Nový výskum ukazuje, že spike proteín je prítomná v očkovaní.

Nový výskum ukazuje, že spike proteín, ktorý po očkovaní mRNA vakcínami proti Covid-19 telo produkuje, neostáva na mieste vpichu, ale putuje do krvného obehu, následne k orgánom a najviac sa koncentruje vo vaječníkoch. Hrozia zrazeniny ako pri AstreZenece.

Virológ a imunológ, profesor na Univerzite Guelph v Ontáriu Byram Bridle
v podcaste tvrdí, že urobili veľkú chybu. „Až doteraz sme si to nevšimli. Mysleli sme, že spike proteín je skvelý cielený antigén, no nevedeli sme, že spike proteín je toxín a patogénny proteín. Očkovaním sme ľuďom podali toxín.“

Minulý rok Bridle získal vládny grant vo výške 230 tis. kanadských dolárov na výskum spojený s očkovaním proti covid-19. Bridle nie je ani anti-vaxer, práve naopak je z prostredia vývoja vakcín. K vyššie uvedenému varovaniu dospel spolu s tímom medzinárodných výskumníkov na základe preštudovania tzv. biodistribučnej štúdie z Japonska. V nej Pfizer zisťoval, kam putuje v tele syntetická RNA dodaná vo vakcíne. Výskumníci získali špeciálne povolenie od japonského regulačného orgánu, aby im túto štúdiu sprístupnil. (Dostupná štúdia v angličtine TU)

Výskumníci zistili, že vôbec sa nezdržiava v mieste vpichu, ako sa predpokladalo, ale japonský výskum ukázal, že sa šíri krvou po tele, zhromažďuje sa v orgánoch a tkanivách vrátane sleziny, kostnej drene, pečene, nadobličiek a vo vysokých koncentráciách vo vaječníkoch. Spike proteín je podľa kanadského profesora Bridle patogén, ktorý môže spôsobiť poškodenie. Odvoláva sa na množstvo štúdií, ktoré potvrdili, že problém s ochorením covid-19, pri zrazeninách alebo krvácaní, je spôsobený v značnej miere spike proteínom samotného vírusu.

MRNA vakcíny od Pfizer a Moderny však dodaním syntetickej RNA preprogramuvávajú funkciu tela, aby samo vyrábalo takýto spike proteín, ako má SARS-CoV-2, a potom naň vyrobí aj protilátky. „Práve tento proteín je sám o sebe zodpovedný za poškodenie kardiovaskulárneho systému,“ tvrdí prof. Bridle s odvolaním na zistenia vedeckej komunity.

U laboratórnych zvierat s purifikovaným spike proteínom v krvi sa vyvinuli kardiovaskulárne problémy, pričom bolo tiež preukázané, ako spike proteín prekročí hematoencefalytickú bariéru a spôsobí poškodenie mozgu. Bridle vidí ako chybu, že sa verilo, že spike proteín neunikne do krvi: „Teraz však máme jasný dôkaz, že samotné vakcíny, plus proteín, sa dostávajú do krvného obehu.“

Bridle odkazuje na nedávnu Ogata štúdiu, ktorá zistila SARS-CoV-2 proteín v krvnej plazme u 11 z 13 mladých zdravotníkov, ktorí dostali vakcínu Moderny, vrátane troch ľudí, ktorý mali merateľný spike proteín. Bol zaznamenaný aj tzv. subjednotkový proteín zvaný S1. Spike proteín zachytili ešte 15 dní po prvej dávke vakcíny. Keď sa tento proteín dostane do obehu, môže sa prichytiť na špecifický ACE2 receptor na krvných doštičkách a na bunkách ciev.

Keď sa toto stane, môže to viesť k jednej z dvoch vecí: buď sa vyzrážajú krvné doštičky do zrazeniny, čo môže viesť k trombóze. Práve preto vidíme krvné zrazeniny v súvislosti aj s týmito vakcínami. Alebo to povedie ku krvácaniu.“

Toto tiež podľa prof. Bridle vysvetľuje problémy mladých ľudí so srdcom po zaočkovaní, ktoré už priznávajú v Izraeli a dokonca zisťujú aj po začatí očkovania detí v USA (Americké CDC prešetruje mierne srdcové ťažkosti, kým minulý týždeň bolo 18 tínedžerov v štáte Connecticut hospitalizovaných krátko po očkovaní s touto diagnózou). Ide o tzv. zápal srdcového svalu, myokarditídu.

Pre LifeSiteNews tieto zistenia prof. Bridla okomentovala aj seniorska výskumná vedkyňa z prestížnej americkej univerzity MIT Stephani Seneff nasledovne:

Z toho je jasné, že obsah vakcín sa dostáva do sleziny a endokrinných žliaz, vrátane vaječníkov a nadobličiek. ACE2 receptory sú spoločné v srdci i mozgu a to je dôvod, prečo spike proteín môže spôsobiť kardiovaskulárne i kognitívne problémy.“ Tvrdí, že ju zistenia z tejto uniknutej štúdie Pfizera neprekvapujú, hoci sú podľa nej hrozné.

Kým mnohé krajiny EÚ prestali používať vakcínu AstraZeneca pre krvné zrazeniny a obdobná DNA vakcína Johnson & Johnson napokon nebola v EÚ ani schválená, podobné krvné problémy sa vyskytujú aj v prípade mRNA vakcín Pfizer a Moderna. V máji Európska komisia objednala 1,8 mld dávok vakcín Pfizer s tým, že je to tá jediná správna voľba. No podľa oxfordskej štúdie miera výskytu krvných zrazenín ako je u AstraZeneca je podobná aj u vakcín Pfizera a Moderny.

Pediatricky reumatológ J. Patrick Whelan z Kalifornskej univerzity v Los Angeles varoval poradnú komisiu pre vakcíny, ktorá je súčasťou americkej liekovej agentúry FDA, že spike proteín naordinovaný vakcínami proti Covid-19 má potenciál spôsobiť mikrocievne poškodenia, vrátane poškodenia pečene, srdca a mozgu „spôsobom, ktorý vôbec nebol vyhodnocovaný v klinických štúdiách„.

Podľa neho zlyhanie vyhodnotiť krátkodobý nechcený dopad spike proteínu z vakcín na vnútorné orgány môže viesť k tomu, že stovky miliónov ľudí môžu mať dlhodobé alebo trvalé poškodenia mozgu alebo mikrovaskulárneho systému srdca.

Jana Ray Tutková

Tisíce lekárov tvrdia, že pandémia bola naplánovaná ... Niektoré nespochybniteľné dôkazy.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
johanika
Jana Tutková je dlhoročná bojovníčka za život. Nehľadá výhody, ide za hlasom svojho svedomia. Nemlčí, keď sa jedná o nenarodených, nemlčí, keď vidí nebezpečenstvo pre narodených...
Keď sa nad touto situáciou dnes zamýšľam, myslím si, že čoskoro budú farmaceutické firmy zarábať na vývoji protilieku proti spike-proteínu.