uk.news
47

Колишні семінаристи звинувачують єпископа з Гондурасу в гомосексуалізмі

Едвард Пентін отримав свідчення від двох колишніх семінаристів архієпархії Тегусігальпи, Гондурас, щодо гомосексуальної поведінки вікарного єпископа …More
Едвард Пентін отримав свідчення від двох колишніх семінаристів архієпархії Тегусігальпи, Гондурас, щодо гомосексуальної поведінки вікарного єпископа Хуана Пінеди. Свідчення були записані для подальшого розслідування у Ватикані, яким займався ліберальний аргентинський архієпископ у відставці - Альцідес Казаретто, у травні 2017 року.
Архієпархію Тегусігальпа очолює кардинал Оскар Родрігес Марадіага, близький союзник Франциска та особистий друг Пінеди. Пінеда керує архієпархією з січня, оскільки Родрігес проходить курс хіміотерапії в Х'юстоні, штат Техас, для лікування раку передміхурової залози.
Свідчення містять опис подій, які нібито траплялися, коли Пінеда викладав у семінарії. Обидва колишні семінаристи пізніше повинні були покинути семінарію. За свідченнями першого, Пінеда намагався мати з ним сексуальні стосунки: «Вночі він наблизився до мене, торкнувся моїх інтимних частин тіла та шиї. Я кілька разів намагався зупинити його, а потім просто встав і пішов».
Інший екс-семінарист …More