Clicks576
o.Matúš Fuchs znova obhajuje sv.prijímanie do úst 1.časťMore
o.Matúš Fuchs znova obhajuje sv.prijímanie do úst
1.časť
Marieta Ria
Po úžasnej kázni na sviatok Krista Kráľa a jeho otočke po spacifikovaní na 1. adventnú nedeľu, tuším znovu prichádza "s kožou na trh"... "A ty kňaz, ty si v akom vzťahu s Kristom?" To je teda pravá otázka aj na takého kňaza, ktorý pri podávaní Eucharistie do úst (na konci) si ide po každom podaní dezinfikovať ruky k oltáru!! 3-4 krát za sebou! O aký vzťah ide??
poli75
u nas povedal knaz na sviatok Božieho Tela vo štvrtok, že máme dakovat za tu milost , že možme konečne držat Krista na rukach, doteraz tuto milost mali len knazi, druhý povedal, že to nie je uctivejšie do ust, že to je rovnake aj do ruk, aj ked nechapem pointu, ved stale to ide do ust aj z tých našich špinavých ruk, takže takto su rozdelení aj knazi, inak v dvoch dedinach okolo miestny knazi …More
u nas povedal knaz na sviatok Božieho Tela vo štvrtok, že máme dakovat za tu milost , že možme konečne držat Krista na rukach, doteraz tuto milost mali len knazi, druhý povedal, že to nie je uctivejšie do ust, že to je rovnake aj do ruk, aj ked nechapem pointu, ved stale to ide do ust aj z tých našich špinavých ruk, takže takto su rozdelení aj knazi, inak v dvoch dedinach okolo miestny knazi vobec nedaju do ruk-odmietnu.
TERRACOTTA
Pán Boh odmeň takú kázeň!
Peter(skala)
Pokračovanie 2.časť v prilohe