Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks4.1K
Popolize22

МІКРОЧІПОВІ ІМПЛАНТАНТИ – НАДЗВИЧАЙНА НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ …

ПЕРЕДМОВА

Перша версія цього дослідження була видана в 2002 році. З тих пір тенденція до усунення свобод ніколи не змінювалася. Натомість вона посилилась і укріпила свої позиції, а технології, описані нижче, продовжили різнобічно розвиватися і поширюватися … За 12 років ці технології поширилися і починають застосовуватися у все більшій кількості країн.
Небезпеки цих імплантантів тепер добре відомі і широко задокументовані.
Наступне доповнення є суворим попередженням всьому людству про дуже небезпечні чіпи-імплантанти. Його мета полягає в тому, щоб ще раз попередити людей і, хто знає, можливо викликати реакцію, яка, на жаль, до цих пір відсутня …

1. ВСТУП

У наш час електронні чіпи стали настільки “звичайними”, що ми про них навіть більше не замислюємося. Вони всюди: в наших калькуляторах, комп’ютерах, побутовій техніці і т.д. Протягом декількох років ми також знаходили їх на наших банківських кредитних картках, картках соціального страхування, кредитних картах і навіть … в наших посвідченнях особи!
Є певний вид мікрочіпа, який ставиться на товари широкого вжитку з причин “логістики” – RFID-чіпи. Теги, забезпечені найбільшими RFID-чіпами (RFID = Пристрої Радіочастотної ідентифікації), зроблені з клейкого паперу кілька квадратних сантиметрів завдовжки, і мають обмотану антену квадратної форми. Ця “система” RFID-тегів довгий час використовувалася американськими військами і збройними силами інших країн.

Традиційний RFID-тег …

Найменші RFID-чіпи крихітні (розміром як крупинки пилу!). Після збройних сил їх почали використовувати і приватні компанії: бритви Gillette, одяг Benetton, а також супермаркети Carrefour. Вони додають крихітні чіпи на упаковку своєї продукції, а іноді навіть в сам товар, і ці чіпи призначені, щоб замінити штрих-коди, які ми знаходимо на всіх виробах! Вони передають сигнали, які, окрім іншого, дозволяють ідентифікувати потребу “поповнити запаси”, у випадку коли даного товару вже не має на складі. Але RFID-чіпи, які вже називають “spychips”, могли також використовуватися як “шпигуни”, яких ми, скоріше за все, принесемо додому! Зокрема вони могли використовуватися, щоб створити профіль клієнтів, дізнатися їхні звички і т.д. Хто може гарантувати, що вони не будуть використовуватися, щоб поступово ліквідувати наше приватне життя? Цікаво, що RFID-чіпи історично розпочали використовуватися у військовій сфері (фюзеляж літака, і т.д.) для того, щоб … шпигувати!
Деякі споживчі групи, такі як американська асоціація CASPIAN (див. www.nocards.org), вже засудили, і справедливо, цей скандал і вторгнення в наше приватне життя … Фактично, кілька компаній, що використовують RFID, були спіймані на порушенні приватного життя нічого не підозрюючих людей, за допомогою використання цих мікрочіпів!

μ-chip Hitachi (Mю-чіп), один з найменших RFID-чіпів в світі

З іншого боку, ці RFID-теги загрожують багатьом робочим місцям (введення автоматизованих касових апаратів), що вже призвело до страйків у Франції …
RFID вже замінюється “Обчислювальним RFID” (COMPUTATIONAL RFID) або CRFID, за допомогою чого RFID-теги перетворюються на мінікомп’ютери з великою кількістю можливостей знищення свободи (пор. www.newscientist.com/article/dn17616-rfid-ta…)!
У наш час мікрочіпи RFID інкапсульовані в склі, забезпечені обмотаною антеною, і містять дані (ім’я, щеплення і т.д.), навіть імплантуються тваринам і дозволяють ідентифікувати їх, визначати їх місце розташування, розшукувати і знаходити їх, можливо за допомогою супутника, коли вони загубилися або коли вони втекли. Коротше кажучи, те, що вчора було науковою фантастикою, тепер дійсність.
Але давайте подумаймо: Якщо вдалося застосувати цю техніку на тваринах, чому не могли б зробити те ж саме … і на людях? Це технічно і технологічно можливо.
Тенденція застосувати технологію RFID до людського тіла, на жаль, почала поширюватися. У Франції, наприклад, було запропоновано поміщати мікросхеми в одяг літніх людей з ментальними відхиленнями, щоб спостерігати за ними. (пор. www.directmatin.fr/…/grand-age-une-p…). У цьому конкретному випадку ці мікрочіпи вже знаходяться на одязі, дуже близько до тіла …
Звичайно, ми маємо на свій «захист» юридичні, моральні та етичні правила, а також Права Людини (які щодня зневажаються). Але чи є ті захисні бар’єри дійсно достатніми та ефективними, особливо коли ті, хто мають владу і приймають закони, порушують або зневажають їх?
Апріорно, гіпотеза мікрочіпа, імплантованого в людей в масовому масштабі, може здаватися чистою параноєю … Але після читання цієї дослідницької праці, можливо, Ви зміните свою точку зору. Що готувалося (без нашого відома!) на щастя, вийшло на яв, і цього кошмарного сценарію МОЖНА буде уникнути завдяки нам, завдяки Вам, якщо будете вчасно реагувати! Тому повстаньте! Сьогодні настав час, щоб Ви почали діяти на захист себе, Ваших дітей та майбутнього покоління, інакше ця планета скоро буде переповнена зомбі, які будуть управлятися волею тих, хто їм імплантував мікрочіп …
А тепер, будь ласка, прочитайте цю статтю до кінця і прийміть рішення. Вибір за Вами … Все ж я сподіваюся, що Ви не залишитесь бездіяльними, тому що речі, про які ми будемо говорити, відбуваються ТУТ І ТЕПЕР! Можете також перевірити зміст цієї статті через посилання і веб-сайти, що стосуються тем, обговорюваних тут. (див. посилання в Розділі 10).

2. ІСТОРІЯ ПІДШКІРНИХ МІКРОЧІПІВ
Підшкірний мікрочіп – це не зовсім новий винахід; його розробляли понад 40 років, як показує свідоцтво Карла В. Сандерса.
Доктор Карл В. Сандерс – інженер-електронік і винахідник. Він працював на багато державних організацій і компаній, такі як IBM, General Electric, Honeywell і Teledyn. Протягом 32 років він працював у біомедичній області, зосереджуючись на чіпах.
У 1968 він взяв участь у науково-дослідному проекті щодо “спинного мосту”, метою якого було вилікувати жінку з дуже пошкодженим хребтом. Мета полягала в тому, щоб знайти рішення як з’єднати рухові нерви і т.д. Цей проект привів до створення мікрочіпа, який перезавантажується автоматично завдяки температурним змінам людського тіла, а це дає йому майже необмежений термін служби. Тому мікрочіп обладнаний термоелектричною схемою перезавантаження, і маленькою літієвою батареєю багаторазового використання. Цікаво відзначити, що, тоді літій багато використовувався, особливо в НАСА.
Доктор з Бостонського Медичного Центру підтвердив доктору Сандерсу, що, якби в людському тілі сталося пошкодження мікрочіпа, то літій викликав би важку хворобливу гнійну рану. Але, незважаючи на цю небезпеку, “дехто” все ж вирішив використовувати літієву батарею для мікрочіпа …
Витративши $ 1.5 мільйонів на цю мету, було ВИЯВЛЕНО, ЩО НА ТІЛІ ЛЮДИНИ ІСНУЮТЬ ДВА МІСЦЯ, ДЕ ЗМІНИ ТЕМПЕРАТУРИ ВІДБУВАЮТЬСЯ ДУЖЕ ШВИДКО – ЦЕ ЛОБ (ПРЯМО ПІД ЛІНІЄЮ ВОЛОССЯ) І ТИЛЬНА СТОРОНА ДОЛОНІ.
Через фінансові причини (чіп «не приносив достатньо грошей»), відповідальним за проект сказали, що вони повинні знайти на цей чіп нові застосування.
Оскільки було зафіксовано, ЩО ЗМІНИ ЧАСТОТ ЧІПА мають прямий вплив на поведінку пацієнта, то ЯК ТІЛЬКИ ЧІП імплантували в ТІЛО, “хтось” переорієнтував дослідження на МОЖЛИВІСТЬ ЗМІНЮВАТИ ПОВЕДІНКУ ЛЮДИНИ ЗА ДОПОМОГОЮ ЧІПА. Чіп може передавати сигнали, що стимулюють різні частини мозку. Було можливо, наприклад, підняти рівень адреналіну, який викликав зміну поведінки.
Крім того, згідно з відкриттям, зробленим Карлом Сандерсом і його командою, З ДОПОМОГОЮ ЧІПА МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ КОНТРОЛЬ НАД НАРОДЖУВАНІСТЮ. Чіп зупиняє виробництво гормонів в області гіпофіза, а це викликає миттєву менопаузу. Це було вивчено в Індії та в інших частинах світу. Згідно Сандерса, кінцева мета світових держав, які керують світом, полягає в тому, щоб ЗМЕНШИТИ ГЛОБАЛЬНЕ НАСЕЛЕННЯ на 90% – кількість, якою, на їх думку, легше керувати.
Під час зустрічі з членами ЦРУ і поважними особами, такими як Генрі Кіссінджер (колишній американський держсекретар при президентові Ніксоні, який виступає за Новий світовий порядок і має більш ніж сумнівне минуле; особисто контролював основні операції ЦРУ і ФБР і командував військовими чиновниками), доктор Сандерс дізнався, що для того, щоб КЕРУВАТИ НАСЕЛЕННЯМ, спершу необхідно його ІДЕНТИФІКУВАТИ.
Таким чином, проект повинен був знову переорієнтовуватися, і МІКРОЧІПАМ ДОДАЛИ ЗДАТНІСТЬ ЗАПИСУВАТИ (І ВІДНОВЛЮВАТИ) ДАНІ, ЩО ВКЛЮЧАЮТЬ ІМ’Я І ФОТО ОБЛИЧЧЯ ЛЮДИНИ, НОМЕР ЇЇ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ (З МІЖНАРОДНИМИ КОДАМИ), ВІДБИТКИ ПАЛЬЦІВ, ФІЗИЧНИЙ ОПИС, СІМЕЙНУ ГЕНЕАЛОГІЮ, АДРЕСУ, РОБОТУ, ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПОДАТКОВІ ЗВІТИ І МЕДИЧНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ. “Відновлення” даних може бути зроблено завдяки спеціальному сканеру, який аналізує і обробляє дані, що містилися в чіпі…
У той час доктор Сандерс працював на компанію “Lucent Technologies”. Він підшкірному чіпу для людей дав назву “# BT952000″. Під час конструювання і налаштування чіпа # BT952000, Сандерс використовував комп’ютер “Data-Net 30″. Цей комп’ютер вже мав 18-бітове ім’я, розділене на 3 групи по 6 біт (6, 6, 6). Сандерс (який тоді не був віруючим і не звертав уваги на числа і такі речі) також використовував для чіпа (і для зручності) ім’я, відповідне 18 бітам, розділеним на 3 групи по 6 біт (6, 6, 6). Однак потім, доктор Сандерс зрозумів, що його обманювали і що він фактично взяв участь у створенні жахливого пристрою, який навіть міг бути “клеймом звіра”, описаного в Одкровенні ап. Івана (див. 7 розділ цього дослідження). Згодом він став віруючим і тепер їздить по всьому світу, щоб попередити людей про цю технологію …

Це два різних види сканерів, розроблених, щоб зчитувати унікальне число підшкірного мікрочіпа для людей і поєднати те число з онлайновою базою даних. Зліва – кишенькова модель, праворуч – модель “порталу” …

Серед компонентів мікрочіпа є приймач-передавач, який посилає цифровий сигнал, базований на імпульсах, який передає 85 елементів даних. Він також періодично передає цифровий сигнал. Цей сигнал, використовуваний в якості реле, посилає важливу інформацію, яку, до речі, можна використовувати для ЛОКАЛІЗАЦІЇ людини з імплантованим чіпом через супутники, бази на Землі і антени реле. Таким чином, носій чіпа стає “живою антеною”, яку можна визначити в будь-який час через супутник!
Доктор Сандерс взяв участь в 17 зустрічах по цілому світу (включаючи Брюссель і Люксембург), де ці питання ОБГОВОРЮВАЛИСЬ З МЕТОЮ ВВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ПРАВЛІННЯ ТА МІЖНАРОДНОЇ ВАЛЮТИ.
Перш, ніж, почнете сміятися над ідеєю міжнародної валюти, подивіться на розвиток в Європі, наприклад: національна валюта різних країн була замінена наднаціональною валютою – євро. У 2009 було зроблено важливий крок, ймовірно, “щоб допомогти вирішити глобальну економічну кризу”, але про це в ЗМІ не дуже говорилося, так як це перші ЗАЯВИ І ПЕРШІ КРОКИ ДО ЗАГАЛЬНОЇ МІЖНАРОДНОЇ ВАЛЮТИ! В основному G20 і МВФ говорили, що SDR (СПЕЦІАЛЬНІ ПРАВА ЗАПОЗИЧЕННЯ) повинні замінити долар у якості глобальної резервної валюти. Інші лідери в усьому світі виразилися на користь глобальної валюти, ВСЕ Ж НЕ ПОЯСНИВШИ ТОЧНО, ЩО САМЕ ЦЕ МАЄ БУТИ. УЧАСНИКАМ G8 БУЛА ПРЕДСТАВЛЕНА ГЛОБАЛЬНА ВАЛЮТА ПІД НАЗВОЮ “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОЛАР”, (див. www.futureworldcurrency.com/Documents.asp). ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ (ООН) ТОДІ ЗАПРОПОНУВАЛА ГЛОБАЛЬНУ ВАЛЮТУ В ЗОЛОТІ (ORO) І В СРІБЛІ (UNO) (пор. beforeitsnews.com/…/nwo-alert-globa…), ВАЛЮТУ, ЯКА, ЙМОВІРНО, НІЧОГО НЕ ВАРТУЄ, АЛЕ ЯКА ДОЗВОЛИЛА Б ПЕРЕХІД ДО “ЧОГОСЬ ІНШОГО”. Ця валюта була підтверджена Світовою Золотою Радою. Що стосується заяв на користь глобального уряду, їх занадто багато, щоб перерахувати їх тут. Слідкуйте за новинами, і Ви будете читати або чути про багатьох керівників держав, які закликають до створення цього світового уряду або Нового світового порядку.
Знаючи про страхітливі можливості чіпів, Карл Сандерс, після закінчення проекту, вирішив робити превенцію, тобто попереджати населення про небезпеки, які представляють підшкірні мікрочіпи. Цей мікрочіп, завдяки мініатюризації (розміром не більше, ніж зернятко рису) містить 250.000 елементів і може бути імплантований під шкіру завдяки підшкірному шприцу і під місцевою анестезією.
Ви можете відвідати веб-сайт Карла Сандерса прямо тут: trumpetministries.net
Один з перших ідентифікаційних мікрочіпів був ретранслятор TX1400L, розроблений компанією Destron (патенти США 4730188 та 5041826) і спочатку створений для тварин, АЛЕ його дилер заявив, що, “хоча цей ретранслятор був розроблений так, щоб бути імплантованим у тварин, він може використовуватися і для інших призначень, що вимагає ідентифікаційний тег”!
Доктор Даніель Мен був першим, хто в США отримав патент на чіпи для людей. Він хотів знайти безвісти зниклих або викрадених ДІТЕЙ …
Джек Данлеп, підприємець з Арізони, запропонував систему KIDSCAN. Це пристрій повинен був служити для пошуку дітей, яким був імплантований мікрочіп, який посилає сигнали супутникам. Ця система, на щастя, ніколи не вийшла в світ. Але нині такі системи дійсно існують, навіть для дітей! Про це ми будимо говорити в наступних частинах цього дослідження.
Важливо зауважити, що дітям ЗАВЖДИ приділяли особливу увагу, вони були цільовою групою в розвитку підшкірних мікрочіпів для людей. Причина цього інтересу до дітей описана в розділі 5 (як намагатимуться змусити людей прийняти мікрочіпові імплантанти).

Імплантація під шкіру шприцом для підшкірних ін’єкцій та за допомогою місцевої анестезії

3. ПОТОЧНА СИТУАЦІЯ (ТРАВЕНЬ 2013)
Що можна помітити в даний час, коли медицина використовує мікрохірургію і починає використовувати маленькі “електронні таблетки”, які знімають нутрощі людини (відносно цієї теми відвідайте веб-сторінку www.givenimaging.com, там Ви отримаєте деяку інформацію про «камеру-таблетку» – «PillCam»); в час, коли люди все більше говорять про “нанотехнологію”(технологія, яка є мініатюризована до мікроскопічного або навіть молекулярного масштабу); коли препарати для медикаментозного аборту вільно продаються в аптеках, коли використовуються контрацептивні імплантанти і проводяться генетичні експерименти на ембріонах; коли почалися експерименти з клонуванням, коли масово продаються стільникові телефони (хвилі і частота яких небезпечні для здоров’я)?
Спершу нас поступово вели до того, щоб прийняти штрих-коди, потім мікрочіпи на картах (смарт-карти: банківські картки, картки соціального страхування, кредитні картки та посвідчення особи в деяких країнах), і нарешті мікрочіпові імплантанти, які поміщають під шкуру тварин і називають “передавач-відповідач” (тобто транспондер). У деяких країнах мікрочіпові імплантанти для тварин вже стали ПРИМУСОВИМИ.
Питання в тому, яким буде наступний крок?
Тепер існують системи орієнтації або локалізації, які працюють завдяки супутникам (включаючи антени реле та GPS – Global Positioning System /Систему глобального позиціонування/).
Наші відкриття щодо хімічної, бактеріологічної або ядерної зброї прогресували.
Урядові системи та їх установи переступили національні концепції і тепер стали все більш базуватися на міжнародних групах (ООН, СОТ, ОЕСР, МВФ, Світовий банк і т.д.), і ці міжнародні групи все більше переходять в міжнародні організації.
Економіка впливає на безліч речей і перетворюється на глобалізацію з гегемонією наднаціональних компаній, влада і капітали яких настільки значні, що вони іноді навіть є ще більш потужними, ніж компанії деяких країн.
ЗМІ мають величезний вплив на населення, але вони часто приховують, спотворюють або цензурують життєво необхідну інформацію; а системи передачі даних та інформаційні системи тепер швидші ніж будь-коли.
Але що поганого в мікрочіпах?
Сьогодні, мікрочіп є частиною того, що називається “RFID”-технологія (Технологія радіочастотної ідентифікації) або ICT-імплантанти (ICT = Інформаційно-Комунікаційні Технології).
Ми перейшли від підшкірних мікрочіпів і прямуємо до ще більших жахів і жорстокостей у вигляді нейрочіпів і мозкових чіпів-імплантантів!
Чи говоримо ми про підшкірний чіп для людей …, як це працює сьогодні?
Цей чіп різниться за розміром і є трохи більший або менший, ніж зернятко рису. Його зазвичай імплантують під місцевою анестезією, використовуючи підшкірний шприц, в голці якого знаходиться RFID-імплантант. Чіп майже завжди пасивний. Коли переносним сканером потягнути по місцю розташування імплантованого чіпа, то чіп “пробудиться” і видасть інформацію: у цьому випадку унікальне 16-значне число. Коли ж під’єднаємося до спеціального веб-сайту, який містить централізовану базу даних, і задамо 16-значне число, то отримаємо доступ до файлу імплантованої людини. Без цієї централізованої бази даних система непридатна, принаймні, в даний час…
У Сполучених Штатах Америки будь-який громадянин, починаючи з кінця 2002, може купити мікрочіповий імплантант за “скромну” суму 200 доларів (+ додаткова щомісячна плата)!!! Компанія A.D.S. (Applied Digital Solutions Inc.) через її дочірню компанію “Verichip Corp.” в 2004 році була уповноважена американським Управлінням з контролю за продуктами і ліками (American Food and Drug Administration – FDA) дати на ринок свій революційний мікрочіповий імплантант для людей. Схвалення FDA цього підшкірного чіпа можна знайти тут: www.mediafire.com.
З тих пір VeriChip Corporation стала називатися VeriTeQ, і, таким чином, цей мікрочіповий імплантант тепер є на ринку під назвою VeriTeQ. Якщо Ви вважаєте, що це – обман, подивіться на наступний веб-сайт: www.veriteqcorp.com/index.html.
Ви можете подумати: “Але в чому проблема?” Адже ті хороші люди прийняли рішення чіпуватися цілком добровільно …?!
Проблема полягає тут: Люди не мають повної інформації, щоб прийняти обґрунтоване рішення, а пропаганда в засобах масової інформації представляє їм тільки так звані “позитивні” аспекти імплантантів. Небезпеки завжди приховані або мінімізуються. Крім того, існують законопроекти, які пройшли в американському Конгресі, і які дозволять ін’єкційно імплантувати мікрочіпи дітям з народження для так званих “ідентифікаційних цілей”. Крім того, президент США, згідно з § 100 закону 1986 року про контроль імміграції, має повноваження встановити БУДЬ-ЯКИЙ вид ідентифікації, який вважатиме необхідним (включаючи підшкірні мікрочіпи). Мікрочіпові імплантанти використовувалися вже під час Війни в Перській затоці в серпні 1990 року. Їх тестували на солдатах, державних чиновниках і на найманих службовцях вищезгаданих корпорацій.
ПІДШКІРНИЙ ЧІП ВЖЕ ПОЧАВ ВПРОВАДЖУВАТИСЯ І СТАЄ ПРИМУСОВИМ! МЕКСИКА ВИРІШИЛА, ЩО РОБОЧІ І ТУРИСТИ З ГВАТЕМАЛИ І БЕЛІЗУ ПОВИННІ БУТИ ЧИПОВАНІ ВІД БЕРЕЗНЯ 2008! І ЦЕ – ТІЛЬКИ ПОЧАТОК … НЕБЕЗПЕКА РЕАЛЬНА, І ВОНА ВЖЕ ТУТ. ПОРА РАДИКАЛЬНО РЕАГУВАТИ, ЩОБ МІКРОЧІПИ ВИЗНАЛИ НЕЛЕГАЛЬНИМИ І ЇХ ПОВНІСТЮ ЗАБОРОНИЛИ!
АЛЕ ЩО ЩЕ ГІРШЕ: У СІЧНІ 2008 УРЯД АНГЛІЇ ВИРІШИВ ЧІПУВАТИ В’ЯЗНІВ! І ЧІПУВАННЯ ТАМ БУДЕ ПРИМУСОВИМ! І ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ ТУТ, В ЄВРОПІ!
Ось інша частина проблеми: ми отримали дуже важливу інформацію: RFID-мікрочіпи є канцерогенними! Це було виявлено в рамках декількох наукових досліджень, проведених на лабораторних тваринах (щури, миші і собаки). Ці тварини захворіли злоякісними пухлинами в тому самому місці, де був імплантований мікрочіп, і навколо нього. Більшість тварин померло від пухлин! Американська організація CASPIAN опублікувала доповідь на 52 сторінки, відносно цих наукових досліджень на лабораторних тваринах. Ця доповідь доводить, що канцерогенна властивість RFID-імплантантів є фактом і дійсністю. Доповідь можна прочитати і стягнути на www.antichips.com/cancer/albrecht-microc…. Враховуючи зміст цієї доповіді, організація CASPIAN закликала до повної відмови від RFID-чіпів для людей і також до заборони примусового чіпування домашніх тварин! Ми навіть знаємо причину, чому ці мікрочіпові імплантанти є канцерогенні: радіочастотні хвилі, які використовуються в кожному RFID-пристрої, ламають нитки ДНК в клітинах, сприяючи мутації клітин і розвитку пухлин (пор. www.next-up.org/pdf/ReuterRadioFreq…)!
Інша проблема полягає в тому, що люди, які дозволяють себе “чіпувати”, часто не інформовані про величезні ризики, які для людини становлять підшкірні мікрочіпові імплантанти. Перш, ніж вони дадуть себе чіпувати, їм пред’являють тільки так звану “користь” цього.
Екс-генеральний прокурор США Джон Ешкрофт (який також є генералом армії) дозволив розвиток “табору для інтернованих громадян”. На американській землі тепер є сотні таких таборів, і їх називають таборами Федерального агентства з надзвичайних ситуацій. У відео під назвою “Гулаг США” було доведено, що ці табори містять пристрої для тортур, але також там планувалось і використання пристроїв для імплантації підшкірних чіпів в’язням! Під час Другої світової війни нацисти “таврували” ув’язнених при вході до табору татуюванням … У наш час, в США в цих таборах для цивільних осіб будуть таврувати ув’язнених (звичайних громадян!) підшкірними чіпами, щоб ідентифікувати їх і стежити за їх найменшим рухом!
Ще більш страшна інформація: Американська незалежна преса попереджала громадськість про існування проекту, який запровадить ПРИМУСОВЕ чіпування безпритульних у 5 штатах, включаючи Нью-Йорк і Каліфорнію! Таким чином, це означає, що чіп стане ПРИМУСОВИМ, починаючи з найслабших верств суспільства! Під цим приводом бездомних змішують із злочинцями (адже бездомні “легко криміналізовані”)!
У жовтні 2004 американське Управління з контролю за продуктами і ліками (FDA – це державна установа, місія якої полягає в тому, щоб контролювати всі ліки і медичні пристрої, і для американського ринку дозволити їх або заборонити) дало дозвіл використовувати в американських лікарнях підшкірний чіп RFID під назвою “VeriChip” “в медичних цілях”, хоча FDA знало, що цей огидний імплантант становить небезпеку для здоров’я людей (див. Главу 5: Реальні небезпеки підшкірного мікрочіпа)!
Питання: хто протягом свого життя хоча б один раз не опинився в лікарні? Якщо почнуть в лікарнях чіпувати хворих людей для так званого “медичного контролю”, то ціле населення рано чи пізно буде очіповано!
Американське Управління з контролю за продуктами і ліками остаточно класифікувало verichip як “медичний пристрій класу II, що вимагає спеціальних засобів управління”!
Американські “інтелектуали” і виконавчі директори також почали “чіпуватися”!
В даний час в американських лікарнях все частіше використовують чіпи, хоча вони канцерогенні! Наприклад, Медичний центр Boston-based Beth Israel Deaconess Medical Center встановив у своєму відділенні невідкладної допомоги verichip сканери/рідери, і готується чіпувати пацієнтів! СОТНІ американських лікарень та медичних установ ВЖЕ ПРИДБАЛИ чіпи-імплантанти!
У різних штатах Америки їздить автобус “Chipmobile”, намагаючись заохотити людей чіпуватися! І коли знайдуть місце, де є багато неінформованих людей, зацікавлених у чіпуванні, то люди з Verichip Corporation побудують там свій verichip-центр, щоб поширювати чіпи і свій вплив!
Інші тривожні новини із США: колишній Вісконсінський губернатор і екс-секретар американського Міністерства охорони здоров’я і соціального забезпечення при Джорджі У. Буші, Томмі Томпсон, приєднався до ради директорів Applied Digital Solutions (ADS – це компанія-засновник компанії PositiveID, перш відома як VeriChip Corp .) і обіцяв, що дуже скоро очіпується. Ця лиховісна людина брала участь в американських президентських виборах 2008, але донині він все ще відмовляється чіпуватися, ймовірно, його відстрашила небезпека, пов’язана з чіпом. АЛЕ НАЙЖАХЛИВІШИМ Є ТЕ, ЩО ВІН У ЛИПНІ 2005 подав законопроект, який, якщо буде прийнятий, ДОЗВОЛИТЬ ЧІПУВАННЯ ВСІХ ГРОМАДЯН США!
У вересні 2005, після руйнівних дій, викликаних ураганом “Катріна”, Verichip Corporation очіпувала жертв цього жахливого стихійного лиха. Це ще одна безкоштовна реклама шахраїв з Verichip Corp.! Крім того, деякі запаси чіпів були зроблені в Луїзіані і в Міссісіпі “на випадок подальших стихійних лих” …
ГРОМАДЯНАМ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ ТЕПЕР ЗАГРОЖУЄ МАСОВЕ чіпування ЧЕРЕЗ ЮРИДИЧНИЙ ДОКУМЕНТ: ЗАКОН BILL HR 4872 (“БЮДЖЕТНИЙ ЗАКОН 2010″), який можна завантажити з наступних посилань:
www.gpo.gov/…/BILLS-111hr4872… (офіційне джерело)
housedocs.house.gov/…/111_hr4872_repo… (офіційне джерело)
www.mediafire.com/view
На сторінках 2056 і 2057 цього закону (складається з 2310 сторінок) написано про створення “НАЦІОНАЛЬНОГО РЕЄСТРУ МЕДИЧНИХ ПРИСТРОЇВ”, а також тут можна знайти згадку про «медичний пристрій КЛАСУ II, який є ІМПЛАНТАБЕЛЬНИМ, таким, що підтримує і зберігає життя»:

§ 2521. НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЄСТР МЕДИЧНИХ ПРИСТРОЇВ.
(а) РЕЄСТР.
(1) ЗАГАЛОМ. — § 519 Федерального закону про харчові продукти, лікарські препарати і косметику (21 USC 360i) був виправлений:
(A) перейменувавши пункт (g) в пункт (h); і
(B) вставляючи після пункту (f) наступне:
«Національний Реєстр Медичних пристроїв
(g) (1) Держсекретар повинен ВСТАНОВИТИ НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЄСТР МЕДИЧНИХ ПРИСТРОЇВ (у цьому параграфі зустрічається під назвою “реєстр”), щоб полегшити аналіз післяпродажної безпеки та підсумкових даних кожного пристрою, який —
(A) є або був використаний всередині пацієнта або на ньому і
(B) є : (і) ПРИСТРОЄМ КЛАСУ III; або (іі) ПРИСТРОЄМ КЛАСУ II, ЯКИЙ Є ІМПЛАНТАБЕЛЬНИМ, ТАКИМ, ЩО ПІДТРИМУЄ ЧИ ЗБЕРІГАЄ ЖИТТЯ.
(2) При створенні реєстру Держсекретар, після консультацій з Комісаром з контролю за продуктами і ліками, з Адміністратором Центру Medicare & Medicaid Services (Центр охорони здоров’я для літніх людей і нужденних), Начальником Управління Національного координатора з використання інформаційних технологій у медицині та Секретарем у справах ветеранів, повинен визначити найкращі методи, а саме:
(A) включити до реєстру, відповідно до пункту (f), відповідну інформацію ДЛЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ кожного пристрою, описаного в параграфі (1) відповідно до типу, моделі, і реєстраційного номера або іншого УНІКАЛЬНОГО ІДЕНТИФІКАТОРА;
(B) легалізувати методи для аналізу безпеки пацієнтів та підсумкових даних з багатьох джерел і ДЛЯ ПОЄДНАННЯ ЦИХ ДАНИХ З ІНФОРМАЦІЄЮ, ВКЛЮЧЕНОЮ ДО РЕЄСТРУ, як описано в параграфі (A), включаючи, по мірі можливості, використання
(i) даних, наданих Секретареві у відповідності з іншими положеннями цієї глави; і
(ii) інформацій з публічних і приватних джерел, зазначених у параграфі (3);

Нагадуємо, що, наприклад, імплантант VeriChip був явно визнаний Американським Управлінням з контролю за продуктами і ліками (FDA) як “медичний пристрій класу II” (пор. www.accessdata.fda.gov/cdrh_docs/pdf3/k033440.pdf і www.mediafire.com/view)!
У травні 2006, тодішній президент Колумбії Урібе запропонував, щоб усі колумбійські робочі, що виїжджають з Колумбії на сезонну роботу в США, БУЛИ ЧІПОВАНІ, щоб забезпечити, що вони дійсно повернуться до Колумбії, і ЩОБ МОЖНА БУЛО ЗНАЙТИ ЇХ І ПІЙМАТИ у разі, якщо вони спробували б залишитися в США незаконно! МЕКСИКА З БЕРЕЗНЯ 2008 ВВЕЛА ПРИМУСОВЕ ЧІПУВАННЯ РОБОЧИХ І ТУРИСТІВ З ГВАТЕМАЛИ І БЕЛІЗУ!
США прийняли цю концепцію: і тепер йдеться про чіпування РОБОЧИХ-ІММІГРАНТІВ, “щоб забезпечити, що вони повернуться у свою країну і не залишаться в США в якості незаконних іммігрантів”!
До американського Конгресу направляється проект про чіпування ВСІХ АМЕРИКАНСЬКИХ СПІВРОБІТНИКІВ АЕРОПОРТУ! Після 11 вересня 2001 були прийняті параноїдальні заходи безпеки “проти тероризму”, які призводять до так званої “необхідності” контролювати і стежити за всіма членами персоналу аеропорту …
ПЕРШЕ МАСОВЕ ЧІПУВАННЯ БЕЗ ОСОБИСТОЇ ЗГОДИ ЧІПОВАНОЇ ОСОБИ (тобто ПРИМУСОВЕ чіпування!) ВІДБУЛОСЯ У ТРАВНІ 2007 НА 200 ПАЦІЄНТАХ З ХВОРОБОЮ АЛЬЦГЕЙМЕРА в інфекційному центрі-”турботи”, названому “Alzheimer’s Community Care” (Надання допомоги хворим з хворобою Альцгеймера), в Вест-Палм-Біч, Флорида (див. healthinformationtech.blogspot.be/…/free-microchips…! Оскільки деякі пацієнти не були розумово здатні свідомо прийняти або відкинути мікрочіп-імплантант, то члени їх сімей прийняли рішення ЗА НИХ!
Незважаючи на протести проти скандальної “турботи” цього центру (яким керують справжні нацисти), було вирішено очіпувати 200 пацієнтів з хворобою Альцгеймера!
Але США не єдина країна, знівечена мікрочіпами. Вже зараз ми можемо сказати, що ВСІ ЧАСТИНИ СВІТУ страждають від цієї жахливої катастрофи! Подивіться, що буде далі …
Не так давно Applied Digital Solutions (сумнозвісна компанія-засновник, яка торгує підшкірними мікрочіпами для людей) підписала з новими країнами комерційні угоди про поставку «Verichip». Так що Мексика, Південна Корея, Венесуела, Аргентина, Колумбія, Карибські острови, Домініканська Республіка, Пуерто-Ріко, Парагвай, Уругвай, Бразилія, Чилі, Центральна Америка і Південна Африка протягом декількох місяців були забруднені чіпами-імплантантами. У Мексиці і в Бразилії, вже чіповані навіть деякі діти! Генеральний прокурор Мексики разом з своїми співробітниками імплантували собі verichip!
Також Малайзія купила мікрочіпи різних марок (інші, ніж ті від Applied Digital Solutions (ADS)), які можуть використовуватися для різних цілей, включаючи підшкірне використання для розшуку та ідентифікації людей …
Малайзія також прийняла verichip/Health Link; і деякі азіатські країни (такі як Малайзія, Індонезія, Таїланд і Південна Корея) підписали угоду з ADS на три роки щодо купівлі та дистрибуції як мінімум 65825 verichip/Health Link і 4 687 сканерів!
Канада була також забруднена цим через Британську Колумбію. Applied Digital Solutions запропонувала купити компанію в Британській Колумбії. Ця компанія називається EXI Wireless Inc. Цією покупкою Verichip Corporation придбала приблизно 200 роздрібних торговців і дистриб’юторів! Мета, про яку відкрито говориться, полягає в тому, щоб по максимуму поширювати і дистрибутувати verichip в американських і канадських лікарнях!
Африка, Сінгапур, Тайвань і Саудівська Аравія вже теж мають свого уповноваженого дистриб’ютора компанії Verichip/PositiveID!
У листопаді 2003 шеф Applied Digital Solutions під час виставки пристроїв безпеки у Парижі зробив сенсаційну заяву, виявивши, що verichip може бути “унікальним засобом захисту” та що МОЖЕ НАВІТЬ ПРИЗВЕСТИ ДО БЕЗГОТІВКОВОГО СУСПІЛЬСТВА! Таким чином, здається, що метою підшкірних мікрочіпів для людей є введення “всесвітньої валюти”, від якої Карл В. Сандерс застерігав!
Після землетрусів і цунамі, які спустошили Азію в кінці 2004, деякі трупи були чіповані з метою подальшої ідентифікації, а також щоб “уникнути епідемій” і щоб сім’ї загиблих, які зазнали серйозного удару, не страждали ще більше, знаючи, що один з них буде “спочивати в анонімній могилі”. Ці аргументи фактично є гуманістичними або медичними приводами, які повинні представити громадській думці ці чіпи як “корисні”, “зручні” і “неминучі”. Чіпування трупів також було здійснено в США після урагану Катріна.
Відносно Європи, Applied Digital Solutions знайшла дистриб’ютора в … Іспанії (де терористичні напади сталися в березні 2004 …. Чи є це «випадковим збігом обставин»?); В Сполученому Королівстві (великий друг США) було прийнято рішення слідувати за рухом глобальної диктатури, так як Applied Digital Solutions через свою дочірню компанію Verichip Corp. підписала комерційну угоду з лондонською компанією Surge IT Solutions про дистрибуцію Верічіпів (verichip): було замовлено 9 000 підшкірних чіпів для людей і 110 сканерів!
У деяких британських лікарнях вже почали чіпувати навіть людей (точно так само, як у США, незважаючи на те, що чіпи є канцерогенними!); і слід зауважити, що Сполучене Королівство Британії – ЄДИНА європейська країна, яка використовує та імплантує 2 різних підшкірних мікрочіпа для людей. Мова йде про “Верічіпи” від VeriChip Corp. і ID100IH від компанії Trovan!
Швейцарія і Росія також приєдналися до “мікрочіпових країн” і замовили певну кількість “verichip” мікрочіпів-імплантантів і “verichip-рідерів” сканерів. Нідерланди, Італія і Німеччина були також уражені цим, а новою мішенню є Франція! Отож, Європу не пощадили і підшкірні мікрочіпи для людей вже з’явилися на європейській землі!
Більше ніж 30 КРАЇН У ВСЬОМУ СВІТІ (ВКЛЮЧАЮЧИ ЄВРОПЕЙСЬКІ КРАЇНИ) ВЖЕ СПІТКАЛО ЛИХО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ! Все це свідчить про “глобальний план”, який Карл Сандерс засудив давним-давно!
У Барселоні в Іспанії існує нічний клуб під назвою Baja Beach Club, який використовує verichip в якості ЕЛЕКТРОННОГО ГАМАНЦЯ для своїх постійних клієнтів і VIP-членів. Власник нічного клубу заохочує людей чіпуватися! З червня 2004 verichip також пропонувався в клубі Baja Beach Club в Роттердамі в Нідерландах! Навіть говорилося про новий Baja Beach Club в Кельні (Німеччина), де verichip буде також запропонований. Бар під назвою Bar Soba в Глазго (пригадаємо, що Сполучене Королівство має свого офіційного verichip-дистриб’ютора) також пропонує verichip своїм постійним клієнтам, а його шеф також чіпувався, і який “збіг обставин”, … в Барселонському Baja Beach Club!
Деякі прихильники нових технологій у США і у Великобританії починають чіпуватися, іноді навіть чіпами, призначеними для тварин (!), щоб їм автоматично відкривалися двері або розблоковувався комп’ютер без використання пароля (здається, що лінь тепер стає жахливою хворобою) …, але вони не беруть до уваги, або не усвідомлюють жахливих ризиків і небезпек цих чіпів!
Може verichip став “модною новинкою”? Все веде до того, щоб так і сталося …
В Італії verichip/Health Link був запроваджений в квітні 2004 в лікарні у Римі, а в березні 2005 отримав премію!
У Франції, після періоду сильної спеки, яка викликала смерть сотень людей похилого віку, уряд постарався про те, щоб літні люди, що проживають в будинках престарілих, мали RFID-чіпові браслети або … імплантант verichip! Verichip Corporation хотіла до кінця 2005 знайти надійного дистриб’ютора для Франції!
Розвиток транспондерів (підшкірних мікрочіпів) для тварин і електронних ідентифікаційних карт, що містять чіпи, – перш за все як наслідок так званої “загрози тероризму”, яка нібито загрожує нам усім, і яка є тільки приводом, – це тільки ще один крок, який приводить нас до чіпових імплантантів і показує нам, – що ми, люди, дуже скоро підемо тим самим шляхом, як і (чіповані) тварини, тим більш тепер, коли підшкірні мікрочіпи для людей вже є на нашій європейській землі!
В кінці 2009 шахрайська корпорація VeriChip, щоб краще замести сліди і спробувати відновити гарну репутацію, перейменувала свій чіп у “Health Link” (це підло, особливо коли Ви знаєте, що RFID-чіпи канцерогенні і взагалі не “здорові”!). У листопаді 2009 ми дізналися, що VeriChip Corporation злилася з компанією під назвою Steel Vault Corporation (компанія, яка займається … КРЕДИТНИМ МОНІТОРИНГОМ і запобіганням “крадіжки особистості”, – таким чином, ми повільно переходимо до фінансових операцій), І СПРОБУВАЛА ОТРИМАТИ ГАРНУ РЕПУТАЦІЮ, перейменувавшись в “POSITIVE ID”, тобто “позитивна ідентичність”. Ця назва є абсолютно брехливою і обманливою, оскільки ідентифікація, запропонована цією компанією, фактично означає рабство, знищення Вашого здоров’я і необмежений контроль, а це – зовсім не позитивно)! Остання компанія, яка була створена в цьому диявольському консорціумі, називається VeriTeQ (див. www.veriteqcorp.com/index.html%29. Всі ці компанії працюють над підшкірним RFID-чіпом, або над системами, які можуть бути пов’язані з ним!
Ці махінатори з VeriChip/VeriTeQ’s ТАКОЖ СПРОБУВАЛИ СВОЇ КАНЦЕРОГЕННІ ПІДШКІРНІ МІКРОЧІПИ, – ЯКІ МОЖУТЬ КОНТРОЛЮВАТИ ПОВЕДІНКУ, – ПРОДАТИ ЄВРОПІ ПІД ЧАС МІЖНАРОДНОГО КОНГРЕСУ СИСТЕМ ІДЕНТИФІКАЦІЇ, ЯКИЙ ВІДБУВСЯ 3-5 листопада 2009 року в МІЛАНІ! Таким чином, цей консорціум намагається глобалізувати чіп і завоювати європейський ринок (див. www.blacklistednews.com! Загроза є ближчою, ніж будь-коли …
Кілька років тому, в 2005 році, «Європейська група з етики у науці та нових технологіях» представила Європейської комісії доповідь про “імплантанти ICT” (ICT = Інформаційно-комунікаційні технології), частиною яких є і підшкірний мікрочіп (пор. www.mediafire.com).
У цій доповіді група з етики визнає небезпеки імплантантів щодо недоторканності приватного життя, але також і щодо “людської ідентичності” і “індивідуальної суб’єктивності” (так що вплив цих імплантантів на свободу волі і на контроль поведінки загальновизнаний!)! Але ця група з етики також визнає “корисне” застосування мікрочіпа в області медицини! А що стосується інших областей, вважає, що, якщо законодавець знаходиться в ситуації, яка зобов’язує його використовувати цю технологію для СПОСТЕРЕЖЕННЯ або для чогось іншого (цей різновид надзвичайної ситуації, само собою зрозуміло, в доповіді не розкривається і не описується), то використання цього виду імплантантів має бути дозволене!
У цій доповіді йдеться також про МОЗКОВІ імплантанти і про “поліпшення людини”, особливо для людей, що мають легкі генетичні вади розвитку, хвороби або дефекти та інші аномалії, які невидимі на перший погляд! Таким чином, ми знову потрапили в період нацистів з їх гротескною теорією про “надлюдину” (“Übermensch”) і з винищенням та експлуатацією слабких, інвалідів і т.д.?
G29 (Консультативний комітет Європейської комісії) опублікував доповідь щодо RFID. Ця доповідь, по суті, визнає небезпеки RFID для приватного життя, АЛЕ РЕКОМЕНДУЄ НЕ ПРИЙМАТИ НІЯКИХ ДІЙ АБО ОБМЕЖЕНЬ ПЕРШ, НІЖ БУДУТЬ зафіксовані зловживання!
Європейська комісія прийняла рішення не робити ніяких обмежень щодо RFID-технології. Вона побоюється, що величезний ПРИБУТОК, який запланований на індустріальному рівні, через це обмеження був би під загрозою! Проблема полягає в тому, що RFID є технологією, яка вбиває свободу! Здається, що Європейська комісія вже обрала між свободою європейських громадян і прибутком підприємств … А це рішення завдасть шкоду правам і свободам європейських громадян!
Таким чином, Європі більш ніж коли-небудь загрожує втрата свобод і ця гіпер-небезпечна технологія!
Важливе питання: Чи є підшкірний чіп компаній Applied Digital Solutions/VeriChip Corp./PositiveID/VeriTeQ ‘s ЄДИНИМ мікрочіповим імплантантом для людей?
Ні, звичайно ж, ні!
Будь-яку ідею (хорошу чи погану), що приносить гроші на потенційно прибутковому ринку часто одночасно розробляють різні конкуруючі компанії (незважаючи на мораль та етику). Таким чином, в даний час можна побачити й інші компанії, що виробляють чіпи, які прийняли ті зловісні мікрочіпові імплантанти для людей!
Наприклад, європейська компанія TROVAN також продає підшкірні чіпи (див. www.eie-korea.com/pdf/ID100IH.pdf або www.mediafire.com. Існують дві моделі імплантантів: Trovan ID 100 IH і Trovan ID 100 IH/A. Різниця між цими двома моделями не вказана, але, можливо, одна з них – “пасивна”, а інша – “активна” модель …
Найгірше те, що Trovan вже має багато офіційних дистриб’юторів і його продукція вже використовується 60 урядовими агентствами (пор. www.trovan.com/Company/Company.html%29, і десятками країн у всьому світі!
Станом на 7 травня 2013 Австралія, Бенілюкс (Бельгія, Нідерланди та Люксембург), Бразилія, Болгарія, Канада, Китай, Чилі, Колумбія, Коста-Ріка, Чеська Республіка, Німеччина, Греція, Еквадор, Єгипет, Гватемала, Домініканська Республіка, Індія , Іран, Японія, Корея, Казахстан, Малайзія, Литва, Мексика, Нова Зеландія, Польща, Перу, Катар, Румунія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Південна Африка, Іспанія, Португалія, Тайвань, Туреччина, Шрі-Ланка, Україна, Об’єднані Арабські Емірати, Тринідад і Тобаго, Св. Вінсент, Барбадос, Гренада, Ямайка, Сполучене Королівство та (очевидно) США вже мають уповноваженого дистриб’ютора компанії Trovan (див. www.trovan.com/contacts.html%29!
Малайзійський мікрочіп, який, окрім іншого, може імплантуватися людям підшкірно, зроблений компанією FEC Inc. (www.fecinc.co.jp) …
Звичайно, всі ці підшкірні мікрочіпи мають однакові небезпеки, так само як і однакові можливості їх застосування та численні ризики!
У Бельгії, в червні 2006, після викрадення і вбивства 2 маленьких дівчаток, Стейсі і Наталі, одна з них була зґвалтована, бельгійський депутат і нейрохірург пан БРОТЧІ подав на розгляд законопроект, який дозволить педофілам і сексуальним ґвалтівникам імплантувати дуже небезпечні підшкірні чіпи (пор. www.indymedia.be/index.html%25 3Fq = node% 252F3390.html і
archives.lesoir.be/justice-deux-no…)!
Цей проект в даний час заморожений і ймовірно чекає “відлиги”, щоб увійти в силу!
Тут ще раз зіграли на емоціях людей, а злочин використали як привід і як виправдання для впровадження чіпів. Це початок довгого списку і слизького шляху, який веде до тиранії. Згодом всі злочинці, правопорушники і, нарешті, ВСІ громадяни будуть чіповані підшкірними, нейронними і мозковими чіпами, які дозволять контроль і управління свідомістю! Бельгійський депутат Жак БРОТЧІ 28-ого липня 2006 в інтерв’ю для журналу «Le Vif/L’Express» вже визнав, що “ці імплантанти будуть вдосконалюватися в області медицини і сфері забезпечення безпеки”. Отже, метою є не тільки злочинці, а й ЦІЛЕ НАСЕЛЕННЯ! Сполучене Королівство має той самий план – чіпувати педофілів …

Давайте тепер вивчимо нейронні і мозкові чіпи-імплантанти.

4. НЕЙРОННІ ЧІПИ, МОЗКОВІ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ І “BRAIN MACHINE INTERFACE PROGRAM” (“МОЗКОВО-МАШИННИЙ ІНТЕРФЕЙС”)
Варто також згадати про існування НЕЙРОННИХ І МОЗКОВИХ чіпів, які імплантовані безпосередньо в нерви або в мозок. Тут говориться про “brain machine interface program”, – пристрій, який дає можливість передавати сигнали з мозку в комп’ютер. Мова йде про проект, створений Управлінням перспективних оборонних досліджень – DARPA (агентство, що безпосередньо підпорядковується вищому керівництву Міністерства оборони США). Сюди можна зарахувати і “Activa Parkinson’s Control Therapy” від компанії Medtronic або системи “Braingate” і “NeuroPort” від компанії Cyberkinetics. Також можна згадати про дуже небезпечний мозковий чіп MMEA (Multiple Micro Electrodes Array). Звичайно, ці чіпи дозволяють ПОВНИЙ розумовий, поведінковий і емоційний контроль. Також можуть у людини, якій було імплантовано чіп, викликати почуття задоволення або … БОЛЮ згідно волі того, хто посилає сигнали з наземної станції! Ці чіпи є не тільки ефективним засобом обмеження народжуваності, але також і жахливою і небезпечною ЗБРОЄЮ!
Ці нейронні і мозкові чіпи ВЖЕ використовувалися у Франції та Бельгії на пацієнтах з хворобою Паркінсона та хворобою Альцгеймера, щоб зменшити деякі тривожні симптоми цих хвороб (потрібно відзначити, що ці чіпи ЖОДНИМ ЧИНОМ не “лікують”, тільки пригнічують небажані симптоми!). Зупинимося трохи на нелюдському проекті Управління DARPA, який прагне скувати людський розум і тіло через мозковий чіп-імплантант. Цей проект є заснований на мікрочіпах, імплантованих в мозок, в нерви, нейрони або в м’які тканини тіла (!). Він називається “Brain Machine Interface Program” (“мозково-машинний інтерфейс”). Завдяки ДВОНАПРЯМЛЕНИМ МОЗКОВИМ ЧІПАМ, які функціонують на дистанційному управлінні, стає можливим тотальний контроль та управління тваринами і людьми (щось подібне до автомобілів, які керуються дистанційно!), яким було імплантовано мозковий чіп. Цей жахливий метод, заснований на чіпах, які діють як реле, також є основою для розвитку “телепатії” і “телекінезу” (= трансгуманістичне “покращення” людських здібностей).
Насправді цей винахід дозволяє людині діяти на зовнішній світ завдяки мікрочам і мікроелектродам, АЛЕ ВІН ТАКОЖ ДОЗВОЛЯЄ “ЗОВНІШНЬОМУ” ДЖЕРЕЛУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВПЛИВАТИ НА ЛЮДИНУ І КЕРУВАТИ НЕЮ!
ЦЕЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЖАХ СТАВИТЬ КІНЕЦЬ СВОБІДНІЙ ВОЛІ І ПРИДУШУЄ БУДЬ-ЯКИЙ КОНТРОЛЬ НАД САМИМ СОБОЮ, ВКЛЮЧАЮЧИ КОНТРОЛЬ НАД ДУМКАМИ І РУХАМИ! ЛЮДИНА СТАЄ ЯК МАРІОНЕТКА, ЗОМБІ, І ЇЇ РУХАМИ, ЕМОЦІЯМИ, ПОЧУТТЯМИ … УПРАВЛЯЮТЬ ЗЗОВНІ! І враховуючи дуже чутливі області, куди вміщено цей пристрій (нейрони в мозку або нерви), видалення цього імплантанта буде дуже небезпечним, і вимагатиме складної операції, і може мати незворотні наслідки! Отже, ЛЮДИНА НІКОЛИ НЕ ЗМОЖЕ САМОСТІЙНО ВИДАЛИТИ ЦЕЙ імплантант. Це тепер називається “ТЕХНІЧНИЙ КОНТРОЛЬ” НАД ЛЮДИНОЮ.
Останнім часом в цих огидних експериментах, в якості піддослідних кроликів, використовувалися пацієнти-добровольці з хворобою Паркінсона. І все це, звичайно, було зроблено під приводом “гуманізму” з метою “вилікувати цих пацієнтів” або “поліпшити їхнє повсякденне життя” … Не забувайте, що DARPA є військовою організацією Міністерства оборони; тому ці проекти не спрямовані на гуманізм або на благо людей, як ми могли б наївно припускати під впливом їх пропаганди! Спробуйте задати ці слова (Brain Machine Interface Program) в пошукову систему, і Ви знайдете веб-сайти про цю жахливу програму.
Вже існують й інші нейронні і мозкові чіпи. Давайте пригадаємо, наприклад, систему Braingate, розроблену компанією Cyberkinetics (пор. www.cyberkineticsinc.com), або дуже небезпечний чіп MMEA (Multiple Micro Electrode Array – див. philadelphians.50megs.com/MMEA.html).
Ці гіпер-небезпечні мозкові чіпи, за допомогою яких можна керувати поведінкою, емоціями, почуттями, і навіть діями імплантованих людей, тепер підступно представляються як щось банальне, і пропагуються в засобах масової інформації як метод “лікування” чи засіб для придбання різних переваг або навіть “нових здібностей”, таких як, наприклад, телепатія (див. www.dailymail.co.uk/…/The-telepathy-c…). Це є відродженням нацистської теорії про надлюдину (Übermensch), яку просовують трансгуманісти, божевільні вчені, які за допомогою техніки хочуть змінити себе фізично і перетворитися на «пост-людину», або ж в надлюдину, або навіть досягти «безсмертя»!
2020 РІК БУВ ВИЗНАЧЕННИЙ КРАЙНІМ ТЕРМІНОМ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЧІПІВ-ІМПЛАНТАНТІВ, включаючи мозкові чіпи. Серед компаній, що просувають це, є і шахрайська компанія Intel (пор. www.computerworld.com/…/Intel_Chips_in_…)! Їх методи відомі: спробувати спокусити наївних людей, показавши їм тільки практичність і зручності мозкових чіпів, “забуваючи” при цьому сказати їм про небезпечні і жорстокі аспекти цих чіпів. У нас залишається тільки кілька років, щоб реагувати і уникнути найгіршого!
Тим, хто хоче дізнатися більше про “brain machine interface program” і про чіпи MMEA, рекомендуємо цей файл, підтверджений документальними матеріалами (містить 4 частини): www.angelfire.com/d20/philadelphians/MMEA.html

Чіп в мозку, який зробить тебе рабом, і який ти вже не зможеш видалити …
Хочеш?

Як працюють мозкові чіпи
Загальний принцип досить простий: людина піддається нейрохірургічній операції (складна і делікатна операція). Під час операції людині імплантують чіп в кору і в поверхню мозку. Чіп містить безліч мікроелектродів. Цей чіп зазвичай квадратний, всього лише кілька міліметрів завширшки. Він поміщений в мозок, і містить ряд міні-”шипів”, які вставлені в кору мозку (див. нижче).

З цього чіпа виходить електричний провід, і він приєднаний до бездротового приймача-передавача (Wi-Fi або Bluetooth). Дивись ілюстрацію нижче.

Мозковий чіп: клейно в чолі

Приймач встановлений в черепі з обох сторін (зсередини, А ТАКОЖ зовні черепа). Він посилає накази зсередини – у формі хвиль – А ТАКОЖ ОТРИМУЄ НАКАЗИ ЗЗОВНІ – отже, працює двонапрямлено. Маленьке зауваження: “бездротові” системи шкідливі для здоров’я, це стосується особливо систем Wi-Fi і Bluetooth (див. наприклад: www.next-up.org/France/Wifi.php # 1).
Імплантована людина може зі свого мозку посилати накази: чіп реєструє наказ і через дріт посилає його до приймача-передавача, який тоді передає хвилі, спрямовані назовні. АЛЕ ЗОВНІШНІЙ СВІТ ТАКОЖ МОЖЕ НАДСИЛАТИ ХВИЛІ ДО ПРИЙМАЧА-ПЕРЕДАВАЧА (ТРАНСИВЕРА). ЦІ ХВИЛІ ТОДІ ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПРОВІД ДОХОДЯТЬ ДО ЧІПА, РОЗТАШОВАНОГО У МОЗКУ, І АКТИВУЮТЬ ЦЕЙ ЧІП! ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ НАДСИЛАТИ ІНФОРМАЦІЇ, ЯКІ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД МІСЦЯ РОЗТАШУВАННЯ ІМПЛАНТОВАНОГО ЧІПА, МОЖУТЬ ВИКЛИКАТИ ПРИСТУПИ, РІЗНІ РУХИ, ВІЗУАЛЬНІ АБО АУДІО ГАЛЮЦИНАЦІЇ, ЗБІЛЬШЕННЯ АБО ЗМЕНШЕННЯ ВИРОБЛЕННЯ ГОРМОНІВ, – ЩО ВПЛИВАЄ НА ПОВЕДІНКУ, – АБО НАВІТЬ АКТИВУВАТИ ЦЕНТР БОЛЮ У МОЗКУ (а це вже тортури)! А НАЙГІРШЕ те, що проти цих наказів зовні неможливо боротися! Наша воля проти них нічого не може зробити: накази прибувають і передаються в безперервному механічному та фізичному процесі, який активує людський мозок!
Незважаючи на ці жахливі небезпеки, пропаганда триває. Фактом є те, що в США існує центр, спрямований на РЕКЛАМУ НЕРВОВИХ І МОЗКОВИХ імплантантів. Він має навіть свій веб-сайт: sitemaker.umich.edu/cnct/home.
Можливо, Ви думаєте, що в Європі ми в безпеці, щодо цих мозкових чіпів, … але це – серйозна помилка. У ПАРИЖІ в клініці Піть’є-Сальпетрієр НА СТАДІЇ БУДІВНИЦТВА ЗНАХОДИТЬСЯ “НЕЙРОХІРУРГІЧНИЙ ІНСТИТУТ”. Окрім іншого він буде використовуватися для імплантації перших мозкових чіпів і для ВПРОВАДЖЕННЯ “BRAIN MACHINE INTERFACE PROGRAM” – порівн. afp.google.com/article/ALeqM5gX1qxrzy7…! В КІНЦІ 2008 РОКУ, МИ ДІЗНАЛИСЯ, ЩО В РІЗНИХ ЛІКАРНЯХ ФРАНЦІЇ з так званих “медичних” причин БУВ ІМПЛАНТОВАННИЙ МОЗГОВИЙ ЧІП 16 ПАЦІЄНТАМ з обсесивно-компульсивними розладами (ср. secure.gn.apc.org/members/www.bilderberg .org/phpBB2/viewtopic.php? p = 9436)!
Нарешті, ті, хто все ще вважають, що ця важлива річ, про яку ми тут говоримо, є тільки “фантастикою” або “конспіративною теорією”, повинні відкрити свої очі. Режисер Аарон Руссо в одному інтерв’ю визнав, що з розмови з Ніколасом Рокфеллером (член глобальної “еліти”) дізнався, що кінцевою метою цієї “еліти” є те, щоб глобальне населення було повністю кероване, очіповане, а також зменшене на 50% (см. www.prisonplanet.com/…/290107rockefell…! Це – дуже серйозне попередження, яким не можна нехтувати.
Однак, якщо це попередження все ще не досить зрозуміле, то пропонуємо цитату Хосе Дельгадо, – божевільного вченого на подобі Франкенштейна і Менгеля, – який розробив мозковий чіп для людей під назвою “stimoceiver”- імплантабельний пристрій, який використовується для прямої комунікації з мозком:
“Ми потребуємо програму психохірургіі для політичного контролю нашого суспільства. МЕТА – ФІЗИЧНИЙ КОНТРОЛЬ СВІДОМОСТІ. ВСІ, ХТО ВІДХИЛЯЮТЬСЯ ВІД ДАНОЇ НОРМИ, МОЖУТЬ БУТИ ЗНІВЕЧЕНІ ХІРУРГІЧНИМ ШЛЯХОМ. …. Людина може думати, що найважливіша дійсність – це її власне існування, але це – тільки її особиста точка зору. У цьому немає історичного обґрунтування. ЛЮДИНА НЕ МАЄ ПРАВА РОЗВИВАТИ СВОЄ ВЛАСНЕ МИСЛЕННЯ. Цей вид ліберальної орієнтації має велику привабливість. МИ ПОВИННІ ЕЛЕКТРОННИМ СПОСОБОМ КЕРУВАТИ ЛЮДСЬКИМ МОЗКОМ. КОЛИ-НЕБУДЬ АРМІЯМИ І ГЕНЕРАЛАМИ БУДЕ КЕРУВАТИ ЕЛЕКТРИЧНА СТИМУЛЯЦІЯ МОЗКУ. ”
Це цитати з висловлювань доктора Хосе Дельгадо, які вийшли в журналі Congressional Record (No. 262E, Vol. 118) 24 лютого 1974 року. Демонічними цілями, в яких він тут відкрито зізнається, є: управління свідомістю людини і обмеження народжуваності.
Треба також зазначити, що Хосе Дельгадо є автором книги під назвою «Фізичний контроль над розумом: шлях до психоцивілізованного суспільства» (див. посилання на джерела у Розділі 10). У цій книзі Дельгадо поділився своїми результатами стосовно ефективності роботи мозкових чіпів у тварин, а також … і в людях! Дельгадо пише, що тотальний біологічний контроль над людьми можливий, що людина нездатна протистояти наказам, посланим до мозкового чіпа (навіть якщо волею вона цього хоче!), і що через мозкові чіпи нею можна управляти як маріонеткою. Це дослідження Дельгадо провів більше ніж 40 років тому, і, на жаль, воно надихнуло наступні покоління божевільних вчених.
Крім того, зауважимо, що Дельгадо мав явну причетність до диктатури відтоді, коли він служив іспанському диктатору Франко (пор. fr.wikipedia.org/wiki/Jose_Delgado%29.

Доктор Хосе Дельгадо вживлював людям імплантанти в мозок вже більше ніж 40 років тому …

Чіпування людей проти їх волі і катування на відстані
Почали з’являтися перші звіти про чіпування людей без їхнього відома і проти їх волі. У деяких випадках мова йшла навіть про мозкові чіпи!
Відомий, наприклад, випадок Джеймса Уолберта, американського громадянина міста Уічіта (Канзас), якому потай і проти його волі був імплантований чіп у мозок, і який потім виграв судовий процес в США. Ця людина піддавалася тортурам здалеку через імплантанти RFID (таким чином, ці чіпи використовувалися як ЗБРОЯ!), йому посилали електричні шоки та електронні тони.
Медичні висновки про чіпування Уолберта були надані суду.
30 грудня 2008 Суд округу Седжвік, штат Канзас, вирішив на користь Уолберта і видав першу у своєму роді постанову захисту. Незважаючи на цю постанову захисту, боягузливі анонімні мародери продовжували докучати Уолберту і через імплантанти його здалека мучити!
Але випадок Джеймса Уолберта не поодинокий! Тисячі громадян включаючи жінок, безневинних дітей і чоловіків, є таємно переслідувані через цей чіп-імплантант! А що ще гірше: деякі лікарі, психологи і дантисти взяли участь у цьому злочині проти людства, таємно впроваджуючи імплантанти людям (чоловікам, жінкам і дітям), наприклад, під час операцій або стоматологічних втручань, використовуючи анестезію.
Більш детальну інформацію можна знайти на веб-сторінках Examiner.com (див. www.examiner.com/%29, і також у серйозній статті, яка складається з 4 частин – ось їх веб-адреси:
www.examiner.com/article/secretly-forced…
www.examiner.com/article/secretly-forced…
www.examiner.com/article/secretly-forced…
www.examiner.com/article/secretly-forced…
Дебора Дюпре, американська журналістка і захисниця прав людини є однією з тих, які засудили знущання над людьми-невільниками цієї системи”. Більше інформацій з цієї теми знайдете на: www.deborahdupre.com/targetedindividuals.html.
Особливо хотів би підкреслити одну річ: ІМПЛАНТОВАНІ ЧІПИ (ВКЛЮЧАЮЧИ МОЗКОВІ ЧІПИ) Є ТОЧКОЮ НЕПОВЕРНЕННЯ ДЛЯ НАШОГО СУСПІЛЬСТВА, ТАК САМО ЯК І ІНШІ МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ МИСЛЕННЯ І ПОВЕДІНКИ ЛЮДИНИ. ПОВНИЙ БІОЛОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ, ЯКИЙ ВОНИ ДОПУСКАЮТЬ, І ПОВ’ЯЗАНІ З НИМ МУКИ, ДЕ-ФАКТО НИЩАТЬ БУДЬ-ЯКУ МОЖЛИВІСТЬ ДЕМОКРАТІЇ.
Незважаючи на те, що цей вид злочину проти людства загальновідомий і задокументований, оприлюднювати його в ЗМІ та в будь-який спосіб інформувати про нього забороняється. Таким чином, очевидно, що тільки за допомогою реакції НАСЕЛЕННЯ можна досягти заборони цієї злочинної системи.
Тепер, давайте продеталізуємо небезпеки підшкірних мікрочіпів для людей …

Чіпи-імплантанти є точкою неповернення, що гарантує тоталітарне майбутнє …

5. РЕАЛЬНІ НЕБЕЗПЕКИ ПІДШКІРНОГО МІКРОЧІПА
Отже надзвичайні небезпеки нейронних та мозкових чіпів є очевидними. А тепер, давайте повернемося до підшкірних чіпів.
Ця нова технологія має численні ризики:

A) Небезпеки для приватного життя:
Як ми бачили раніше, мікрочіпи-імплантанти містять численні дані, і деякі з них дуже особисті (генеалогія сім’ї, інформації про податкові звіти, досьє правопорушника і т.д.). Використання такого чіпа може бути серйозним порушенням права на приватне життя.
В даний час навіть поліцейські не мають так багато докладних інформацій про людей! Для того, щоб мати такі точні та повні інформації, які містить мікрочіп, нам потрібно було б зібрати інформації від поліції, банківські інформації, інформації з міністерства фінансів, судів і муніципалітетів, від лікарів та органів соціального забезпечення!

Б) Небезпеки для свобод і прав людини; небезпека шпигунства, стеження і переслідування:
Враховуючи сучасні функціональні можливості супутників (найпотужніші з них можуть з космосу прочитати текс в журналі, який ми читаємо) та систем локалізації (GPS), ми побоюємося, що мікрочіпи можуть використовуватися, щоб шпигувати за нашими найменшими діями. Нас можуть не тільки локалізувати і розшукати, але навіть можуть у будь-який час знімати на камеру. Це, звичайно, є порушенням наших самих основних прав, і це – чистий шпіонаж. Дійсно ми можемо тремтіти, коли, уявімо собі в яких цілях “хтось” може використовувати цей імплантант. Право на свободу асоціацій і об’єднань (тобто право трудящих і підприємців утворювати організації, спілки, об’єднання), свобода слова і навіть свобода вибору є під загрозою! Іншими словами, завдяки силі залякування мікрочіпові імплантанти прокладають королівський шлях до “Великого брата” (образ особи або організації, що прагне встановити тотальне стеження або контроль над народом) або до іншої злої сили!

В) Небезпеки для Вашого здоров’я:
Зрозуміло, тут існують і величезні ризики для здоров’я: По-перше, ризик пошкодження мікрочіпа в організмі (хоча і ця можливість мінімальна) може викликати хворобливу і гнійну рану через літій, що міститься в батареї, – як ми вже згадували раніше. Також є ризик, що хтось буде загравати з гормонами в людському тілі (наприклад, для припинення виробництва гормонів гіпофіза, а це може бути смертельно!). Більш того, враховуючи, що хвилі, вироблені чіпом, мають прямий вплив на організм і на поведінку, можна собі уявити, яку шкоду цей імплантант може заподіяти психологічному і фізичному здоров’ю людей!
Було опубліковано кілька статей, які доводять, що хвилі, що поширюються технологією RFID, можуть зламати ланцюжок ДНК всередині клітин (пор. www.next-up.org/pdf/ReuterRadioFreq…), а це може мати СМЕРТЕЛЬНІ наслідки і викликати численні хвороби, між іншим, і раннє слабоумство або рак!
Чіп-імплантант RFID може викликати РАК: це доводять наукові дослідження (що містяться в публікаціях організації CAPSIAN на www.antichips.com/cancer/albrecht-microc…)! Американський винахідник Boy Boyce захворів на рак, після того, як йому імплантували verichip (пор. pesn.com/…/9501591_Bob_Boy… та pesn.com/…/9501595_another…). Таким чином, небезпека цих чіпів для Вашого здоров’я підтверджена “на всі сто”!
Доповідь про verichip, опублікований Управлінням з контролю за продуктами і ліками (FDA), підтвердив медичні ризики підшкірного чіпа для людей.
Цими ризиками є: “несприятлива реакція тканини” (= ризик виникнення пухлин), мимовільне переміщення капсули імплантованого транспондера (тобто приймача-відповідача), поломка імплантованого транспондера, електромагнітна інтерференція (негативна взаємодія електромагнітного поля одного електронного прибору з роботою другого), електрична небезпека, несумісність імплантанта з магнітно-резонансною томографією (MRI) (магнітне поле томографа може змістити капсулу з мікрочіпом, що призведе до пошкоджень тканин) і травма голкою. Відносно магнітно-резонансної томографії (MRI): електричний струм, що проходить струмопровідним металевим імплантантом, може викликати “у пацієнта важкі опіки”.

Підшкірний чіп RFID: клеймо на правій руці …

Г) Небезпеки управління свідомістю: Придушення вільної волі і демократії
Однак тут є щось набагато жахливіше. Давайте не будемо наївні: це не просто так, що ЦРУ та видатні члени влади, які також проводили контроль і над військовими, провели дослідження щодо управління свідомістю і контролю над поведінкою за допомогою хвиль. Це робиться спеціально з метою утримувати під контролем людство!
Ці чіпи є приймачами і передавачами радіочастотних хвиль або мікрохвиль (мікрохвилі і радіочастотні хвилі – це той самий тип електромагнітної енергії. Радіочастоти змінюються від 100 кГц до 300 МГц, а мікрохвильові частоти – від 300 МГц до 300 ГГц (див: http:// www.inchem.org/documents/ehc/ehc/ehc016.htm # PartNumber: 11).
Ми знаємо, що хвилі, надіслані в певних частотах і протягом певного часу, можуть стимулювати деякі мозкові структури, і можуть запустити або зупинити секрецію гормонів (див. www.halexandria.org/dward078.htm%29.
Мікрохвилі спричиняють “дестабілізацію і зупинку виробництва гормонів і також порушують гормональний баланс у чоловіків і жінок”. Також викликають “порушення альфа-, тета- і дельта-хвиль людського мозку, які піддаються впливу мікрохвильового поля (тобто надвисокочастного поля = НВЧ-випромінювання)” (“Мозкові хвилі” людини здійснюють розумові процеси і визначають її поведінку). Порушення вищезазначених хвиль людського мозку призводить до “негативних психологічних ефектів”, таких як: “втрата пам’яті, втрата здатності сконцентруватися, зниження емоційного порога (відсутність почуття співпереживання чужому горю = цинізм), уповільнення розумових процесів і порушення сну”.
Д-р. Хосе Дельгадо, сумнозвісно відомий розвитком перших мозкових чіпів (зокрема мозкового чіпа “stimoceiver”), підтвердив серйозний вплив радіочастотних хвиль на нейромедіатори, які виробляють гормони (пригадаємо, що RFID-чіпи, включаючи підшкірні чіпи, є ідентифікаційними чіпами, які працюють з РАДІОЧАСТОТОЮ!).
Хосе Дельгадо сказав:
en.wikipedia.org/wiki/Dr_Jos%25%20C3%…
“Мозкові передавачі можуть залишатися в голові людини протягом цілого життя. Енергія для активізації мозкового передавача передається за допомогою РАДІОЧАСТОТ.”
(Джерело: Знаряддя; Cannon; Delgado, JMR, Intracerebral Radio Stimulation and Recording in Completely Free Patients, Schwitzgebel & Schwitzgebel.)
Отже, якщо радіочастоти впливають на нейромедіатори, а нейромедіатори, у свою чергу, прямо впливають на виробництво або інгібування гормонів, то ми можемо, наприклад, за допомогою підшкірних RFID-чіпів впливати на вироблення адреналіну, а це заподіє те, що людина стане більш чи менш агресивною або більш чи менш тривожною і т.д.
ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКОЮ ПОВЕДІНКОЮ МОЖЛИВЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ВЗАЄМОДІЇ ПІДШКІРНИХ ЧІПІВ, СУПУТНИКІВ І СИСТЕМИ АНТЕНН РЕЛЕ!
Іншими словами, підшкірний чіп для людей інакше називається пристроєм для “управління свідомістю”, і він представляє серйозну загрозу придушення свободи волі і свободи мислення
!
А що це дійсно так, підтвердив і бельгійський депутат-ліберал і нейрохірург Жак БРОТЧІ, запропонувавши два способи, як КОНТРОЛЮВАТИ І УПРАВЛЯТИ ПОВЕДІНКОЮ педофілів, а саме: “хімічну кастрацію” (= ін’єкційне використання хімічних речовин для інгібування гормонів) або …ПІДШКІРНИЙ МІКРОЧІП!
ПОТРІБНО УСВІДОМИТИ, ЩО ЯК ТІЛЬКИ ЦЕЙ ФІЗИЧНИЙ ПРИСТРІЙ (ЧІП-ІМПЛАНТАНТ ПІДШКІРНИЙ, НЕЙРОННИЙ АБО МОЗКОВИЙ) ДОЗВОЛИТЬ ПРИДУШЕННЯ СВОБІДНОЇ ВОЛІ, МИ ДОСЯГНЕМО ТОЧКИ НЕПОВЕРНЕННЯ. Очіповані люди вже не є самі собою і за допомогою техніки ними можуть маніпулювати на відстані ті, хто мають владу.
Така система, коли стане універсальною і / або широко поширеною, тотально ліквідує демократію, бо очіповані люди є повністю маніпульовані (= тотальний біологічний контроль). Це веде до впровадження ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ТИРАНІЇ в суспільстві …
Саме тому це дослідження називається “Мікрочіпові імплантанти – крайня небезпека для людства!”

Д) Небезпека контролю над народжуваністю:
Ті ж самі засоби, що використовуються для управління свідомістю (чіпи, хвилі певної частоти, супутники, система GPS, наземні станції і антени), можуть також бути використані для контролю над народжуваністю!
Якщо можливо стимулювати або зупинити виробництво гормонів, то значить і можливо зупинити виробництво естрогену в жінок, і таким чином, викликати передчасну менопаузу! Можна тільки уявити жахливі наслідки такого застосування підшкірного чіпа, якщо він потрапить до рук недобросовісних правлячих кіл (а це здається цілком імовірним, оскільки, на думку Сандерса, “кінцева мета світових держав, які керують світом, полягає в тому, щоб зменшити глобальне населення на 90%, – кількість, якою, на їхню думку, легше управляти”).

Е) Небезпека використання чіпів в якості смертельної зброї:
Гормони для людського тіла є ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИМИ. Інгібування, тобто пригнічення вироблення деяких гормонів може заподіяти серйозні, і навіть СМЕРТЕЛЬНІ фізіологічні порушення.
Ми можемо тоді тільки запитати: Що сталося б, якби “хтось” через цей мікрочіп, який передає, але також і приймає хвильові сигнали певних частот, почав свідомо змінювати поведінку людей, або навіть використовувати його в якості зброї, з метою зруйнувати здоров’я обманених імплантованих громадян?
І що сталося б, якби відбулося масове чіпування людей у всьому світі (а це вже відбувається, як бачимо в розділі 3)?
Відповідь проста: ми отримали б мікрочіп, який був би ЗБРОЄЮ, і настала б міжнародна диктатура, противники якої, в кінцевому результаті, були б легко розбиті, і то у всіх відношеннях!
Що стосується свободи думки і вільної волі, вони також зникли б! “Великий брат” володів би великою армією людських рабів, поневолених цим згубним мікрочіпом і позбавлених будь-якого волевиявлення!
Ще в 2009 році САУДІВСЬКІ АРАБИ СПОРОБУВАЛИ ЗАПАТЕНТУВАТИ В НІМЕЧЧНИНІ ПІДШКІРНИЙ ЧІП, ЯКИЙ МОЖЕ ВИДІЛЯТИ ЦІАНІД – смертельну отруту (пор. www.pointdebasculecanada.ca/breve/2038-allemagne-… або www.mediafire.com! На щастя, ця заявка на патент була відхилена, хоча тепер можна чекати, що ці шахраї спробують запатентувати свій диявольський винахід в іншому місці … Однак, ми бачимо, що чіпи-ІМПЛАНТАНТИ ТЕПЕР ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ЯКОСТІ СМЕРТЕЛЬНОЇ ЗБРОЇ, ЩОБ ВБИВАТИ ЛЮДЕЙ, ЗА НАКАЗОМ З ГОРИ!

Висновок:
Після всіх цих інформацій вже немає більше сумнівів у тому, що ПІДШКІРНИЙ ЧІП – ЦЕ ЗБРОЯ, ЩО ПОЗБАВЛЯЄ СВОБОДИ З МЕТОЮ ПОНЕВОЛИТИ НАРОДИ І ЛЮДЕЙ. ВІН ТАКОЖ Є РЕЗУЛЬТАТОМ МІЖНАРОДНОЇ ЗМОВИ І СЕКРЕТНИХ ПРОЕКТІВ, ЯКІ ДЛЯ ЛЮДСТВА ГОТУВАЛИСЯ ПОНАД 35 РОКІВ!!!
Зрозуміло, мікрочіп-імплантант ще не всюди зустрічається, спроби його впровадження поки що є тільки в США і Мексиці. Але це стосується не тільки їх, це стосується нас ВСІХ …
Тепер час, щоб ми повстали і РЕАГУВАЛИ, перш ніж чіп буде ВПРОВАДЖЕННИЙ в наших державах! ЯКЩО МИ НЕ БУДЕМО РЕАГУВАТИ НЕГАЙНО – то це відбудеться досить скоро, оскільки мікрочіпи вже поширюються по всьому світу і отримують таку “силу переконання”, що потім майже нічого не можна буде зробити, щоб їх зупинити!
“Але ж ми живемо в демократії, і ніхто не може нам нав’язати мікрочіп!”. Так, можливо, але, Ви забули одну річ: Деякі організації та захисники приватного життя протестували проти мікрочіпа “Digital Angel”, а організація Applied Digital Solutions відставила їх аргументи. “Очікувані вигоди більш важливі, ніж побоювання щодо приватного життя”, – заявив Річард Салліван, екс-директор організації Applied Digital Solutions. Що це за спотворена “мораль”, чи не так? Отже, бачите, що капіталістична і ультраліберальна диктатура панує над всім іншим!
Після так званих “терористичних” нападів 9-ого вересня 2001, США проголосували за декілька “антитерористичних” законів під назвою “Patriot Act (Патріотичний Акт)”, що дозволяють уряду переважати над американською конституцією (яка гарантує основні права і свободи громадянина, такі як: свобода друку, свобода слова, свобода думки, свобода об’єднань …). Таким чином, Patriot Act – є двосторонньою зброєю, яке може руйнувати, або навіть придушувати права і свободи американців!
Ви знаєте, що США не єдині, у кого є виняткові закони про боротьбу з тероризмом? У Франції існує закон Perben, який, щодо понять і ризиків, є “близнюком” американського “Патріотичного акту”. У Бельгії в липні 2002 і 19-го грудня 2003 були прийняті закони, які також є аналогами законів “Патріотичного акту”. Європейські “антитерористичні” закони, прийняті наприкінці 2005, дозволяють збереження телефонних, інтернетівських та поштових даних (а це – вторгнення в особисте життя). У Канаді подібний проект йде повним ходом! Це означає, що й інші країни (включаючи і наші європейські) успадкували ці виняткові закони, що мають ті ж самі ризики, що і “Патріотичний акт”. Всі ці країни, таким чином, втрачають характер демократичної держави!
Ці закони являють РЕАЛЬНУ небезпеку тоталітаризму у всіх вищезазначених країнах. А в псевдо-демократичній тоталітарній державі використання мікрочіпів також буде тоталітарним!
Крім того, великі бізнесмени, які займаються продажем підшкірного мікрочіпа для людей, не німі! Ми говорили про смертельні небезпеки цього мікрочіпового імплантанта, але вони вам про нього будуть розказувати солодким голосом та з “благими намірами” (але знаємо, що пекло усіяне добрими намірами), і говоритимуть про нього тільки найкраще!
Заключне слово для розумних: Організація ADS у своєму проекті ніколи не приховувала факту, що її мікрочіп, окрім іншого, буде використовуватися для СТВОРЕННЯ ДОСКОНАЛОЇ, АБСОЛЮТНОЇ І БЕЗВІДМОВНОЇ ІНДЕТИФІКАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ ЛЮДИНИ. Тепер, Ви вже це знаєте і Вас про це попередили!

Ви ДІЙСНО хочете зробити ЦЕ!?

6. СПРОБИ ЗМУСИТИ ЛЮДЕЙ ПРИЙНЯТИ ЧІПИ-ІМПЛАНТАНТИ
Як ми вже говорили раніше, підшкірний чіп буде нам представлений як чудовий пристрій, щоб ми прийняли його без жодних сумнівів. Але не слід забувати: якщо Ви дозволите імплантувати цю нечисть у Ваше тіло, то з Вашою свобідною волею, з Вашим приватним життям і Вашою свободою буде покінчено!
Ось деякі аргументи, представлені організацією Applied Digital Solutions (ADS) і її дочірньою компанією Verichip Corporation, якими вони підло прикривають справжні цілі застосування чіпів-імплантатів:
Забезпечення безпеки всіх інтернетівських електронних платіжних операцій, пов’язаних з електронними грошима (електронна комерція, електронні платежі).
Пошук і порятунок людей, включаючи зниклих дітей або дітей, взятих в якості заручників і т.д.
Медичний моніторинг за пацієнтами високого ризику.
Нагляд, спостереження і стеження за військовими, дипломатами та іншими важливими членами уряду.
Відстеження, нагляд та перевірка справжності цінностей.
Відстеження, виявлення і стеження за людьми, які люблять екстремальні види спорту (туризм, лижний спорт, скелелазіння, дайвінг і т.д.) і які могли б серйозно постраждати в результаті нещасного випадку.
Відстеження і виявлення викрадених (або вбитих) дітей.
Використання під час війни проти “тероризму” (в аеропортах і в інших місцях).
Який гуманізм!
Будь ласка, зауважте що слова “нагляд”, “відстеження”, “стеження”, “пошук”, “виявлення” і “перевірка” постійно повторюються нав’язливим і психопатичним способом!
Чіп люди приймуть з причини так званої “безпеки”: будуть вважати вищезгадані корисні властивості чіпа-імплантанта як профілактичний засіб проти страшних злочинів, які можуть відбутися, і які, нібито, завдяки чіпу ніколи не виникнуть (однак, ці злочини як раз з цією метою будуть штучно створюватися або навіть навмисно чинитимуться: наприклад, терористичні напади, моторошні вбивства чи скандальні викрадення!).
Чіп також створить певне полегшення, певний комфорт, з фінансової сторони та з точки зору безпеки: (“З мікрочіпом у вас більше ніхто не вкраде гроші або Вашу кредитну картку!”; “Не буде більше ніяких терористів в аеропортах: вони будуть виявлені та ідентифіковані перш, ніж там з’являться!” і т.д.).
Крім цього, чіп буде “популярний”, “забавний”, і “модний”! Це, мовляв, втілення прогресу, “який ми, так чи інакше, не можемо зупинити” …
Але ми повинні знати, про який “прогрес” йде мова!
Під час виставки CeBIT в Ганновері (Німеччина), на початку березня 2010, відвідувачів запитували, чи приймуть вони чіп під шкіру! Хоча 78% відвідувачів відповіло негативно, приблизно 16-23% погодилося чіпуватися, якщо це принесе їм хоч якусь користь!
Зваблювати людей т.зв. “перевагами” і “користю” – це спосіб змусити людей прийняти зловісні чіпи!
Фінансові аргументи дуже важливі для розвитку чіпів-імплантатів: не забувайте, що з самого початку мікрочіпи розглядалися з точки зору міжнародної влади і МІЖНАРОДНОЇ ВАЛЮТИ!
Достатньо буде тільки поставити руку (або чоло) перед спеціальним сканером, і з Вашого “віртуального банківського рахунку” автоматично буде списано вартість покупки. Банківські картки, валюта (тобто грошова одиниця держави) і їх “недоліки” незабаром будуть швидко замінені на “непереможні і супер-зручні” підшкірні мікрочіпи. Ви думаєте, що це – тільки припущення? Тоді, Ви повинні подумати ще раз! Наприклад, професор Кевін Ворвік (кафедра кібернетики університету Редінга, Великобританія), який не так давно (10-того жовтня 1999) імплантував собі мікрочіп, під час телевізійної програми “Посміхніться, вас знімають” на французькому телеканалі Arte сказав: “Незабаром, банківські картки (і звичайно посвідчення особи, паспорти, картки соціального страхування і т.д.) будуть замінені електронним імплантантом“!
І що ми бачимо сьогодні? Підшкірні чіпи забруднили десятки країн і поширилися по всьому світу!
Ця фінансова мета вже майже досягнута: у США люди вже прийняли “безконтактні” банківські картки, які містять RFID-чіпи. Проблема полягає в тому, що ці банківські кредитні картки, оснащені RFID, є уразливі для хакерів і дозволяють крадіжку особистих даних і грошей. Хакер, що знає свою справу, може легко вкрасти Ваші гроші! Це було засуджено американською організацією Caspian (Consumer Against Supermarket Privacy Invasion And Numbering = Споживачі проти вторгнення супермаркетів в приватне життя).
Але, НЕЗВАЖАЮЧИ НА величезні небезпеки і постійну можливість злому цих RFID смарт-карт, вони ПРОДОВЖУЮТЬ поширюватися в усьому світі, головним чином, тому що панівні ЗМІ тільки рекламують їх очікувані “вигоди” і приховують їх небезпеки!
Наступним кроком, ймовірно, буде: говорити людям, щоб вживили цю безконтактну смарт-карту собі ПІД ШКІРУ (підшкірний чіп)! “Ви вже більше її не загубите, і ніхто не зможе її у Вас вкрасти” (якщо, звичайно, … Вас не покалічить!).
Ми дізналися, що у Великобританії в кінці червня 2006, розпочнеться впровадження американської біометричної системи платежів за допомогою відбитка пальця “Pay By Touch” (“Оплата дотиком”). Таким чином, безготівкове суспільство прогресує і не є ані ілюзією, ані обманом.
У США кілька банків вже пропонують банківські кредитні картки, оснащені чіпом RFID. Однак підшкірний чіп також належить до системи радіочастотної ідентифікації RFID!
Як згадувалося вище, у нічних клубах “Baja Beach Club” в Барселоні і Роттердамі, так само як і в барі “Bar Soba” (Глазго), проходить пропаганда підшкірного мікрочіпа і деякі люди дали себе очіпувати, щоб здійснювати безготівкові платежі!
Будьте впевнені, що якщо ми не будемо реагувати, то цей чіп, розроблений для досягнення єдиної світової валюти, спочатку буде нам пропонуватися, а потім систематично нав’язуватися як “ефективний” спосіб оплати, згідно вище процитованих (помилкових) причин.
Крім того, уявіть колосальний прибуток, який PositiveID (та інші компанії, що виробляють підшкірні чіпи), отримає від всіх тих операцій! Це дуже прибутковий ринок! Компанія ADS придбала патент на застосування цих чіпів за “скромну” суму $ 130 мільйонів доларів. Зазвичай, людина не витрачає таку величезну суму грошей, якщо не впевнена, що це принесе їй прибуток!
В суспільстві, де чіп буде майже повсюди, що станеться з тими, хто відмовиться від мікрочіпового імплантанта? Без цього імплантанта вони не зможуть ні купити, ні продати, і їм доведеться жити як скитальники, що живуть з того, що обміняли.
Згідно деяких теорій і гіпотез, підшкірний чіп спершу буде нам наданий тільки у формі пропозиції, а після великої катастрофи – всесвітнього економічного краху … його нам вже будуть нав’язувати, додаючи до мікрочіпа інші функції, щоб зробити його більш привабливим (наприклад, можливість з’єднати його з стільниковим телефоном). О, який невдалий “збіг обставин”, ми саме зараз переживаємо період … глобальної економічної кризи.
Останнім приводом “чіпування” людей є медичні нісенітниці (само собою гуманістичні і “незаперечні”, оскільки стосуються здоров’я людей). Чіпи дають можливість “рятувати життя”, надаючи життєву інформацію про людей, які прибувають до лікарні без свідомості: про їх алергії, групу крові, медичну документацію і т.д. Мікрочіп може виміряти рівень цукру в крові діабетиків, ідентифікувати віруси в крові або “полегшити” процес ведення історії хвороби пацієнтів. Все це, звичайно, тільки привід, щоб поширювати пристрій, який дійсно є небезпечним (навіть для здоров’я!), як це було вже виявлено та доведено.
Будь ласка, зверніть увагу: сучасна система чіпів вимагає централізованої бази даних (Єдиного реєстру), розташованої в Інтернеті.
Чи це “невдалий збіг обставин”, що в даний час нав’язується запровадження електронної медичної документації, яка розміщається саме в централізованих базах даних?

Після того, що Ви тут дізналися, дозволили б Ви себе або свою дитину очіпувати?

Діти: цільова група і предмет інтересу
Діти і підлітки завжди були “привілейованою” групою для негідників, які виробляють та продають підшкірні мікрочіпи-імплантати.
ЧОМУ діти так важливі для них? Це тому, що вони є ЕПІЦЕНТРОМ “МІКРОЧІПОВОЇ ВІЙНИ“!
Ми любимо наших дітей і, звичайно, хочемо, щоб вони були в безпеці. Якраз це і є підходяща “зачіпка” для компаній, які продають підшкірні чіпи для людей! “Ми живемо в небезпечному світі, повному терористів, викрадачів дітей, сексуальних злочинців та інших виродків”, – шепочуть вони нам у вуха.
Вони стверджують: якщо Ви хочете захистити Ваших дітей безпечним способом, Ви повинні електронним способом стежити за ними або навіть ввести їм мікрочіп. Вони хочуть, щоб Ви наївно вірили в їх МІФИ і ПРИМАНКИ про “повну безпеку”; намагаються Вас переконати, що завдяки цьому чіпу проблема безпеки буде “вирішена”!
Ці аферисти грають на емоціях батьків! Крім того, чіпізація дітей є непрямим засобом, як добратися і до дорослих. Коли батьки дадуть очіпувати своїх дітей і побачать, що чіпування очевидно не є чимось небезпечним, але, навпаки, “захищає” їхніх дітей, то виявлять бажання очіпуватися самі! АЛЕ ЦЕ ВЕЛИКА ПОМИЛКА! Оскільки чіпи небезпечними є і будуть! У США і в Японії деякі батьки вже починають жертвувати (часто не усвідомлюючи цього, але часто і применшуючи ці факти) свободу своїх дітей, щоб їх так звано “убезпечити”! У Мексиці та Бразилії (країни, де викрадення дітей є “звичайною справою”), чіп-індустрії вдалося переконати деяких батьків чіпувати своїх дітей!
Якщо сучасне доросле покоління все ще буде байдуже до цього пекельного впровадження, то дітям зможуть легше “промивати мізки”: у них ще немає аналітичного мислення, і їх можна дуже просто цим зацікавити. Якщо дітям будуть показувати фільми та мультфільми, у яких фігурують чіпи та інші теми, пов’язані з RFID-технологією, то вони стануть до цього більш сприйнятливі. Гарненько придивіться до сучасних фільмів, відеоігор і мультфільмів, і Вас вразить те, що Ви там побачите!
Якщо Ваші діти з раннього дитинства почнуть носити RFID-теги, або навіть підшкірні чіпи, то через одне, або два покоління кожен з нас буде вважати носіння цього жахливого підшкірного імплантанта “НОРМАЛЬНИМ”! Це – одна з головних цілей, яку хочуть досягти бізнесмени (представники Нового світового порядку), які торгують підшкірними мікрочіпами!
Тому, будь ласка, будьте дуже пильні, і не попадіться в таку очевидну пастку! НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ НІКОМУ “ОЧІПУВАТИ” ВАШИХ ДІТЕЙ. ВИХОВУЙТЕ І НАВЧАЙТЕ ЇХ, ЩОБ РОЗУМІЛИ, ЩО ТАКЕ СВОБОДА І ІСТИННІ ЦІННОСТІ ДЕМОКРАТІЇ. НЕ ДОЗВОЛЬТЕ СЕБЕ ОБДУРИТИ ХИТРИМИ АРГУМЕНТАМИ ПІДПРИЄМЦІВ І ЧИНОВНИКІВ, ЯКІ, “НА БЛАГО” ТАК ЗВАНОЇ “БЕЗПЕКИ”, “ГУМАНІЗМУ”, “МЕДИЧНОГО ЗАХИСТУ” АБО “ВИГОД” (спрощення фінансових операцій, мода), ПРИЙДУТЬ, ЩОБ ОДУРМАНИТИ ВАС, ЩОБ ВИ ДАЛИ СВОЇХ ДІТЕЙ АБО ВНУКІВ ОЧІПУВАТИ!

Творці чіпових імплантантів для людей намагаються замести за собою сліди …
Враховуючи суперечки і опозицію деяких людей до чіпів-імплантантів через численні небезпеки цих чіпів, компанії, які виробляють і продають цю гидоту, прийняли особливо віроломну і лицемірну тактику:
Приховують факт, що вони продають імплантабельні мікрочіпи для людей.
Намагаються відновити свою хорошу репутацію тим, що міняють назву своєї фірми та / або назву чіпа.
Презентують “гуманістичні” і так звані “медичні” обґрунтування (незважаючи на те, що ці чіпи канцерогенні!).
Наприклад, компанія під назвою Trovan, яка коротко рекламувала свої чіпи-імплантанти RFID (100IH-ID і ID-100IH/A) для людей (див. www.mediafire.com/view), поспішно видалила зі свого веб-сайту будь-яку згадку про них. Однак інтернет-користувачі завантажили рекламну брошуру, яка свідчить про те, що цей чіп продається компанією Trovan. Таким чином, Ви можете також стягнути цю брошуру (див. посилання на Mediafire вище).
Протягом деякого часу були зафіксовані деякі технічні відмінності в чіпах і в політиці Applied Digital Solutions (ADS) / Digital Angel / VeriChip Corp. / PositiveID / VeriTeQ. Але не обманюйте себе! Ці ганебні компанії тільки намагаються гарно виглядати, щоб замести за собою сліди, в той час як противників мікрочіпів зображають як повних ідіотів, противників прогресу, брехунів і т.д.
Компанія розкололася на різні підприємства з різними назвами (VeriChip Corp., “PositiveID” і остання називається VeriTeQ), і вони купили багато філій. Вироблений ними чіп також змінював назви (тепер він більше не називається VeriChip).
В даний час Verichip не імплантується на тильній стороні долоні, а вже на задній стороні плеча (де знаходиться тріцепс).
Все це, звичайно, зроблено, щоб дискредитувати християн, які розглядають ці чіпи як число звіра – клеймо, яке дається на руку або на чоло – див. Главу 6) …
ОДНАК, Ви повинні знати, що компанія Applied Digital Solutions повільно, але цілеспрямовано повертається до своїх первісних намірів. Наприклад, розробила проект, спрямований на використання verichip-а для розблокування спускового механізму “інтелектуальної” вогнепальної зброї (smartguns), а це означає, що власники зброї або міліціонери будуть змушені чіпуватися … в тильну частину долоні. (Зверніть увагу, що бельгійський виробник зброї “FN Herstal” бере участь у проекті “smartgun” …)! Таким чином, Ви бачите, наскільки хитра ця компанія, і як легко вони можуть спокусити і обдурити Вас! ТОМУ, БУДЬ ЛАСКА, будьте пильні і, що б не трапилося, НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ “ОЧІПУВАТИ“!
Verichip, який планувався бути активним чіпом (який одержує і передає дані в будь-який час і без Вашого знання), в його теперішній конфігурації, є пасивним чіпом (тобто активується тоді, коли по ньому потягнути сканером).
ОДНАК знайте, що план зробити з Верічіпа активний RFID-чіп все ще актуальний, і що компанії VeriChip, PositiveID і VeriTeQ все ще настирливо над цим працюють! Фактично, у них вже є прототипи активних RFID-чіпів, і єдина річ, яка заважає їм пустити їх в продаж як імплантатів, – це розмір цих активних RFID-чіпів.
Мініатюризація, пов’язана з нанотехнологією (походить від грецького слова «nano-», яке означає одну мільярдну частину чогось), звичайно, долає бар’єр розміру, так як перші імплантабельні RFID нано-чіпи, – звані нано-прийомовідповідачами, – вже готові (тільки 0,7см завдовжки – (див. www.trovan.com/…/5c811f33f28f347…)!
Фактично, ніщо не перешкоджає компанії ADS випустити на ринок першу версію свого підшкірного чіпа для людей і, як тільки та модель буде широко поширена і прийнята, компанія введе другу модель, яка матиме всі характеристики, згадані на початку цієї глави! Крім того, небезпеки для Вашого здоров’я, ризик придушення Вашого приватного життя і величезна небезпека управління свідомістю все ще залишаються!

7. ДУХОВНА НЕБЕЗПЕКА ЧІПА – З ТОЧКИ ЗОРУ БІБЛІЇ
Навіть якщо Ви не віруючий, я думаю, що ця глава буде дуже корисною для Вас.
Біблія містить багато важливих послань. В останній частині Біблії, яка називається книга Одкровення, її автор – святий апостол Йоан говорить про те, що йому було об’явлено про останні часи, які ведуть до другого приходу Ісуса Христа.
Цю частину Біблії особливо важко зрозуміти буквально, тому що апостол Йоан використовує багато образів, щоб розповісти нам про “кінець світу”. Він попереджає нас про антихриста, про лжепророка, про “звіра” і “знамено звіра” [в іншому перекладі "клейно звіра"], який буде намагатися довести людство до загибелі. Йоан також описує Судний день і способи, якими буде Бог попереджати, і посилати лиха на землю, відділяючи, таким чином, добрих від злих.
Найдивніша річ полягає в тому, що ця частина Біблії, яка завжди здавалася загадковою, останнім часом починає по частинах інтерпретуватися, і стає все більш і більш зрозумілішою!
Багато християн провели паралель між знаменом [клейном] звіра і підшкірними мікрочіпами. Сам д-р Сандерс, після того, як усвідомив небезпеки мікрочіпів, був переконаний, що мікрочіповий імплантант дійсно є цим проклятим знаменом, зазначеним у Біблії.
Переконайтеся самі:
Одкровення 13,4-5, 16-17-18: “І поклонилися драконові, бо владу дав звірові … Дано йому уста, що говорили великості та блюзнірства … І заподіює всім малим і великим, і багатим і вбогим, і свобідним і невільникам, щоб дано було їм клейно на руку їхню праву або на чола їхні; щоб жоден не міг купити чи продати, крім того, хто має клейно, ім’я звіра, або число імені його. Тут мудрість. Хто має розуміння, той нехай злічить число звіра, бо це – число людське, і число його 666.
Вже згадувалось, що підшкірний чіп для людей працює найбільш ефективно саме на тильній стороні руки або на чолі (бо ці 2 місця в тілі змінюють температуру найбільш часто, тим самим, дозволяючи крихітній літієвій батареї перезавантажуватися за допомогою термоелектрики). Вас це не дивує? Почувши про клейно на руці, у Вас відразу виникає думка, що йдеться про підшкірні чіпи, а клейно на чолі – асоціюється з мозговими чіпами.
Коли ми усвідомлюємо, що компанії, які виробляють мікрочіпи, хочуть їх зробити всезагальними в міжнародному масштабі і прагнуть створити за допомогою мікрочіпа безготівкове суспільство з єдиною міжнародною, і, більше того, віртуальною валютою, то можна припускати, що в суспільстві, де будуть використовуватися мікрочіпи як засіб оплати, ті, хто не приймуть мікрочіп, і не будуть його мати, нічого не зможуть ні купити, ні продати. Ось Вам і ще один тривожний пункт, пов’язаний з книгою Одкровення…
Знаючи, що частиною мікрочіпа є номер 666 (див. Главу 2: Історія підшкірних мікрочіпів) і порівнюючи специфіку мікрочіпів і вищезгадані цитати з книги Одкровення, відразу ж починаємо думати, що тут є надто БАГАТО “співпадінь” (дійсно занадто багато).
Одкровення 16,2: “І пішов перший Ангол, і вилив на землю чашу свою. І шкідливі та люті болячки обсіли людей, хто мав знамено [клейно] звірини й вклонявсь її образу”
Знаючи про те, що мікрочіп має літієву батарею, яка, при пошкодженні мікрочіпа, викличе болючі гнійні рани, Ви негайно подумаєте про цю цитату з Біблії.
Коли Ви знаєте, що цей RFID чіп-імплантант є канцерогенним і викликає злоякісні пухлини, цей вірш з Біблії ще більше Вам відкриє очі! Адже що може бути більш схоже на “шкідливі та люті болячки“, ніж злоякісна пухлина?
Нарешті, вживане у виразі “клейно звіра” грецьке слово “charagma” означає мітку [клейно], яку робиться шилом (так само і чіп вводиться за допомогою підшкірного шприца, який теж дещо нагадує шило!)
Є щось ще більш дивне: слово “charagma” також може стосуватися … і до укусу змії (див. www.ridingthebeast.com/images/charagma-echidn…)! А для будь-якого віруючого змія – представляє сатану. Тепер, подивіться на ікла змії і порівняйте їх з голкою шприца, і Ви будете здивовані вражаючою схожістю між ними (див. малюнок нижче)! А чіпи, звичайно ж, впроваджуються в тіло ін’єкційно … шприцом і голкою!

Питання: Ви думаєте, що ми живемо в останні часи?
Біблія через книгу Одкровення нас строго попереджає, щоб ми не приймали знамено [клейно] звіра, і закликає нас жити згідно заповідей Божих:
Одкровення 14,9-12: “А інший, третій Ангол летів услід за ним, гучним голосом кажучи: Коли хто вклоняється звірині та образу її, і приймає знамено на чолі своїм чи на руці своїй, то той питиме з вина Божого гніву, вина незмішаного в чаші гніву Його, і буде мучений в огні й сірці перед Анголами святими та перед Агнцем. А дим їхніх мук підійматиметься вічні віки. І не мають спокою день і ніч усі ті, хто вклоняється звірині та образу її, і приймає знамено [клейно] ймення його. Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі та Ісусову віру!
Але Біблія також говорить нам, що відмова від клейна звіра матиме певні наслідки (проте наслідки тільки для тіла, а не для безсмертної душі):
Одкровення 20,4: “І побачив я престоли і тих, що сидять на них, і судити дано їм – і душі ОБЕЗГОЛОВЛЕНИХ за свідчення про Ісуса й за Слово Боже, і тих, котрі не поклонилися звірові, ні образові його, і не прийняли клейна на чоло своє і на руку свою. І вони ожили і царювали з Христом тисячу років.”
Це означає, що остаточна перемога належить тим, хто не прийме знамено [клейно] звіра. Але питання в тому: чи справді Ви готові до того, що не зможете ні купувати, ні продавати, і що будете змушені вимінювати різні речі, щоб вижити, – як ізгої, тому що Ви відмовилися від клейна (= підшкірний мікрочіп)? І, крім того: чи справді Ви готові бути переслідуваними або померти через це рішення (про обезголовлення і воскресіння говорилося в цитаті вище)?
Чи Ви волієте втратити свою свободу, свою свобідну волю і свою душу, прийнявши мікрочіп, який буде Вам імплантовано на руку або на чоло, а потім будете пити гнів Божий?
Ви бажаєте померти як очіпований і дурний раб, або ж, як вільна і свідома людина?
Це – питання на майбутнє, над яким Ви повинні подумати, оскільки, коли настане цей час, Ви повинні будете вибрати свій “табір”, і не буде там ніякої альтернативи або компромісу! Безперечним є одне: віруючий Ви чи ні, не можете говорити, що Ви не були вчасно попереджені про ризики та небезпеки мікрочіпових імплантантів, незалежно від того, духовного характеру ці небезпеки або не духовного!

Дивне “співпадіння” і диявольська символіка:
логотип компанії VeriTeQ містить букву Q, яка дуже нагадує зміїне око!
VeriTeQ торгує RFID-чіпами для людей

НА руку і на чоло або В руку і в чоло?
Щодо клейна звіра, переклади книги Одкровення (нагадуємо, що ця книга написана давньогрецькою мовою) трохи відрізняються: залежно від версії Біблії, і залежно від мови, на якій Ви читаєте текст. У деяких версіях книги Одкровення розповідається, що звір вимагав, щоб люди прийняли дослівно “клейно В руку або В чоло”, а в інших версіях сказано “НА руку або НА чоло”.
Насправді ж все це не є проблемою. У деяких французьких Бібліях, наприклад, переклад Біблії Давида Мартіна (див. www.biblemartin.com/bible/bible_frm.htm) використовується “У руці, або чолі”, а в інших – “НА руку, або НА чоло “. Більшість версій Біблії французькою мовою перекладають це місце прийменником “на”, в той час як в більшості англомовних версій пишеться “в”.
Відносно цього існує логічне пояснення: у давньогрецькому тексті вживається слово epi, яке викликало розходження в перекладах, бо воно може означати і “на” і “в“!
Я вважаю, що це не співпадіння, а двозначність, завдяки якій ми повинні усвідомити, що клейном звіра може бути щось, що знаходиться В (всередині) руці або чолі (чіп або нано-чіп імплантант, який за допомогою ін’єкції вживленний під шкіру або в мозок), АБО щось, що є НА руці або чолі (наприклад, бандана або браслет, в якому вмонтований RFID-чіп, або RFID-татуювання).
Між іншим, коли говоримо про ці татуювання, зроблені за допомогою RFID-чорнила, які працюють з радіочастотними хвилями, що можуть викликати пухлини, будь ласка, відвідайте веб-сайт компанії, яка представляє цю жахливу технологію – компанія, яка називається Somark Innovations: somarkinnovations.com. Ви помітили ці неймовірні “співпадіння”? Ця компанія має слово “ЗНАК” (англ. mark) в самій своїй назві! Також зверніть увагу на існування “тимчасових електронних татуювань”, що мають RFID-чіп (див. www.wired.com/…/skin-printed-el…), які містяться на руці або НА будь-якій іншій частині тіла.
Для людей, які цікавляться подальшим поясненням і джерелами щодо зв’язку між чіпом і знаменом [клейном] звіра, наполегливо рекомендую прочитати наступну сторінку: www.ridingthebeast.com/articles/epi-charagma-ch….

Про число 666 і до чого відноситься це число?
Старий Завіт був написаний на івриті. Люди, які писали Новий Завіт давньогрецькою мовою, часто з поваги до Старого Завіту використовували таку техніку: коли писали, вставляли в текст маленькі посилання на Старий Завіт, щоб вказати, що їх текст є певним розширенням основного Старого Завіту. Коли святий апостол Йоан на острові Патмос писав Одкровення, провів в ньому певний зв’язок з уривком із Старого Завіту, і це стосується … числа 666!
Відносно клейна звіра і числа імені його, то в книзі Одкровення в 13 Главі написано: “це – число людське, число його 666″.
Є одним з рідкісних випадків, коли у давньогрецькій мові, згадане в 13 главі Одкровення, число 666 вимовляється: chi-xi-stigma. Зверніть увагу, що stigma дуже схожа на змію …
Stigma – це число 6, але це також і слово.

Конкорданція Джеймса Стронга дає слову stigma таке визначення (пор. www.eliyah.com/cgi-bin/strongs.cgi): stigma – stig’-mah від основного stizo (“вколоти”); вигравіюване або виколоте тавро [клейно] (для розпізнавання власника), тобто (образно) шрам служби – знамено [клейно] – знак рабства. Такі дефініції (значення) слова stigma: як укол, вигравірування, і тавро, є дуже близькі до дефініції слова charagma, яке використовується для “клейна” звіра.

Чому нам сказано, що число 666 є “числом людським”?
У Біблії є тільки два уривки, що згадують про число 666: перший – в Одкровенні апостола Йоана, Глава 13 (Новий Завіт), а – другий із Старого Завіту.
Цей уривок із Старого Завіту – це Перша Книга Царів, Глава 10, і це – ЄДИНЕ місце в Святому Письмі, крім книги Одкровення, яке стосується числа 666!
У цьому уривку цариця Савська відвідує царя Соломона і дізнається про все його багатство та комерційну, економічну і фінансову систему, яку встановив Соломон.
А цар Соломон дав цариці Савській на жадання її все, чого вона бажала, окрім того, що дав їй як царський дарунок Соломонів. І обернулася вона, та й пішла до свого краю, вона та слуги її.
І БУЛА ВАГА ТОГО ЗОЛОТА, ЩО ПРИХОДИЛО ДЛЯ СОЛОМОНА В ОДНОМУ РОЦІ, ШІСТЬ СОТЕНЬ ШІСТДЕСЯТ І ШІСТЬ ТАЛАНТІВ золота, окрім того, що приходило від купців та з торгівлі ходячих, та від усіх царів Арабії та краєвих намісників.
І зробив цар Соломон дві сотні великих щитів із кутого золота, шість сотень шеклів золота йшло на одного щита, та три сотні щитів менших із кутого золота, три міні золота йшло на одного щита. І цар віддав їх до дому з Ливанського Лісу.
І зробив цар великого трона зо слонової кости, і покрив його щирим золотом. У трона було шість ступенів; а голова в трона кругляста позад його та поруччя з того й з того боку при місці сидіння, та два леви, що стояли при поруччях. І дванадцять левів стояли там на шести ступенях із того й з того боку. По всіх царствах не було так зробленого!
І ввесь посуд на пиття царя Соломона золото, і всі речі дому Ливанського Лісу щире золото, нічого із срібла, воно за Соломонових днів не рахувалося за щось. Бо цар мав на морі таршіські кораблі разом із кораблями Хірамовими. Раз на три роки приходили таршіські кораблі, що довозили золото, і срібло, і слонову кість, і мавп, і пав. І став цар Соломон найбільшим від усіх земних царів, щодо багатства та щодо мудрости.
І вся земля хотіла бачити Соломона, щоб послухати його мудрости, що Бог дав у його серце. І вони приносили кожен свого дара, речі срібні та речі золоті, й одежу, і зброю, і пахощі, коні та мули, із року в рік. І назбирав Соломон колесниць та верхівців, і було в нього тисяча й чотири сотні колесниць та дванадцять тисяч верхівців, і він порозміщував їх по колесничних містах та з царем в Єрусалимі. І Соломон наскладав в Єрусалимі срібла, як каміння, а кедрів наскладав, щодо численности, як сикомори, що в Шефелі!
” (1 Цар. 10, 13-27)
Зверніть увагу на місця, які вказують на вагу золота, яке Соломон щорічно отримував. Це було 666 талантів золота!
Отже, в цьому уривку бачимо, що число звіра 666 відноситься до людини: до царя Соломона!
А тепер, давайте подивимося, що число 666 представляє:
У вищезгаданому уривку можна докладно побачити, що число 666 пов’язано з багатством і з фінансовою, економічною та комерційною владою, яку досяг цар Соломон.
Іншими словами, число 666 – це фінансова, економічна і торговельна (комерційна) система! І, клейно звіра було розроблено для того, щоб “ніхто не міг купити чи продати, крім того, у кого є клейно або ім’я звіра або число імені його”!
Отже, це є причиною, чому звір має число 666: бо будує фінансову, економічну і комерційну систему багатства!
І таким чином все спрямовано на те, що одним із застосувань чіпових імплантантів буде те, що з них зроблять електронний засіб оплати, який є дематеріалізованим (безготівкове суспільство)! Отож, це пояснення зрозуміле і зв’язок очевидний, тим більше, що безготівкові системи останніми роками стають все більш широко поширеними (див. marialeroux1.xooit.fr/t114-SOCIETE-SA…)
Як тільки з’явилися штрих-коди, електронні чіпи і перші персональні комп’ютери, на число 666 робилося акцент. Наприклад, перший персональний комп’ютер, виставлений на продаж фірмою Apple, був моделлю 666, і був проданий за … 666.66 доларів! Фірма Apple також репрезентувала свою продукцію рекламою, пов’язаною з біблійним уривком з книги Буття: демонструвала Адама, який тримає комп’ютер, щоб приховати свою наготу! До того ж, старою емблемою фірми Apple є яблуко, шматочок якого відсутній: яблуко первородного гріха, яке скуштувала Єва!
Сьогодні, всі банки і всі платежі регулюються електронним способом, і сучасна електроніка заснована на ЦИФРОВИЙ системі, таким чином, на ЧИСЛАХ.

Сумнівні емблеми …
На деяких чіпах можна знайти герби або емблеми. Щоб побачити їх, Вам потрібно буде взяти електронний мікроскоп, бо вони надзвичайно крихітні. Це називається “геральдика чіпа”. Серед емблем, які деякі люди знайшли на чіпах, належить ця, яка містить диявольську символіку:

Зверніть увагу на три жаби, які дуже нагадують уривок з книги Одкровення 16,13: “І бачив, що виходили з уст змія, і з уст звірини, і з уст неправдивого пророка три духи нечисті, як жаби.” Також зауважте, що посередині цієї емблеми є число 666! Крім того, цей герб має культове значення: такий герб із трьома жабами (але без числа 666) зазвичай називають … гербом диявола (пор. en.wikipedia.org/wiki/Common_toad%29!

RFID-чіпи і чіпові імплантанти були визнані знаменом [клейном] звіра!
Потрібно собі усвідомити, що деякі християнські представники офіційно визнали RFID-чіпи і мікрочіпи знаменом [клейном] звіра, описаним в Апокаліпсисі!
Наприклад, Візантійський Вселенський Патріархат в Україні їх засудив листом, якого надіслав членам Конгресу Сполучених Штатів, а також європейським лідерам. Прочитайте: докази цьому є в листі на веб-сайті Патріархату: vkpatriarhat.org.ua
Грецька Православна Церква також засудила фізичну наявність числа 666 в штрихкодах і в смарт-картах, а також у паспортах Шенгенської зони! Тому Священний синод Грецької Православної Церкви і Синод церкви Криту, так само як і Священний Kінот (Верховний орган самоврядування) Гори Афон, звернулися до грецького уряду, щоб він не приймав числового коду 666 для електронних паспортів! Дивись статтю на цю тему: www.ukraine.com/…/8467-schengen-z….
У той час як деякі християнські церкви критикували RFID-чіпи і чіпи-імплантанти як знамено [клейно] звіра, Римо-Католицька Церква в їх числі не була! Ця церква, яка зараз переживає серйозні моральні проблеми, а також стикається із звинуваченнями в злочинах проти людства (педофілія, геноцид, відмивання грошей …), нещодавно примушувала священиків і співробітників Ватикану, які хотіли отримати доступ до архівів, НОСИТИ ЕЛЕКТРОННІ ІДЕНТИФІКАЦІЙНІ КАРТИ, З ВМОНТОВАНИМ RFID-ЧІПОМ! Який жах! Але Ватикан виправдався, пояснюючи, що це нібито було пов’язано із дивними витоками інформації, пов’язаними зі скандалом “Vatileaks”. Таким чином, Ватикан, щоб надалі запобігти витокам інформації і підсилити “безпеку”, прийняв ці тоталітарні заходи щодо обов’язкового впровадження ідентифікаційних карт, з вмонтованим RFID-чіпом! На цьому сайті Ви можете знайти статтю, яка документує дане рішення: vaticaninsider.lastampa.it/…/vaticano-vatile….
Рішення Ватикану про ідентифікаційні RFID-карти було також суворо засуджено Візантійським Вселенським Патріархатом в Україні. Тут можна знайти посилання на веб-сайт Патріархату, де опубліковано відповідний лист, який Патріархат послав до Ватикану: vkpatriarhat.org.ua/ru

Давайте підведемо підсумок:
небезпеки RFID-чіпів і чіпових імплантантів не тільки загрожують Вашому здоров’ю, але також і всім свободам і правам громадян. Крім того, тут є дуже важлива духовна загроза, так як ці чіпи були визнані деякими християнськими церквами як клейно звіра. Це клейно [або знамено] стягує на людину, яка його прийме, гнів Божий.
З усіх цих вище перелічених причин я можу тільки порекомендувати Вам відмовитися від цього типу технології і протистояти йому всією Вашою силою, всією Вашою душею і цілим Вашим серцем!

Чіпи-імплантанти: знамено [клейно] звіра!

8. ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО МІКРОЧІПОВИХ ІМПЛАНТАНТІВ
Зараз будемо говорити, але дещо лаконічно, про деякі існуючі технології, які можуть мати зв’язок з чіпами-імплантантами, щоб їх “удосконалити” або підвищити можливості маніпуляції та контролю свідомості, тіла і поведінки.
Будь ласка, пам’ятайте це: все, що сказано в цій частині статті, вже тепер існує. Якщо Ви не чули про це в засобах масової інформації або якщо Ви поки що не чули про це взагалі, це не означає, що якісь речі не плануються без Вашого відома!
Кібернетика та трансгуманізм:
Ця частина технології знаходиться (офіційно!) тільки в першій стадії розвитку. Однак, деякі статті, наприклад, стаття, що вийшла у Washington Post 28-ого серпня 2001р. (французька версія статті: www.lemonde.fr, випуск від 15-го листопада 2001 року), не можуть залишити нас байдужими.
У доповіді говориться про відкриття, яке дозволяє взаємодію живих клітин головного мозку людини з електронною схемою, яка зроблена з кремнієвих елементів.
Експеримент полягав у створенні “частково живої” електронної схеми, де вдалося з’єднати ряд живих нервових клітин – нейронів равлика з елементами кремнієвого чіпа. Нейрони парами з’єднали між собою через синапси, а пари з’єднали з транзисторами чіпа, утворюючи схеми. Так клітини (нейрони) можуть “спілкуватися” між собою і з кремнієвими елементами: www.neuroelectronics.narod.ru/Another_skin/maks_plank.htm
Що розроблялося в цьому дослідженні? Розроблялася штучна сітківка і протези, які б поповнили людську нервову систему (!), і допомагали б сліпим повернути зір, глухим – слух, а паралізованим можливість “переміщати об’єкти за допомогою однієї лише думки”; розроблялися комп’ютери, які будуть настільки ж винахідливими і пристосованими як наша нервова система, а також конструювалося покоління роботів, які зможуть дійсно називатися “інтелектуальними”.
Роботи і люди мають спільні особливості: вони – ДВОНАПРАВЛЕНІ істоти, і в них проходять електричні імпульси (людська нервова система посилає і отримує електричні імпульси). Ця двонаправленість означає, що те, що йде в одному напрямку, може йти також у зворотному. Роботи і люди керуються як наказами, що виходять зсередини, так і наказами ззовні! Ось, наприклад:
Накази зсередини: йдеться про накази, що виходять з мозку людини або від робота. Ці накази йдуть через нерви (або через кабелі робота) і дозволяють ворушити кінцівками (= рухові накази).
Накази ззовні: ці накази отримує людина ззовні через сенсори (очі, ніс, вуха, пальці, шкіра і смакові рецептори), а робот через датчики (звуковий датчик, ультразвуковий датчик, інфрачервоний датчик, світлочутливий датчик, камери і т.д.). Ці накази прибувають ззовні і входять у мозок людини або робота.
Саме ця двонапрямленість і факт, що обмін інформацією може відбутися завдяки електриці, що проходить кремнієвими чіпами і нейронами, дозволяє створювати кіборгів, тобто істот, які складені частково з живої органічної матерії, і частково з електронної, автоматизованої та неживої матерії.
Вже зараз можна собі уявити, окрім чудових і нібито “гуманних” застосувань, небезпеку цієї технології, яка дійсно грає з живими істотами! Зрештою, кібернетичні руки і долоні вже існують, їх розробляли і тестували на людях в багатьох частинах світу. Деякі з цих кібернетичних кінцівок також працюють завдяки … мозковим чіпам!
Причини для введення кібернетики завжди ті ж самі: по-перше, маються на увазі “псевдомедичні” виправдання, які стверджують, що лікують або допомагають людям з допомогою кібернетики або імплантантів, по-друге, в якості аргументації подається сучасність, зручність і прогрес; і нарешті, існує навіть проект “поліпшення” людини, який може додати людям “нові здібності”. Цей жахливий задум (фізично “поліпшити” людину) є частиною плану трансгуманістів. Трансгуманісти – це божевільні геніальні вчені, які хочуть вийти за межі людських можливостей, щоб за допомогою технології зробити з людини безсмертну “надлюдину” (тобто, це – відновлення старого нацистського міфу про надлюдину Übermensch). Тепер трансгуманісти (іноді їх називають технологічними прогресистами) мають навіть свій логотип “технологічної сингулярності”, представлений символом H +.

Нанотехнологія:
Нанотехнологія заснована на “досягненні нескінченно малих розмірів”. У цьому виді технології вчені працюють в масштабі нанометра (нм). Один нанометр є мільярдною частиною метра або в 80.000 раз менше, ніж товщина волосини!
Отже, ця технологія працює на молекулярному або атомному рівні.
Нанотехнології застосовуються у багатьох областях: від області розваг – до військової зброї, від харчування – до спостереження!
Як будь-яка інша технологія, яка приносить “великі гроші”, і ця намагається досягти максимуму, при цьому хвалиться “гуманістичними” і гуманітарними властивостями, але насправді такі застосування можуть бути небезпечними (і ми до цього вже прямуємо, як бачите). Європа хоче створити індустріальну платформу нанотехнології і, тільки на 2003 рік Європейський союз надав 700 мільйонів євро (!) для нанотехнологічних досліджень. Такі великі кошти він, без сумнівів, не дає на благодійні цілі.
Отже, Європейська комісія (включаючи свого посла, пана Філіпа Бюскена, колишнього бельгійського політика, який став комісаром Євросоюзу з наукових досліджень), не криючись і без докорів сумління фінансувала, серед інших, проект “ДНК-матриць і біочіпів”, щоб розробити біочіп для дешевого аналізу ДНК. Це сумно, але це правда!
Отож, наша стара добра Європа явно НЕ захищена!
Важливе питання: Які ризики від введення наночіпів або нанороботів в наше тіло? Оскільки ці наночіпи можуть використовуватися, щоб “визначити ракові клітини” або вилікувати хворобу в людському тілі, то чому вони не могли б використовуватися і для того, щоб зруйнувати те саме людське тіло? Зрештою, це тільки залежить від цілей і програмування …
Ви також повинні знати, що, в той час, коли Ви читаєте це, робляться технічні та технологічні спроби створити ідентифікаційні наночіпи (які повністю невидимі для людського ока) і імплантувати їх у людське тіло, тим чи іншим способом. Деякі проекти на нанорівні були розвинені спеціально для цієї мети! Найбільша небезпека полягає в невеликому розмірі цих наночіпів: вони абсолютно невидимі для неозброєного ока і можуть бути введені в тіло без відома людини, а саме: через ін’єкцію, їжу, інгаляцію, або навіть через пори шкіри!
Слід також відзначити, що коли наночастинки потраплять в тіло, вони можуть без проблем пройти через бар’єр імунної системи, і навіть через гематоенцефалічний бар’єр, який захищає нашу центральну нервову систему (таким чином, ми повністю беззахисні проти них)!
Найбільша небезпека полягає в ризику, що протягом декількох років будуть створені наночіпи, призначені для ідентифікації, простежування, і для емоційного і гормонального контролю, а також управління свідомістю … людини! Ось ще одна причина, чому ми повинні без зайвого зволікання щось робити!

Біометрія:
Біометрія – наукова дисципліна, що вивчає способи вимірювання різних параметрів людини, але сьогодні вона частіше використовується як засіб контролю і аутентифікації. Коли було виявлено, що відбитки пальців є постійними і унікальними, що вони створені ще до народження і що залишаються незмінними протягом цілого життя, наша “хороша стара” індустрія без моральних докорів використала їх для створення ідентифікаційних систем, заснованих на відбитках пальця, на морфології руки, на аналізі зразків ДНК або на скануванні і розпізнаванні райдужної оболонки ока (а це – найточніший метод).
Знову нам суггестивно показують “чудові” переваги і миттєвий прогрес, які ця технологія пропонує: Геть паролі і конфіденційні коди, які важко запам’ятати, геть небезпеку крадіжки, забуття, шахрайських переказів і т.д.
Зрозуміло, ніхто не публікує ніяких доповідей (або не достатньо їх акцентує) про серйозні негативні наслідки біометрії, які стосуються втрати приватного життя і свободи!

Технологія HAARP:
HAARP (Програма активного дослідження північного сяйва) є проектом армії США і нафтової компанії Apti-Arco. Ця програма замінила проект “Star Wars” (Зоряні війни), з тією відмінністю, що HAARP – наземна система. HAARP – потужна і полівалентна, використовує іоносферу (шар атмосфери над стратосферою, що складається з іонізованих частинок, які сильно електрично заряджені) в якості енергетичної зброї. Для повної інформації про цю тему Ви можете відвідати веб-сайти, що містять статті про HAARP: www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/haarp_mind_weat…; www.usinfo.ru/haarp.htm
HAARP – це величезна станція в кілька гектарів, розташована на полігоні Гаккон (штат Аляска). Це – обширна безліса і плоска площадка з 180 антенами, 24 метрів заввишки; кожна з них приєднана до передавача, потужність якого трохи менше ніж 1 000 000 (!) ват. Для чого використовується HAARP: бомбардує іоносферу надзвичайно високочастотними хвилями. Іоносфера в результаті цього перетворюється в щось на зразок величезного віртуального “дзеркала”, яке діє як антена. Ця віртуальна антена передає хвилі надзвичайно низьких частот, тим самим створюється якась “гігантська мікрохвильова піч” в певній частині іоносфери. Хвилі надзвичайно низьких частот шкідливі для нервової системи людини і можуть дозволити управління свідомістю, наприклад, впливаючи на психіку створювати галюцинації і т.д.
Можливі застосування HAARP:
• Руйнує всі види бездротового зв’язку і мовлення.
• Повністю порушує морську і повітряну навігацію; виводить з ладу апаратуру ракет, літаків і наземних бойових систем.
• Викликає сильні вибухи, настільки ж сильні як атомна бомба.
• Заподіює масштабні аварії в електромережах, на атомних станціях, нафто- і газопроводах.
• Змінює погоду над заданими регіонами: може викликати смерчі, зливи, повені, тайфуни, землетруси, цунамі.
• Впливає на людську поведінку, а, враховуючи потужність HAARP і те, що хвилі можуть впливати на поведінку людини, можна собі тільки уявити, для яких жахливих речей її можна використовувати (напр.: можна занурювати в сон жителів цілих населених пунктів або приводити їх у стан паніки і т.д.).
Також можна провести зв’язок з мікрочіповими імплантантами: HAARP могла б працювати як дуже потужне реле для супутників або як гігантський передавач для управління свідомістю цілого населення! Тим, хто цікавиться HAARP, пропоную книгу, написану Джинною Меннінг і доктором Ніком Бегичем під назвою: “Angels don’t play this HAARP” (Ангели не грають з HAARP) (пор. www.amazon.fr/…/0964881209; однак інші книги, написані автором Джинною Меннінг, читати не радимо).

Нановакцини і вакцини, що містять рідкі кристали:
Вакцини, що містять рідкі кристали, є новинкою в області вакцинації.
ДНК може утворювати рідкі кристали. Ідея вакцин, що містять рідкі кристали, полягає в ін’єкційному застосуванні “голої ДНК” в організм (наприклад, внутрішньом’язовим шляхом). “Гола ДНК” створена з повторюваних послідовностей ДНК, які є носіями клітинної інформації (ця ДНК може бути синтетичною). На ці повторювані послідовності ДНК пересаджують або послідовності вірусної ДНК або гени, що кодують вірусні або бактеріальні білки. Інтеграція цього генетичного матеріалу в наші клітини є дуже швидкою.
Ось у чому проблема: коли Вам ін’єкційно ввели вакцину, то хто може точно знати, з чого саме вона складається? Хто знає, чи є це “традиційна” вакцина, чи вакцина, що містить рідкі кристали? Навіть лікарю, який її Вам вводить, байдуже, що в ній міститься!
Але питання, яке тут розглядається, стосується знову ж таки управління і контролю людиною, оскільки “чужорідна” ДНК, імплантована через вакцину, може бути певним видом “антени”, що програмується ззовні, а цілі її введення в наш організм можуть дуже відрізнятися від гуманних медичних цілей.
Найбільш ймовірно, що як тільки ці вірусні частинки і частинки ДНК будуть включені в наш організм, існує ризик, що вони будуть стимульовані якимись зовнішніми чинниками (наприклад, певна довжина хвилі, що транслюється супутниками, може прийматися мікрочіповим імплантантом в тілі), і будуть не активувати нашу імунну систему, а навпаки пригнічувати її, поки її повністю не паралізують, або ж будуть продукувати токсини і смертельні віруси.
Отож, це буде певна техніка, що працюватиме через якусь клітинну антену, яка буде “розладжувати” свідомість людини. Ця техніка використовуватиметься проти людей, з метою масового управління та контролю!
Деякі люди серйозно задумалися над цим, особливо у Квебеці і в США.
Існує хороша книга Anne Givaudan (у співпраці з Д-р Antoine ACHRAM) “Celui qui vient, tome 2: Les Dossiers sur le Gouvernement Mondial” (“Звіти про Світовий уряд”), яка дуже ясно говорить про значення вакцин, значення, яке, безумовно, навіть близько не є лікувальним (деякі вакцини мають дуже серйозні побічні ефекти!). Ця книга містить частину про мікрочіпи, але її головною темою є Один світовий уряд і Новий світовий порядок.
(Примітка: Це – єдина книга Анни Givaudan, яку я рекомендував би, оскільки вона базується на серйозних фактах з преси і наводить переконливі докази. Проте, я зовсім не рекомендую читати її інші книги, оскільки вони сильно орієнтовані на духовність Нью Ейдж, не наводять жодних доказів чи інформацій, є шкідливими, тому їх читання слід уникати.)
Крім того, в даний час ІСНУЮТЬ НАНОВАКЦИНИ, ЩО МІСТЯТЬ НАНОЧАСТИНКИ, ЯКІ ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНІ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я І ЯКІ Є НАСТІЛЬКИ МАЛЕНЬКИМИ, ЩО МОЖУТЬ ПРОНИКНУТИ В ЛЮДСЬКИЙ ОРГАНІЗМ ЗА ДОПОМОГОЮ ОБПРИСКУВАННЯ, А ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ ЇМ ПРОЙТИ ЧЕРЕЗ ПОРИ ШКІРИ ЧИ СЛИЗОВІ ОБОЛОНКИ! Наприклад, наночастинки були виявлені у вакцинах H1N1, які були випущені в продаж в 2009 році (див. mondialisation.ca/index.php)!
Крім того, фармацевтичні компанії вже починають виробляти і тестувати нановакцини, наприклад, російська компанія “РОСНАНО” (пор. www.rosnano.ru/Home.aspx)!
Ось тільки “невелика” проблема полягає в тому, що НАНОЧАСТИНКИ СПРИЧИНЯЮТЬ ДУЖЕ СЕРЙОЗНІ ПРОБЛЕМИ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ, І МОЖУТЬ НАВІТЬ ВИКЛИКАТИ СМЕРТЬ! Дослідження, розроблене Пекінською лікарнею Чаоян (Chaoyang), підтвердило, що наночастинки викликають пошкодження легенів та інші злоякісні захворювання в людей (див. mondialisation.ca/index.php)!
Таким чином, вакцини – це прихована небезпека, яка під маскою турботи про “здоров’я” може людству завдати великої шкоди!

Хімтрейли:
“Хімтрейли” (= хімічні сліди) сліди у вигляді аерозолю, що з’являються після розпилень реактивних та інших літаків. Однак вони не є звичайними конденсаційними слідами, тобто “слідами інверсії літака”, а складаються з хімічних частинок, які падають на населення сіл і великих міст, над якими літак скинув свій небезпечний “вантаж”!
Головною особливістю цих хімічних слідів є їх діапазон на небі і їх “тривалість”. Спочатку вони схожі на інверсійні сліди, але потім вони поширюються так, що виглядають як “великі хмари” і іноді можуть залишатися в небі більше 30 хвилин або навіть кілька годин, перш, ніж зникнуть. Справжня мета цих “хімічних операцій” до кінця не відома. Можливо, цими хімікатами руйнують імунітет населення або тестують їх токсичність на людях. А можливо, з їх допомогою підвищують парниковий ефект чи поширюють віруси, наночастинки, бактеріологічну зброю на певні території або зміцнюють потужність і ефективність установки HAARP.
Так чи інакше, одна річ безперечна: уряд зазвичай є вплутаний в ці “хімічні операції”, і Конгрес США навіть визнав хімтрейли “екзотичною зброєю”. Більш повну інформацію щодо хімтрейлів можна знайти на веб-сайтах (французькою мовою): www.chemtrails-france.com; (російською): 3rm.info/29241-koshmar-x…; pravdu.ru/arhiv/tehnologiya_sme….

Інші засоби як пригнічувати або поневолювати людей:
У сучасний період існує стільки способів, як використовувати навколишнє середовище, тварин і людей в якості піддослідних кроликів, або як перетворити їх на безглузді зомбі, що ми не зможемо детально про все розповісти. Сюди, наприклад, також належать генетично модифіковані організми (GMO), клонування та інші генетичні зміни, а також і “екзотична” зброя, зброя направленої енергії (DEW) або зброя і програми ЦРУ, призначені для управління і контролю свідомістю і поведінкою людини. Ви можете ознайомитися з цими програмами глобалістів і ЦРУ за цією адресою: www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/mind_control_in….
Нещодавно “вчені” створили біологічний транзистор і біологічний комп’ютер (див. www.independent.co.uk/…/biological-comp…) Цей біологічний комп’ютер дозволить “ПЕРЕПРОГРАМУВАННЯ ЖИВИХ СИСТЕМ”, а це, безсумнівно, становить ризик виникнення тоталітарних ексцесів і повного біологічного контролю та управління людиною!
Коротше кажучи, вивчивши дані технології та методи, можна стверджувати наступне: вони завжди супроводжуються “чудовими” і “корисними” аргументами і намірами. Однак ці винаходи часто виходять з індустріальної сфери та/або з військового середовища, що, робить їх потенційною зброєю, тому що вони первісно призначені тільки для цілей панування, війни або вигод.
Найбільша помилка людства в наш час полягає в тому, що будь-яку річ, будь-яку істоту і найдорогоцінніший дар – життя – воно розглядає як звичайний товар, і має схильність жертвувати духовним на користь матеріальних речей. Приходить час, коли ми повинні будемо зробити дуже важливий вибір: або ми виберемо курс радикальних змін, а цим повернемо справжні цінності, або будемо індиферентні і толерантні до всіх цих жахів, які вже тепер відбуваються, але в цьому випадку це буде болюча дорога, кінець якої – смерть.
Світ дійсно потребує інформування, потребує, щоб люди реагували і потребує великої істинної жертовної любові, щоб у майбутньому побачити кращі часи.
А тепер, перейдемо до висновків …

9. ВИСНОВОК + 10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ
9. ВИСНОВОК

Це дослідження призначене, щоб повідомити Вам про реальні небезпеки, які засоби масової інформації від Вас приховують або спотворюють. Тому Вам, в свою чергу, необхідно інформувати якомога більше людей про небезпеки, які вже на порозі, щоб люди ПОЧАЛИ ДІЯТИ проти того, що деякі всесвітні організації підготували проти нас…
Вам здається ця дійсність безпросвітною? Добре, але безпросвітність не є перешкодою, щоб ми щось робили. Ми кожен день є ковалями долі світу, і злочинна система, підготовлена для нас, не зможе досягти успіху, якщо люди в усьому світі будуть протистояти цій системі. Але ми повинні змінити наші погляди і реагувати! Ми повинні мати хоробрість відсунути убік свій комфорт і висловити свою незгоду. Крім того, ми повинні бути поінформовані, але водночас і бути обережними і систематично перевіряти надану нам інформацію (не треба забувати, що засоби масової інформації перебувають під жорстким контролем уряду і є частиною великих наднаціональних організацій, які власне і є коренем проблеми, бо зазвичай подають фальшиві або спотворені інформації).
Якщо Ваше серце і свідомість стривожились або прокинулись, читаючи цю статтю, то, будь ласка, продовжуйте це місійне завдання та інформуйте Ваших друзів, Ваші родини та Ваших колег, або передавайте цю інформацію по максимуму, бажано в ЗМІ (англійською мовою або іншою мовою, тому що це повинні почути всі, цілий світ повинен це знати і реагувати).
Світової катастрофи ми зможемо уникнути тільки тоді, коли всі ми повстанемо проти планів групи божевільних людей. З іншого боку, існує багато хороших книг і веб-сайтів (деякі з них показані в списку джерел – глава 10), де Ви знайдете додаткову інформацію. Якщо у Вас ще є деякі сумніви щодо фактів, представлених у цій статті, ці джерела допоможуть Вам переконатися в правді.
Не забувайте: під час Другої світової війни кілька людей, які знали про існування концтаборів або яким вдалося з тих таборів втекти, спробували попередити громадськість. Однак, дуже мало людей вірило їм. Більшість людей не могли повірити, що люди можуть бути настільки жорстокими і що можуть чинити такі жахливі речі. Коли наприкінці війни відкрилися ці табори, люди були в жаху.
Також не треба забувати: нацисти і їх нелюдська система змогли взяти владу завдяки ТИХІЙ ЗГОДІ німецьких громадян! Якщо населення залишиться байдужим, і буде просто знизувати плечима або дозволить маніпулювати собою через пропаганду засобів масової інформації, які пропонують чіп в якості “чудо-продукту”, ми можемо бути впевнені, що мікрочіповий імплантант пошириться і стане універсальним з усіма його похмурими наслідками, які він за собою тягне, і що настане світова диктатура!
Ця стаття була написана з однією метою: попередити Вас, щоб Ви могли уникнути катастрофічного майбутнього і щоб відмовилися від цього диявольського мікрочіпового імплантанта!
МИ ПОВИННІ ПОВСТАТИ І ВИМАГАТИ, ЩОБ ЧІПОВІ (І НАНОЧІПОВІ) ІМПЛАНТАНТИ БУЛИ ПОВНІСТЮ ЗАБОРОНЕНІ І ВИЗНАНІ НЕЗАКОННИМИ!
І, будь ласка, не закривайте очі на правду: Наші країни НЕ є захищені від цієї напасті. Деякі зустрічі, в яких взяв участь д-р Сандерс і які стосувалися “світового уряду і валюти”, мали місце в Брюсселі та в Люксембурзі, у самому серці колись “чистої і чесної” Європи, яку вже спіткала напасть чіпового імплантанта!
Що б не сталося, якщо Вам чи Вашим дітям хтось буде пропонувати або нав’язувати мікрочіпові імплантанти, Ви знаєте, що потрібно відповісти! ЩО Б ВАМ ЦЕ НЕ КОШТУВАЛО, скажіть “НІ” Вашому поневоленню і поневоленню майбутніх поколінь, “НІ” єдиному мисленню і смерті Вашої безсмертної душі, скажіть “НІ” клейну звіра і ВІДМОВТЕСЯ ВІД МЕРЗОТИ МІКРОЧІПОВОГО ІМПЛАНТАНТА!

Скажіть “НІ” підшкірним чіпам для людей!
Скажіть “НІ” чіпам-імплантантам!

10. ДЖЕРЕЛА І ПОСИЛАННЯ

1) АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:
A) Веб-сайти:
trumpetministries.net (веб-сайт Карла В. Сандерса, в якому пояснюються небезпеки мікрочіпових імплантантів, включаючи управління свідомістю)
www.angelfire.com/d20/philadelphians/MMEA.html (християнський веб-сайт, який вказує на жахливі небезпеки мозкового чіпа MMEA (Multiple Micro Electrode Array), включаючи небезпеку управління свідомістю і тілом)
www.antichips.com (веб-сайт активістів, які борються проти підшкірних чіпів. Містить доповідь на 52 сторінки, яка підтверджує, що підшкірні чіпи є канцерогенні)
vkpatriarhat.org.ua (веб-сайт Візантійського Вселенського Патріархату, який визнав RFID-чіпи і мікрочіпові імплантанти клейном звіра!)
www.nocards.org (веб-сайт американської організації із захисту прав споживачів CASPIAN)
www.spychips.com (веб-сайт проти RFID, авторами є Кетрін Альбрехт і Ліз МакІнтайр)
www.veriteqcorp.com/index.html (веб-сайт VeriTeQ, компанії з поганою репутацією, яка торгує підшкірними чіпами-імплантантами для людей)
www.trovan.com (веб-сайт європейської компанії Trovan, яка також продає підшкірні чіпи)
www.prisonplanet.com (відомий веб-сайт Алекса Джонса, який засуджує плани Нового світового порядку і тоталітарні та вбиваючі свободу технології)
amsterdam.nettime.org/…/msg00237.html

Б) Книги:
- Katherine Albrecht & Liz Mc Intyre, Spychips, How major corporations and government plan to track your every purchase and watch your every move (Чіпи-шпигуни: Як великі корпорації й уряд планують стежити за кожною Вашою покупкою і кожним Вашим рухом), Thomas Nelson, 2005, 288 сторінок, ISBN-10: 1595550208; ISBN-13: 978-1595550200. (Один з кращих довідників про чіпи, який отримав премію “Lysander Spooner Award” за внесок у літературу. Ви повинні це прочитати!).
- Katherine Albrecht & Liz Mc Intyre, The Spychips Threat: Why Christians Should Resist RFID and Electronic Surveillance (Загроза від чіпів-шпигунів: Чому християни повинні чинити опір RFID і електронному спостереженню), Thomas Nelson, 2006, 288 сторінок, ISBN-10: 1595550216; ISBN -13: 978-1595550217. (Це – найновіша версія книги “Чіпи-шпигуни”, яка попереджає, головним чином, християн про жахливі небезпеки RFID і підшкірних чіпів для людей).
- M.R. Delgado, Physical Control of the Mind – Toward a Psychocivilized Society (Фізичний контроль над розумом: шлях до психоцивілізованого суспільства), Harper & Row, 1969, 281 сторінка, ISBN-10: 0060110163; ISBN-13: 978-0060110161 (пор. www.freedomfchs.com/pcofthemindbydrjosed.pdf і www.mediafire.com/view).

2) ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ:
A) Веб-сайти:
www.piecesetmaindoeuvre.com (веб-сайт французької організації з Гренобля, Pièces et Main-d’œuvre, що бореться проти чіпових імплантантів, RFID, нанотехнологій, NBIC та інших “некротехнологій” – тобто технологій смерті!)
contrelepucage.free.fr (французький веб-сайт проти чіпування тварин: перегляньте інформації про те, що намічається, і найновіші новини!)
secure.gn.apc.org/…/viewforum.php (франкомовний форум Bilderberg.org збирає інформації проти чіпів, проти Нового світового порядку, проти позбавляючих свободи технологій … не пропустіть його!)
catholiquedu.free.fr/…/MARQUE.htm (частковий переклад французькою мовою свідоцтв Карла В. Сандера).

Б) Книги:
- Collectif Pièces et Main-d’œuvre, Terreur et Possession, Enquête sur la police des populations à l’ère technologique, Editions l’Echappée, 280 сторінок; ISBN-13: 978-2915830-16-3. Дивіться: www.lechappee.org. Книга, яку Ви безперечно повинні прочитати. Вона допомагає зрозуміти, до чого веде жахлива і тоталітарна технологія. Не пропустіть її!
- Collectif Pièces et Main-d’œuvre, RFID: la police totale – Puces intelligentes et mouchardage électronique, Editions l’Echappée, 80 сторінок; ISBN-13: 978-2-91583026-2. Дивіться на: www.lechappee.org.
- Collectif Pièces et Main-d’œuvre, Nanotechnologies/Maxiservitudes, éditions L’Esprit Frappeur, 2006, 137 сторінок; ISBN-10: 2-84405-226-6. (Чудова книга, яку Ви повинні прочитати; коштує приблизно 5 євро! Більшість текстів можна знайти на веб-сайті французької організації “Pièces et Main-d’œuvre”. Більш детальні інформації про книгу знайдете:
www.piecesetmaindoeuvre.com/spip.php. (Ця книга говорить про небезпеки підшкірних чіпів, RFID і нанотехнологій.)
- Serge MONAST, Agence Internationale “Presse Libre Nord-Américaine”, numéro spécial, volume 2, n°4-8, avril-août 1994, 153 сторінки. (пор. fr.scribd.com/…/Vaccins-Cristau… і www.mediafire.com/view). Цей спеціальний випуск містить інформацію про чіпи-імплантанти і вакцини рідких кристалів.
Вік Флейм

Візантійський Вселенський Патріархат (BBП) поступово публікує працю дослідника, який самовіддано вирішив запропонувати її Патріархату, щоб насамперед для Росії, України, Білорусії надати цю актуальну інформацію, що попереджає про автогеноцид слов’янських народів. BBП видає цю публікацію з нагоди 1025-річчя Хрещення Київської Русі.
На цю східну місію автору Віку Флейму дають благословення

+ Ілля
Патріарх ВВП
+ Тимотей, ЧСВВр + Методій, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

vkpatriarhat.org.ua
Львів, 1.06.2013р.