MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
172K

Lilianne Ploumen, holenderska propagatorka aborcji, otrzymała od pastora Franciszka najwyższe papieskie odznaczenie przyznawane osobom świeckim – Order Świętego Grzegorza.

Kończ już, oszczędź wstydu… Najwyższe papieskie odznaczenie – Order Świętego Grzegorza dla aborcjonistki

Papież Franciszek. / Dostawca: PAP/EPA.
REKLAMA

Lilianne Ploumen, holenderska propagatorka aborcji, otrzymała od najwyższe papieskie odznaczenie przyznawane osobom świeckim – Order Świętego Grzegorza.
Otrzymaniem orderu Plumen, była holenderska minister handlu i współpracy rozwojowej pochwaliła się na krótkim filmie w internecie. Od grudnia proaborcyjna działaczka może posługiwać się też tytułem Komandor Orderu Świętego Grzegorza.

Wcześniej zasłynęła zainicjowaniem utworzenia funduszu She Decides.

Organizacja zebrała 300 milionów dolarów na Fundusz Ludnościowy Narodów Zjednoczonych (UNFPA) i sieć zakładów ginekologicznych Planned Parenthood, w których masowo zabija się nienarodzone dzieci.

Jej pomysł narodził się po tym jak prezydent Donald Trump zakończył finansowanie amerykańskiej sieci aborcyjnej Planned Parenthood z kieszeni amerykańskich podatników.
Amerykańska polityka w sprawie aborcji jest klęską dla dziewcząt i praw kobiet. Polityką, której reszta świata musi się przeciwstawiać” – napisała w październiku 2017 roku w „Financial Times”.
„Powiedzieć, że Lilianne Ploumen jest „proaborcyjna” to skrajne niedopowiedzenie i nawet nie zbliża się do skandalicznej rzeczywistości jej aktywizmu – ocenia portal Instytutu Lepanto.

Oprócz propagowania i wspierania zabójstw nienarodzonych dzieci, Komandor Ploumen wykazała się gorliwym wspieraniem żądań ruchów LGBT – zmiennopłciowych, homoseksualistów, lesbijek i tym podobnych.

Prawa LGBTI to prawa człowieka – mówiła w ONZ we wrześniu minionego roku.
Doprowadziła m.in do tego, iż biedacy z Ugandy nie będą teraz otrzymywać międzynarodowej pomocy. To kara za to, że Uganda uchwaliła ustawę godzącą w związki jednopłciowe
.
Sama zaś za swą działalność dostała nagrodę od papieża Franciszka.

Order Świętego Grzegorza Wielkiego został ustanowiony we wrześniu 1831 roku przez papieża Grzegorza XVI. Jest przyznawany za „osobistą służbę Stolicy Świętej i Kościołowi Rzymskokatolickiemu, poprzez szczególną pracę, wsparcie Stolicy Apostolskiej i dawanie doskonałego przykładu we własnych społecznościach i krajach”.


nczas.com/…czenie-order-swietego-grzegorza-dla-aborcjonistki/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
51.3K
BERGOGLIO POPIERA ABORCJE I WSZELKIE ZBOCZENIA! ODZNACZAJĄC NAJWIĘKSZĄ ABORCJONISTKĘ,ORDEREM ŚW. GRZEGORZA ,KTÓRA WŁASNYMI RĘKOMA MORDOWAŁ NIENARODZONE DZIECI, MÓWI SAMO ZA SIEBIE.
JEST TO NAJWYŻSZE ODZNACZENIE PAPIESKIE NADAWANE OSOBOM ŚWIECKIM ZA SZCZEGÓLNE ZASŁUGI DLA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Ploumen przedstawiana jest jako "promotorka śmierci" albo "osoba szczególnie zasłużona dla budowania cywilizacji śmierci". Taka, która "z rozmachem prowadzi działalność na rzecz zabijania dzieci nienarodzonych i ruchu LGBT". Propaguje też antykoncepcję, co jest niedopuszczalne, a także wsławiła się profanowaniem Mszy Świętej.
"Na tych polach lista osiągnięć tej promotorki "cywilizacji śmierci …
More
,,Ploumen przedstawiana jest jako "promotorka śmierci" albo "osoba szczególnie zasłużona dla budowania cywilizacji śmierci". Taka, która "z rozmachem prowadzi działalność na rzecz zabijania dzieci nienarodzonych i ruchu LGBT". Propaguje też antykoncepcję, co jest niedopuszczalne, a także wsławiła się profanowaniem Mszy Świętej.
"Na tych polach lista osiągnięć tej promotorki "cywilizacji śmierci" jest bardzo okazała"
– oburza się Polonia Christiana.''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
JAK MOŻNA MIEĆ TAKIE KUDŁATE MYŚLI, ABY DOPATRYWAĆ SIĘ CZEGOŚ ZŁEGO W OBMACYWANIU PRZEZ BERGOGA? JESLI BERGOG ZAŻYCZY SOBIE OBMACYWANIA KROCZA PRZYSZŁEJ MAMY I POWIE WSZYSTKIM ,ŻE TO JEST RODZAJ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA DLA LEKKIEGO PORODU, TO JAK MOŻNA BĘDZIE SOBIE COKOLWIEK ZŁEGO POMYŚLEĆ? PRZECIEŻ TO BYŁBY GRZECH. CO BERGOG SOBIE ZAŻYCZY, TAK MA BYĆ I KROPKA. DZIWIĘ SIĘ TYLKO GŁUPOCIE LUDZKIEJ I …More
JAK MOŻNA MIEĆ TAKIE KUDŁATE MYŚLI, ABY DOPATRYWAĆ SIĘ CZEGOŚ ZŁEGO W OBMACYWANIU PRZEZ BERGOGA? JESLI BERGOG ZAŻYCZY SOBIE OBMACYWANIA KROCZA PRZYSZŁEJ MAMY I POWIE WSZYSTKIM ,ŻE TO JEST RODZAJ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA DLA LEKKIEGO PORODU, TO JAK MOŻNA BĘDZIE SOBIE COKOLWIEK ZŁEGO POMYŚLEĆ? PRZECIEŻ TO BYŁBY GRZECH. CO BERGOG SOBIE ZAŻYCZY, TAK MA BYĆ I KROPKA. DZIWIĘ SIĘ TYLKO GŁUPOCIE LUDZKIEJ I AKCEPTACJI WSZYSTKIEGO, ORAZ BRAKU JAKIEGOKOLWIEK SPRZECIWU.
3 more comments from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MYŚLĘ, ŻE TE OBMACYWANKI PODOBAJĄ SIĘ DIABŁU I WSZYSTKO CO BERGOG ROBI...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Na terenie zarządzanej przez siebie archidiecezji przyszły papież wprowadził specjalne błogosławieństwo dla kobiet brzemiennych i ich czekających na urodzenie dzieci.
*******************************************
NA CZYM TO SPECJALNE BŁOGOSŁĄWIEŃSTWO POLEGAŁO? NA OBMACYWANIU? NO TO SIĘ NAOBMACYWAŁ...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Antypapież Franciszek krytykuje konserwatywną część hierarchii, która broni Nauczania Pana Jezusa i przestrzegania Przykazań Bożych. Franciszek zezwala na popełnianie grzechów, pragnie Kościoła otwartego i wyrozumiałego usprawiedliwiając grzechy a tym samym prowadzi na wieczne potępienie wszystkich, którzy mu uwierzą i pozwolą się zwieść. Zapłatą za grzech jest śmierć – śmierć wieczna czyli …More
,,Antypapież Franciszek krytykuje konserwatywną część hierarchii, która broni Nauczania Pana Jezusa i przestrzegania Przykazań Bożych. Franciszek zezwala na popełnianie grzechów, pragnie Kościoła otwartego i wyrozumiałego usprawiedliwiając grzechy a tym samym prowadzi na wieczne potępienie wszystkich, którzy mu uwierzą i pozwolą się zwieść. Zapłatą za grzech jest śmierć – śmierć wieczna czyli piekło. Antypapież Franciszek usprawiedliwianie grzechu tłumaczy kłamstwami, że wystarczy czynić dobro, żeby zostać zbawionym nawet jeśli jest się ateistą i nie przestrzega się Przykazań Bożych. Fałszywie przekręca znaczenie Miłosierdzia Bożego twierdząc, ze wystarczy być miłosiernym aby dostąpić Miłosierdzia od Boga i zostać zbawionym. A przecież Prawda jest zupełnie inna – Pan Jezus naucza, że każdy, kto nie żałuje za grzechy, nie zamierza się poprawić, chce trwać w swych grzechach i w ten sposób ostatecznie odrzuci Boga w momencie śmierci, ten odrzuca Miłosierdzie Boże i zostanie wrzucony w ogień piekielny na wieczne męki a tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Antypapież Franciszek powiedział:
„ Kultura się zmienia i dzięki Bogu. Jak chrześcijanie musimy nie tylko przepraszać, i nie tylko homoseksualistów. Musimy prosić o wybaczenie.”(...)''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ci co maja oczy i rozum wiedzą jak było naprawdę z uhonorowaniem największej aborcjonistkli świata, która własnymi rękami mordowała dzieci i chwaliła się, że przecinała im struny głosowe aby nie krzyczały!!!
Wiedzą też i widzą kim jest bergoglio i co wyprawia. Wszystko poznajemy po owocach. Tylko sataniści, opętani, ślepcy i głupcy nie widzą i nie chcą widzieć.More
Ci co maja oczy i rozum wiedzą jak było naprawdę z uhonorowaniem największej aborcjonistkli świata, która własnymi rękami mordowała dzieci i chwaliła się, że przecinała im struny głosowe aby nie krzyczały!!!

Wiedzą też i widzą kim jest bergoglio i co wyprawia. Wszystko poznajemy po owocach. Tylko sataniści, opętani, ślepcy i głupcy nie widzą i nie chcą widzieć.
One more comment from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
"Aborcjonistka otrzymała papieski order". Jak było naprawdę? [WYJAŚNIAMY]
*************************************
DEMON KORZYSTA Z ZE STRONY DEmONA, ABY SZERZYĆ KŁAMSTWA!!!