Clicks8.3K

Kňazi a diakoni tancujú na Michaela Jacksona

kladivár3
432
Kňazi (a diakon) diecézy tancovali na Michaela Jacksona 22 október 2010. ZDROJ: www.youtube.com/watchMore
Kňazi (a diakon) diecézy tancovali na Michaela Jacksona 22 október 2010.
ZDROJ: www.youtube.com/watch
David333
Sick!
simoneleb
jamajka1 likes this.
mphcev
Legazpi, eine Hauptstadt der Philippinen.
O je.
ALCESTE
superielMoreOAMDG1 likes this.
Peter(skala)
časť z textu piesni:

"Povedz mi, čo sa stalo s mojimi právami
Som neviditeľný, pretože ma ignorujete?
Vaše proklamácie mi sľúbili zadarmo slobodu, teraz
Som unavený stále obeťou hanby
Oni ma triedia do skupiny so zlým názvom
Nemôžem uveriť, že je to krajina, z ktorej som prišiel
Vieš, že to naozaj Nerád to hovorím,
Vládu nechcem vidieť
Ale keby bol Roosevelt živý
nenechal by to byť, nie, nie." …More
časť z textu piesni:

"Povedz mi, čo sa stalo s mojimi právami
Som neviditeľný, pretože ma ignorujete?
Vaše proklamácie mi sľúbili zadarmo slobodu, teraz
Som unavený stále obeťou hanby
Oni ma triedia do skupiny so zlým názvom
Nemôžem uveriť, že je to krajina, z ktorej som prišiel
Vieš, že to naozaj Nerád to hovorím,
Vládu nechcem vidieť
Ale keby bol Roosevelt živý
nenechal by to byť, nie, nie."

hudba.zoznam.sk/…/they-dont-care-…

KTO bol Roosevelt ???

Mozart, Haydn, Hummel, Franklin, Lincoln, Roosevelt, Goethe, Voltaire, Mucha, Beneš - čo majú títo ľudia spoločné, keď žili v rôznych obdobiach a mali rozdielne záujmy? Jednu spoločnú črtu u nich môžeme nájsť: všetci boli článkom v reťazi bratov - SLOBODOMURÁROV.
samotný slobodomurári o tom píšu: www.humanizmus.sk/zobudilisa.html


A na toto tancujú ??? a spievajú ???
Peter(skala)
Ako poslušné deti neprispôsobujte sa takým žiadostiam, ako keď ste boli v nevedomosti,15 ale ako svätý je ten, ktorý vás povolal, buďte aj vy svätí vo všetkom svojom počínaní;16 veď je napísané: "Buďte svätí, lebo ja som svätý."(1Pt1,14-16)

1 Nerozumní Galaťania, kto vám počaril? Veď vám bol pred očami zobrazený Ježiš Kristus ukrižovaný! 2 Iba to by som sa rád od vás dozvedel: Dostali ste Duch…More
Ako poslušné deti neprispôsobujte sa takým žiadostiam, ako keď ste boli v nevedomosti,15 ale ako svätý je ten, ktorý vás povolal, buďte aj vy svätí vo všetkom svojom počínaní;16 veď je napísané: "Buďte svätí, lebo ja som svätý."(1Pt1,14-16)

1 Nerozumní Galaťania, kto vám počaril? Veď vám bol pred očami zobrazený Ježiš Kristus ukrižovaný! 2 Iba to by som sa rád od vás dozvedel: Dostali ste Ducha zo skutkov podľa zákona, alebo z poslušnosti viery? 3 Takí ste hlúpi?! Začali ste Duchom a teraz končíte telom? 4 Toľko ste zažili a nadarmo? (Gal 3,3)

superiel
Rehku, učení Církve o podmínkách nemám na mysli, ale konkrétní osoby. Církev neprohlásila o žádném člověku, že je v pekle, ani Jidáš(to nám říkával starý pan farář) ani Hitler to nemají oficiálně potvrzeno, i když asi nikdo nepochybuje o tom, kde asi jsou.
Santiago74 likes this.
Samson1
Ve své podstatě vše co Ježíš učil se vztahuje k věčnosti, protože ona je pro nás absolutně rozhodující a nežijeme pro tento svět, ale zde dostáváme dar života a o dobrou věčnost se musíme snažit. Ježíš řekl, že kdo nevěří, už je odsouzen. Jen kdo dobře bojoval, dostane korunu života, ale též, že u Boha je vše možné. Počátek moudrosti je bát se Boha a k věčnosti se neprotančíme, ještě u hudby, …More
Ve své podstatě vše co Ježíš učil se vztahuje k věčnosti, protože ona je pro nás absolutně rozhodující a nežijeme pro tento svět, ale zde dostáváme dar života a o dobrou věčnost se musíme snažit. Ježíš řekl, že kdo nevěří, už je odsouzen. Jen kdo dobře bojoval, dostane korunu života, ale též, že u Boha je vše možné. Počátek moudrosti je bát se Boha a k věčnosti se neprotančíme, ještě u hudby, která vnitřní pokoj ruší. Spíš na kolenou a nebo nějakém slušnějším postoji hledat spojení s Bohem, který k člověku přichází milostí, když se člověk i vnitřně pro to připraví a to je stišení a usebranost, odumírání sobě. Jestliže kněží a diakoni takhle tančí, tak určitě s nimi tančí i spoustu démonů a dobří andělé se smutně dívají, že není slyšen jejich hlas, kterému nechtějí věnovat pozornost na široké cestě, která vede k Luciferovi a jeho odměně, pláči a skřípění zubů.
OAMDG1 likes this.
superiel
Vyjadřovat se k pobytu zemřelých na věčnosti považuji za pošetilost. Mě také mrzí, že si např. Havel nevzal příklad z Husáka a raději naslouchal bezbožnému Dalajlámovi, ale konečné slovo patří Bohu. Vždycky je mi smutno, když umře nějaký umělec, povětšinou známý svou frivolností a pak všichni básní o tom, jak se na nás dívá z nebe. Svoboda rozhodnutí je krásná a zároveň hrozná.
OAMDG1 likes this.
alino
Hekla 11.8.2013 22:22:08
POkuď nevíte co je to úcta k člověku a BOhu,pak je jasný ---


Mne je tiež jasné Heklo, že si není kresťan.
Kresťan by nikdy nenapísal
nevíte co je to úcta k člověku a BOhu,
ale :
neviete čo je úcta k Bohu a k človeku.

Ešte nevidíš rozdiel? Ja vidím veliký, kajaj sa
alino
ottovonzittau 11.8.2013 22:03:41

Co má být úcta k člověku? Úcta k tělu? Není to náhodou takový předvoj úcty k homosexualitě?


Myslels "Teologiu tela"?
Tiež sa mi to nezdá čisté, bude to ako píšeš ten predvoj
Zbyszek Zabor
But it is quite a spectacle
Zbyszek Zabor
I do not like majkel
aobubo
tak teď už chápu proč jste takoví sadisti ...
TULÁK
Dobrou noc!
aobubo
Kdo uteče vyhraje....
aobubo
Neříkejte, že tančíte lambádu, to by jste mne opravdu pobavil.
6 more comments from aobubo
aobubo
Není zač Rehek, máte ještě čas...
aobubo
Nemáte úctu k člověku Rehek a vy si snad myslíte, že by jste ji aspoň zrnkem projevil k páteru Piovi....optejte se ho kdo by koho hnal...
aobubo
Hmmm tak proč reagujete, když nemyslíte.Romum je k užívání Rehek.
aobubo
No bijete hlavně vy Rehek, a radši si namáhejte kůru mozkovou kdo čím chtěl co říct.Jinak, je-li libo chlaďte si na mne žáhu, ale řeknu vám jedno, nezchladíte.Až se zchladí tak to nebude vaší uměleckou arogancí, ale milostí Boží
aobubo
Rehek vaše myšlenkové pochody jaksi narážejí na realitu a píšete nesmyslně,buď jen nechápete sled souvislostí a nebo rád ze sebe děláte idiota.
aobubo
Pater Pio také nepíše komentáře na Gtv Tuláku.Klidně skenuj nebo napiš název knihy.
TULÁK
Páter Pio nebyl paranoidní.Naskenovala bych vám knížku, ale nečetli by jste ji.Necudná osobo, kliď se, by řekl té indiánce.Nejen na mši, ale ani při takové příležitosti, jakou je setkání s duchovním, s mládeží je to naprosto nevhodné chování.Vůbec by se neptal, co ji k tomu vedlo, Aobubo.Myslíš, že by se jí ptal na pohnutky, proč chodí polonahá?Skutky té osoby nehodnotím, jestli vaří chutnou …More
Páter Pio nebyl paranoidní.Naskenovala bych vám knížku, ale nečetli by jste ji.Necudná osobo, kliď se, by řekl té indiánce.Nejen na mši, ale ani při takové příležitosti, jakou je setkání s duchovním, s mládeží je to naprosto nevhodné chování.Vůbec by se neptal, co ji k tomu vedlo, Aobubo.Myslíš, že by se jí ptal na pohnutky, proč chodí polonahá?Skutky té osoby nehodnotím, jestli vaří chutnou kukuřici nebo jiné činy, je jí to k prospěchu.Ale nepovím, vaří kukuřici, tak ať si chodí třeba nahá.Jako s dítětem s tebou musím.Jdu se pomodlit zase.
OAMDG1 likes this.
aobubo
Dobrá otázka Tuláku, a dám ti také jednu.Dala jsi si tu samou otázku co jsi dala mě i sobě?
TULÁK
Aobubo, jak můžeš posuzovat skutky druhých, které osobně vůbec neznáš?Vůbec nemůžeš tušit, kdo jaké přináší oběti.Skromný člověk se nechlubí.
aobubo
Vždyť to říkám paranoa a stihomam.Budu vás asi iritovat , ale opravdu všude vidíte to co není.Ani není poznat jestli ti co tancují jsou duchovní.Tanečníci mají choreografii a nebýt toho, že kladivar dal nadpis "Kněží a diakoni tancují na Michaela Jacksona", tak by se vůbec nic neřešilo.Ale vy řešíte a ještě si k tomu přidáváte.No co vaše věc , ale i vaše hloupost.Prostě to je vaše záliba vidět …More
Vždyť to říkám paranoa a stihomam.Budu vás asi iritovat , ale opravdu všude vidíte to co není.Ani není poznat jestli ti co tancují jsou duchovní.Tanečníci mají choreografii a nebýt toho, že kladivar dal nadpis "Kněží a diakoni tancují na Michaela Jacksona", tak by se vůbec nic neřešilo.Ale vy řešíte a ještě si k tomu přidáváte.No co vaše věc , ale i vaše hloupost.Prostě to je vaše záliba vidět větrné mlýny.A co na srdci to i na jazyku, pak otázkou zůstává po čem srdce touží.No a podle reakcí duchovní bulvár.Ale jak bývá, budu opět nařčen z homosexu a podobně, že.Nevím jak moc čtete Písmo a jak moc si ho berete k srdci, ale nevypadá to.Snad jen na povrchu...ale snad je to jen dočasná indispozice vidět lepší a snažit se vždy o lepší.Každý má možnosti...a hledat i to dobré, protože ono je a víra bez skutků je mrtvá.
Samson1
Dívám se na to chvíli a připadá mi to jak ten rachot z toho Koltského vrtu, nebo jak se jmenoval.
TULÁK
Tebe zase omlouvá jen to, že se necháváš svádět špatným příkladem, Heklo.Páter Pio, kdyby byl živ, ten by tu polonahou indiánku, co se s papežem objímala, hnal sviňským krokem a padl by z té hrůzy mrtev k zemi.On dokázal nazírat do budoucnosti a Pán si ho vzal k sobě, aby to nemusel prožít na stáří, co se dneska děje.Holt, my máme smůlu a musíme trpět vaše rozumy.
OAMDG1 likes this.
TULÁK
Víš milá Heklo, nauč se lidi milovat a pak piš citáty o lásce.Já ti taky jeden připomenu.Kdo miluje svého syna, trestá ho.Takoví duchovní, co lechtají uši, mají na svědomí hodně duší.Pomodleme se za ně, Heklo.
OAMDG1 likes this.
One more comment from TULÁK
TULÁK
No ano Irbisi, už několikrát jsem si všimla, jak jsou tyto tance podobné těm rituálním z Tibetu, jak třepou rukama a poskakují.Měla jsem to někde nahrané v cestopisným filmu.Očistec bych nevylučovala, jestli ztratil rozum a nebyl na konci své cesty schopen se obrátit.Pán Bůh je milosrdný.Ne však pro ty, kdo jeho milost zneužívají jako mnozí katolíci.To si uvědomte.
Heklo, asi žiješ na měsíci.Já …More
No ano Irbisi, už několikrát jsem si všimla, jak jsou tyto tance podobné těm rituálním z Tibetu, jak třepou rukama a poskakují.Měla jsem to někde nahrané v cestopisným filmu.Očistec bych nevylučovala, jestli ztratil rozum a nebyl na konci své cesty schopen se obrátit.Pán Bůh je milosrdný.Ne však pro ty, kdo jeho milost zneužívají jako mnozí katolíci.To si uvědomte.
Heklo, asi žiješ na měsíci.Já ve světě, kterému vládne kníže temnot.Panna Marie v Akitě pláče, ikony roní krev a já se mám smát a bavit?Aby tě husa kopla.
OAMDG1 likes this.
Irbis
Myslíte, že je v očistci? Snad ano... Někde jsem čet, že ten jeho tanec tzv. moondance (vytváří dojem, že jde, ale přitom couvá), že tak tancujou v pekle. Vůbec všechny jeho kreace.
TULÁK
Abych si dělala už seznam těch, za které se budu modlit a nezapomněla na sebe.
TULÁK
To je stejně paradoxní.Jackson se někde trápí v očistci, ne-li snad hůř s ním a duchovní z něho v extázi.Mají ho za hvězdu, ohradím se a mám zle.Démoni musí mít svátek, když to ti kněží rozjedou.
OAMDG1 likes this.
2 more comments from TULÁK
TULÁK
Přesně to jsem viděla v televizi a jen krátce.Tak nožičky beru zpět.Jinak jsou ti fanoušci stejní jako ti katoličtí na tomto videu.Což nechápeš, Heklo že byl posednutý a k posedlosti přivádí druhé?Rio a revoluci si nech.No nic, uklidni se, prosím, ať tě nemám na svědomí.
TULÁK
Nesměju se tomu.Za ubohou duši toho Jacksona by se měli modlit ze všech sil.Až z toho mrazí.Vypadají jako na drogách.Chudáci.Půjdu se za ně přimluvit.Holky, domluvte se, která bude promlouvat.Netvrďte, že nejste jedna osoba.Některé výrazy Jovana používala dříve, co dnes Hekla.No jak myslíš.Myslíte.Budu odpovídat dvouhlavé dračici.Nevím, co bych si měla šlehat.Techno nebo Jackson.Ten se při …More
Nesměju se tomu.Za ubohou duši toho Jacksona by se měli modlit ze všech sil.Až z toho mrazí.Vypadají jako na drogách.Chudáci.Půjdu se za ně přimluvit.Holky, domluvte se, která bude promlouvat.Netvrďte, že nejste jedna osoba.Některé výrazy Jovana používala dříve, co dnes Hekla.No jak myslíš.Myslíte.Budu odpovídat dvouhlavé dračici.Nevím, co bych si měla šlehat.Techno nebo Jackson.Ten se při konzertu osahával.Za nožičky držel z okna dítě.Těžký případ pro exorcistu.Musel hodně před smrtí trpět.I za vás vy dvě dole se teď krátce pomodlím, aby jste nepodléhaly klamu a nakonec neskončily jako on.
OAMDG1 likes this.
Jovana
Svatá Anežko Česká, oroduj za nás.
Jovana
Tak to je dobré se podívat někde na techno párty, když si myslíte Tuláku, že setkání mladých s papežem Františkem pro vás není dost dobré a mladé nemotivuje k té správné cestě.
Na techno párty si můžete i něco šlehnout.
TULÁK
Jé Heklo, to sis mě s někým spletla, já k vám soudruhům revolucionářům nepatřím.Spíš ke kontrarevolucionářům a budu se tiše modlit o restauraci v církvi.Slyšela jsem, že František vybízí staňte se revolucionáři a volal po chaosu k mladým.Na to zvlčilá mládež slyší, to vyhmátl dobře.Ale k výzvám k práci a pořádku je nedoslýchavá.
OAMDG1 likes this.
Marki
Je neděle...pokoj Vám!
TULÁK
Žili mniši, žili
s chutí víno pili.
Zapomněli na modlení
teď jsou v pekle zatracení.
kladivár3