NASI KANDYDACI W WYBORACH DO SEJMU - SENATU
NASI KANDYDACI W WYBORACH
DO SEJMU - SENATU
Strona główna
Drużyna Brauna
Krzysztof Sługocki
Okręg nr 1
Legnica
( Miejsce 2 )
Paweł Chmielewski
Okręg nr 2
Wałbrzych
( Miejsce 3 )
Marta Czech
Okręg nr 3
Wrocław
( Miejsce 3 )
Sławomir Ozdyk
Okręg nr 4
Bydgoszcz
( Miejsce 2 )
Dariusz Kubicki
Okręg nr 5
Toruń
( Miejsce 3 )
Ryszard Zajączkowski
Okręg nr 6
Lublin
( Miejsce 3 )
Bogusław Domański
Okręg nr 7
Chełm
( Miejsce 2 )
Piotr Świdkiewicz
Okręg nr 8
Zielona Góra
( Miejsce 3)
Radosław Paciejewski
Okręg nr 9
Łódź
( Miejsce 3 )
Marcin Pietras
Okręg nr 10
Piotrków Trybunalski
( Miejsce 3 )
Ireneusz Jabłoński
Okręg nr 11
Sieradz
( Miejsce 2 )
Łukasz Nowakowski
Okręg nr 12
Chrzanów
( Miejsce 3 )
Wojciech Siński
Okręg na 13
Kraków
( Miejsce 3 )
Grzegorz Szarek
Okręg nr 14
Nowy Sącz
( Miejsce 3 )
Marta Mrzygłód
Okręg nr 15
Tarnów
( Miejsce 3 )
Katarzyna Szadkowska
Okręg nr 16
Płock
( Miejsce 3 )
Rafał Foryś
Okręg nr 17
Radom
( Miejsce 1 )
Leszek Szymański
Okręg nr 18
Siedlce
( Miejsce 3 )
Diana Ruchniewicz
Okręg nr 19
Warszawa i zagranica
( Miejsce 4 )
Marcin Kuśmierczyk
Okręg nr 20
Warszawa-Wianuszek
( Miejsce 4 )
Włodzimierz Skalik
Okręg nr 21
Opole
( Miejsce 1 )
Andrzej Zapałowski
Okręg 22
Krosno
( Miejsce 1 )
Grzegorz Braun
Okręg nr 23
Rzeszów
( Miejsce 1 )
Krzysztof Bartosik
Okręg nr 24
Białystok
( Miejsce 3 )
Michał Welka
Okręg nr 25
Gdańsk
( Miejsce 3 )
Konrad Niżnik
Okręg nr 26
Gdynia
( Miejsce 3 )
Adam Kania
Okręg 27
Bielsko-Biała
( Miejsce 3 )
Tomasz Stala
Okręg 28
Częstochowa
( Miejsce 1 )
Andrzej Sielańczyk
Okręg 29
Gliwice
( Miejsce 3 )
Roman Fritz
Okręg 30
Rybnik
( Miejsce 1 )
Anna Mandrela
Okręg 31
Katowice
( Miejsce 3 )
Artur Jakóbik
Okręg 32
Sosnowiec
( Miejsce 3 )
Piotr Heszen
Okręg 33
Kielce
( Miejsce 3 )
Jan Krysiak
Okręg 34
Elbląg
( Miejsce 3 )
Tomasz Owsianik
Okręg 35
Olsztyn
( Miejsce 2 )
Witold Tomczak
Okręg 36
Kalisz
(Miejsce 3)
Damian Garlicki
Okręg 38
Piła
( Miejsce 2 )
Dariusz Szyndler
Okręg 39
Poznań
( Miejsce 2 )
Sławomir Sala
Okręg 40
Koszalin
( Miejsce 3 )
Marcin Sowiński
Okręg 41
Szczecin
( Miejsce 3 )
Jarocka Krystyna
Okręg Senacki 9
Bydgoszcz
Rybiński Adam
Okręg Senacki 12
Grudziądz
Prof. Piotrowski Mirosław
Okręg Senacki 16
Lublin
Łukajczyk Dawid
Okręg Senacki 30
Oświęcim
Poświatowski Mirosław
Okręg Senacki 35
Tarnów
Matyszewski Adam
Okręg Senacki 38
Płock
Dąbrowski Jarosław
Okręg Senacki 50
Radom
Ćwięka Jacek
Okręg Senacki 55
Mielec
Lasek Dariusz
Okręg Senacki 58
Przemyśl
Fejer Monika
Okręg Senacki 68
Myszków
Fojcik Andrzej
Okręg Senacki 73
Rybnik
Rak Andrzej
Okręg Senacki 83
Kielce
DO SEJMU - SENATU
Strona główna
Drużyna Brauna
Krzysztof Sługocki
Okręg nr 1
Legnica
( Miejsce 2 )
Paweł Chmielewski
Okręg nr 2
Wałbrzych
( Miejsce 3 )
Marta Czech
Okręg nr 3
Wrocław
( Miejsce 3 )
Sławomir Ozdyk
Okręg nr 4
Bydgoszcz
( Miejsce 2 )
Dariusz Kubicki
Okręg nr 5
Toruń
( Miejsce 3 )
Ryszard Zajączkowski
Okręg nr 6
Lublin
( Miejsce 3 )
Bogusław Domański
Okręg nr 7
Chełm
( Miejsce 2 )
Piotr Świdkiewicz
Okręg nr 8
Zielona Góra
( Miejsce 3)
Radosław Paciejewski
Okręg nr 9
Łódź
( Miejsce 3 )
Marcin Pietras
Okręg nr 10
Piotrków Trybunalski
( Miejsce 3 )
Ireneusz Jabłoński
Okręg nr 11
Sieradz
( Miejsce 2 )
Łukasz Nowakowski
Okręg nr 12
Chrzanów
( Miejsce 3 )
Wojciech Siński
Okręg na 13
Kraków
( Miejsce 3 )
Grzegorz Szarek
Okręg nr 14
Nowy Sącz
( Miejsce 3 )
Marta Mrzygłód
Okręg nr 15
Tarnów
( Miejsce 3 )
Katarzyna Szadkowska
Okręg nr 16
Płock
( Miejsce 3 )
Rafał Foryś
Okręg nr 17
Radom
( Miejsce 1 )
Leszek Szymański
Okręg nr 18
Siedlce
( Miejsce 3 )
Diana Ruchniewicz
Okręg nr 19
Warszawa i zagranica
( Miejsce 4 )
Marcin Kuśmierczyk
Okręg nr 20
Warszawa-Wianuszek
( Miejsce 4 )
Włodzimierz Skalik
Okręg nr 21
Opole
( Miejsce 1 )
Andrzej Zapałowski
Okręg 22
Krosno
( Miejsce 1 )
Grzegorz Braun
Okręg nr 23
Rzeszów
( Miejsce 1 )
Krzysztof Bartosik
Okręg nr 24
Białystok
( Miejsce 3 )
Michał Welka
Okręg nr 25
Gdańsk
( Miejsce 3 )
Konrad Niżnik
Okręg nr 26
Gdynia
( Miejsce 3 )
Adam Kania
Okręg 27
Bielsko-Biała
( Miejsce 3 )
Tomasz Stala
Okręg 28
Częstochowa
( Miejsce 1 )
Andrzej Sielańczyk
Okręg 29
Gliwice
( Miejsce 3 )
Roman Fritz
Okręg 30
Rybnik
( Miejsce 1 )
Anna Mandrela
Okręg 31
Katowice
( Miejsce 3 )
Artur Jakóbik
Okręg 32
Sosnowiec
( Miejsce 3 )
Piotr Heszen
Okręg 33
Kielce
( Miejsce 3 )
Jan Krysiak
Okręg 34
Elbląg
( Miejsce 3 )
Tomasz Owsianik
Okręg 35
Olsztyn
( Miejsce 2 )
Witold Tomczak
Okręg 36
Kalisz
(Miejsce 3)
Damian Garlicki
Okręg 38
Piła
( Miejsce 2 )
Dariusz Szyndler
Okręg 39
Poznań
( Miejsce 2 )
Sławomir Sala
Okręg 40
Koszalin
( Miejsce 3 )
Marcin Sowiński
Okręg 41
Szczecin
( Miejsce 3 )
Jarocka Krystyna
Okręg Senacki 9
Bydgoszcz
Rybiński Adam
Okręg Senacki 12
Grudziądz
Prof. Piotrowski Mirosław
Okręg Senacki 16
Lublin
Łukajczyk Dawid
Okręg Senacki 30
Oświęcim
Poświatowski Mirosław
Okręg Senacki 35
Tarnów
Matyszewski Adam
Okręg Senacki 38
Płock
Dąbrowski Jarosław
Okręg Senacki 50
Radom
Ćwięka Jacek
Okręg Senacki 55
Mielec
Lasek Dariusz
Okręg Senacki 58
Przemyśl
Fejer Monika
Okręg Senacki 68
Myszków
Fojcik Andrzej
Okręg Senacki 73
Rybnik
Rak Andrzej
Okręg Senacki 83
Kielce