani biskupi.

7. Biskupi hovoria, že nesúhlasia s podmienkami.

8. Heger hovorí, že on o ničom nerozhoduje.

9. Úrad verejného zdravotníctva povedal, že podmienky platia pre všetkých rovnaké a oni nikdy nepovedali, že len očkovaní.

10. Na konci je úžasná správa - neočkovaní sú Božie deti a veľmi radi ich uvidia.

andrejb73@gmail.com shares this
350
Peter(skala)
....tak to je zabitéééééééééé
presne vystihuje situáciu... každý sa vyhovara a čo je najhoršie, tak vina padá aj na viditelnu hlavu KC, lebo vie o podmienkach očkovania a nič na to nepovie 😭
johanika
A vlastne mocipáni si iba vyskúšali silu RKC na Slovensku a zistili, že ona každý rozkaz splní, že ona je len bábkou v ich rukách a teda keď zajtra zavrú kostoly, budú zavreté, keď prikážu spraviť zoznam veriacich, ktorí boli na sv. omši, urobia... To je víťazstvo, aké sa nepodarilo ani komunistom!
Keď v čase silného komunizmu v 60. rokoch išli deti na 1. sv. prijímanie v najprísnejšom povstaleck…More
A vlastne mocipáni si iba vyskúšali silu RKC na Slovensku a zistili, že ona každý rozkaz splní, že ona je len bábkou v ich rukách a teda keď zajtra zavrú kostoly, budú zavreté, keď prikážu spraviť zoznam veriacich, ktorí boli na sv. omši, urobia... To je víťazstvo, aké sa nepodarilo ani komunistom!
Keď v čase silného komunizmu v 60. rokoch išli deti na 1. sv. prijímanie v najprísnejšom povstaleckom kraji, cirkev nespolupracovala, neudávala... riaditeľ školy rozkázal učiteľom spraviť zoznam prvoprijímajúcich. Mnohí to neuposlúchli a svetská moc bola bezradná... Dnes je situácia úplne iná.
Metod
KBS je smutná kapitola RKC na Slovensku!
Marieta Ria
Pamätám si za socializmu, keď jeden z dnešných otcov biskupov, ktorý býval takmer na jednej ulici ako ja, chodili sme do jedného kostola, kde on miništroval, odišiel študovať na Bohosloveckú fakultu. Po nejakom čase na protest proti vtedajšej moci držal protestnú hladovku, za čo bol na pár rokov vylúčený zo seminára. Dnes je ticho, tichúčko - a to, čo sa deje dnes, si teda komunisti nedovolili …More
Pamätám si za socializmu, keď jeden z dnešných otcov biskupov, ktorý býval takmer na jednej ulici ako ja, chodili sme do jedného kostola, kde on miništroval, odišiel študovať na Bohosloveckú fakultu. Po nejakom čase na protest proti vtedajšej moci držal protestnú hladovku, za čo bol na pár rokov vylúčený zo seminára. Dnes je ticho, tichúčko - a to, čo sa deje dnes, si teda komunisti nedovolili ani náhodou... Takmer prvý išiel v línii a odobrení očkovania, ešte skôr, ako to oficiálne KBS na sviatok Nepoškvrneného počatia P. Márie (na to nezabudnem!) schválila ako morálne prípustné "pre spoločné dobro"! Jeho hlavný dôkaz pre takéto rozhodnutie je, že ja som katolík a katolíkom aj zomriem a keďže sa dal zaočkovať pápež, tak nemám čo riešiť! Aby to, že sa dala zaočkovať hlava Cirkvi bolo dôkazom o bezpečnosti a morálnosti tzv. vakcíny - experimentu na ľudskom tele!?! Vo veciach zdravia je takisto omylný, ako ktokoľvek z nás! Každý má slobodnú vôľu a rozum od P. Boha a každý jeden si zodpovie svoje skutky pred ním. Tí, čo by mali byť svetlom a morálnou autoritou, tých nie je vidieť... Častokrát apeluje Dr. Balák, kde sú tí, ktorí by sa nás mali zastať, chrániť nás, ako im zverené stádo? Spokojne prikyvkávajú na všetky obmedzenia a nezmysly... Dnešná vláda pajácov s nimi nemá veľa práce... poslušne zobkajú z ruky! Veľmi, veľmi smutné!! 🥺
johanika
Tebou spomínanú situáciu s protestnou hladovkou seminaristov si pamätám. So skupinou laického apoštolátu z Rakúska a Francúzska sme boli u p. vikára Jozefa Vrableca v Nitre. Vikár vtedy s bolesťou v srdci hovoril o situácii v Seminári, o tom ako sa bojí o svojich zverencov, ktorých chce režim uväzniť... (prišli mu to oznámiť predstavitelia ministerstva vnútra). Na základe týchto výhražok, vikár …More
Tebou spomínanú situáciu s protestnou hladovkou seminaristov si pamätám. So skupinou laického apoštolátu z Rakúska a Francúzska sme boli u p. vikára Jozefa Vrableca v Nitre. Vikár vtedy s bolesťou v srdci hovoril o situácii v Seminári, o tom ako sa bojí o svojich zverencov, ktorých chce režim uväzniť... (prišli mu to oznámiť predstavitelia ministerstva vnútra). Na základe týchto výhražok, vikár cúvol do Pacem in terris, len preto, aby nebolo ublížené budúcim kňazom a mohli pokojne bez väzenia odísť.
Pred nejakým časom som videla dokument, kde títo mladí seminaristi útočili na vikára Vrableca. No, také je dnešné hľadanie pravdy.
Podoba sa vôbec nezmenila, vládnu neoboľševici a títo "seminaristi" im teraz vo všetko idú po ruke.
Marieta Ria
Dnes sa pravda nenosí... lož sa odela do jej šiat Stretla sa lož s pravdou A tak sa stalo, že dnes ľudia radšej prijmú l…
Ten, kto pomôže a zachráni im doslova zadok, je následne terčom útokov... tak to býva... Smutné... ľudia z tohto prostredia by mali mať pevnejšie charaktery...
Ale to je tragické, že tí, ktorí za tú pravdu vtedy boli ochotní trpieť, teraz ju popierajú na počkanie!!!