CÓRKA MARYI
211.3K

JEZUS: Po tym, jak otrzymaliście Prawdę, ważne jest, abyście dalej rozpowszechniali Słowo Boga

JESUS: When you have been given the Truth, it is important that you continue to spread the Word of God

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

poniedziałek, 6 maja 2013 roku, godz. 18.42

Moja szczerze umiłowana córko, ci, którzy są bez winy, obrażając Mnie nieumyślnie, bo nie mają znajomości Mojego Słowa, wkrótce otrzymają prowadzenie, którego potrzebują.

Wszyscy ci, którzy znają Prawdę Mojego Słowa danego człowiekowi dwa tysiące lat temu, muszą wiedzieć, że gdy sprzeczają się między sobą, miliony dusz idą na zatracenie. Tak wielu winnych grzechu śmiertelnego popełnia te czyny z powodu ataków złego ducha. Gdyby znali Prawdę Mojej obietnicy Życia Wiecznego, wielu nie brałoby udziału w tych działaniach.

Po tym, jak otrzymaliście Prawdę, ważne jest, abyście dalej rozpowszechniali Słowo Boga. Musicie to robić, okazując miłość i szacunek dla życia innych. Oznacza to przestrzeganie przykazania Mojego Ojca – nie zabijaj. Waszym obowiązkiem jest zapewnienie, aby ludzkie życie było traktowane z szacunkiem w Chwale Boga.

Musicie przypominać innym o Darze Życia Wiecznego w tych czasach, gdy wiecie, że ci, którzy wyrzekają się Boga, potrzebują waszej pomocy. Wasza pomoc przez modlitwę i pokierowanie może uratować te dusze. Potrzebuję tak wiele waszego czasu, Moi umiłowani wyznawcy. Musicie być hojni w poświęcaniu swojego czasu dla ratowania dusz. Proszę, nie przestawajcie odmawiać Moich Modlitw Krucjaty, ponieważ obiecuję nawrócenie milionów zagubionych dusz, kiedy będą one odmawiane.

Nie pozwalajcie na ataki złego ducha, który nadal będzie rzucał cień na te Orędzia, aby was od nich odciągnąć. Uznajcie, że te ataki są tym, czym są, usiłowaniem szatana i wszystkich złych duchów, które przemierzają ziemię, uniemożliwienia dzieciom Boga uzyskanie chwalebnego Dziedzictwa, które na nie czeka.

Proszę także, abyście byli hojni sercem i modlili się za tych, którzy odwrócili się ode Mnie w tej Mojej ostatniej Misji na ziemi przed Wielkim Dniem.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
CÓRKA MARYI
"Potrzebuję tak wiele waszego czasu, Moi umiłowani wyznawcy. Musicie być hojni w poświęcaniu swojego czasu dla ratowania dusz."