m.rekinek
866

DLACZEGO W 2020 ROKU LICZBA ZGONÓW W USA WZROSŁA O 40% ?

Jak widzieliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat, danymi i statystykami można manipulować i zniekształcać na wiele różnych sposobów. Na przykład przypadki COVID zostały wyraźnie zawyżone przez włączenie osób bez objawów (prawdopodobnie fałszywie dodatnie) i diagnozowanie każdego pacjenta zgłaszającego się do szpitala z powodu niezwiązanego problemu jako pacjenta z COVID, jeśli wynik pozytywny (ponownie, fałszywie) na SARS-CoV-2 .

Jednym z najbardziej wiarygodnych danych, jakie posiadamy, jest śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny. Bardzo trudno jest przedstawić te statystyki, ponieważ ludzie albo są martwi, albo nie. Ich włączenie do krajowej bazy danych wskaźników zgonów opiera się na jednym podstawowym kryterium — zmarli — niezależnie od przyczyny.

Stamtąd przyczyna ich śmierci, wskazana w akcie zgonu, jest dodawana do bardziej szczegółowych statystyk, takich jak na przykład liczba osób, które zmarły z powodu raka i chorób serca w danym roku. Ale podczas gdy przyczyną każdej śmierci można manipulować i zmieniać, fakt, że nastąpiła śmierć, jest bardziej pewny. Co więcej, śmiertelność jest bardzo stabilna.

Widzimy teraz najwyższe wskaźniki śmiertelności, jakie widzieliśmy w historii tego biznesu… śmiertelność wzrosła o 40% w stosunku do stanu sprzed pandemii. ~ Scott Davidson, dyrektor generalny OneAmerica

Jak zauważono w (nierecenzowanym) badaniu prowadzonym przez naukowca Denisa Rancourta, który analizował śmiertelność w USA od marca 2020 r. do października 2021 r. 1 „Śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny według czasu jest najbardziej wiarygodnymi danymi do wykrywania prawdziwych zdarzeń katastroficznych powodujących śmierć, oraz do oceny wpływu wzrostu liczby zgonów z jakiejkolwiek przyczyny na populację”.

40% wzrost liczby zgonów wśród pracujących Amerykanów

Mając to na uwadze, ogłoszenie OneAmerica, że śmiertelność Amerykanów w wieku produkcyjnym (18 do 64 lat) w trzecim kwartale 2021 r. była o 40% wyższa niż poziom przed pandemią, jest raczej oszałamiający. OneAmerica to krajowa firma ubezpieczeń wzajemnych na życie z siedzibą w Indianapolis.

Podczas konferencji prasowej na początku stycznia 2022 r. dyrektor generalny Scott Davidson powiedział: 2

„W tej chwili obserwujemy najwyższy wskaźnik śmiertelności, jaki zaobserwowaliśmy w historii tej firmy — nie tylko w OneAmerica. Dane są spójne dla każdego gracza w tej firmie.

I to, co widzieliśmy tylko w trzecim kwartale, widzimy, jak to trwa do czwartego kwartału, że śmiertelność wzrosła o 40% w stosunku do stanu sprzed pandemii. Żeby dać ci wyobrażenie, jak źle to jest, trzy sigma lub katastrofa jeden na 200 lat oznaczałaby wzrost o 10% w stosunku do stanu sprzed pandemii. Tak więc 40% jest po prostu niesłychane”.


Według Davidsona większość zgłoszonych roszczeń z tytułu śmierci nie jest klasyfikowana jako zgony związane z COVID-19, więc coś innego zwiększa śmiertelność. Jak donosi The Center Square: 3

„Tygodniowe liczby zgonów CDC, które odzwierciedlają informacje o aktach zgonu, a więc mają opóźnienie do ośmiu tygodni lub dłużej, pokazują, że w tygodniu kończącym się 6 listopada było znacznie mniej zgonów z powodu COVID-19 w Indianie w porównaniu do rok temu — 195 wersetów 336 — ale więcej zgonów z innych przyczyn — 1350 w porównaniu z 1319”.

Roszczenia z tytułu niepełnosprawności również wzrosły

W tym samym czasie OneAmerica również zauważyła wzrost liczby roszczeń z tytułu niezdolności do pracy. Początkowo nastąpił wzrost roszczeń z tytułu krótkoterminowej niepełnosprawności, ale obecnie większość roszczeń dotyczy długoterminowej niepełnosprawności. Firma spodziewa się, że wzrost roszczeń będzie kosztować ich „znacznie ponad 100 milionów dolarów”, co jest nieoczekiwanym wydatkiem, który zostanie przeniesiony na pracodawców kupujących grupowe polisy na życie.

Podczas tej konferencji prasowej Brian Tabor, prezes Stowarzyszenia Szpitali Indiana, potwierdził, że szpitale w stanie Indiana odnotowują dramatyczny wzrost zarówno zgonów, jak i hospitalizacji z powodu różnych schorzeń. 4

Liczba hospitalizacji w Indianie jest nie tylko wyższa niż przed wprowadzeniem szczepionek na COVID w 2021 roku, ale jest też najwyższa od pięciu lat. 5 Tymczasem codzienne zgony z powodu COVID-19 są o połowę mniejsze niż w 2020 r.

Co zabija młodszych, zdrowych Amerykanów?

Skoro COVID-19 nie zabija młodszych, zdrowych Amerykanów, co to jest? Co zmieniło się w 2021 r., co może mieć tak niszczący wpływ na zdrowie ludzi? Cóż, najbardziej oczywistą zmianą jest to, że ponad 100 milionów Amerykanów otrzymało eksperymentalne szczepionki przeciw COVID, a lekarze i naukowcy wyjaśnili kilka mechanizmów, dzięki którym te technologie transferu genów mogą zranić lub zabić. Jak donosi bloger bezpieczeństwa szczepionek Steve Kirsch: 6

„Normalnie śmiertelność w ogóle się nie zmienia. Są bardzo stabilne. Potrzeba by czegoś NAPRAWDĘ WIELKIEGO, żeby wywołać tak duży efekt. Rozmiar efektu to 12-sigma. 7 Jest to wydarzenie, które zdarza się przez czysty przypadek co 2.832 lata. To bardzo rzadkie. W zasadzie nigdy.

Wszechświat ma zaledwie 14 miliardów lat, czyli 1,413. Innymi słowy, wydarzenie, które się wydarzyło, nie jest statystycznym „fuksem”. Coś spowodowało bardzo dużą zmianę… Cokolwiek to powoduje, jest większe i bardziej zabójcze niż COVID i dotyka prawie wszystkich”.


Kirsch wymienia 14 wskazówek, czym może być to śmiertelne „coś”, w tym następujące: 8

Wzrost liczby zgonów rozpoczął się po wprowadzeniu zastrzyków COVID

Umierają przede wszystkim osoby w wieku produkcyjnym (18 do 64 lat)

Jest więcej zgonów w nadmiarze niż kiedykolwiek w historii, co sugeruje, że są one spowodowane nowym zagrożeniem

Liczba zgonów związanych z COVID znacznie się zmniejszyła, więc COVID-19 można wykluczyć

Ludzie umierają z różnych przyczyn, więc większość patogenów można wykluczyć

Aby uzyskać tak wysoki efekt, zabójczy czynnik musi oddziaływać na ogromną liczbę ludzi. „To coś nowego, dotykającego co najmniej połowę populacji”, pisze Kirsch, „jak na przykład nowa obowiązkowa szczepionka”.

Gubernator stanu Indiana, Eric Holcomb, był i nadal naciska, aby wstrzyknąć wszystkim zastrzyki

Ponieważ inne zakłady ubezpieczeń na życie obserwują ten sam trend, czynnik sprawczy ma zasięg krajowy

Dramatyczny wzrost niepełnosprawności sugeruje, że wiele osób, które nie zostały zabite przez to nowe zagrożenie, doznaje poważnych obrażeń, często długoterminowych. Jak wspomniano, lekarze i naukowcy szczegółowo opisali kilka mechanizmów działania, dzięki którym zastrzyki z COVID mogą okaleczyć lub zabić


Zdarzenia niepożądane mogą być bardziej zaniżone niż obliczono

Kirsch kontynuuje: 9

„Wiemy, że około 3 mln ludzi umiera rocznie w Stanach Zjednoczonych, 10 75% ma ponad 65 lat, co daje nam 750 000 zgonów rocznie dla osób poniżej 65 roku życia. , powinniśmy założyć, że Q2 był okresem przyspieszania (w Q2 zakładamy liniowy wzrost).

To jest 75 tys. zgonów na kwartał w trzecim i czwartym kwartale, a połowa z tego, 37 tys. zgonów w drugim kwartale. Oznacza to, że prawdopodobnie ma miejsce około 187 000 zgonów w wieku 18-64 lat z powodu jakiejś nowej przyczyny”.


Następnie porównuje te przybliżone szacunki dotyczące 187 000 nadwyżek zgonów z amerykańskim systemem zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS), który na dzień 24 grudnia 2021 r. obejmował dane 2156 zgonów w wieku od 17 do 65 lat.

Odjęcie wskaźnika zgonów w tle 40 od 2156, pomnożonego przez obliczony współczynnik niedoraportowania Kirscha (URF) wynoszący 41 11, daje nam 87 000 zgonów. Innymi słowy, zakładając, że obrażenia poszczepienne są zaniżone o współczynnik 41, rzeczywista liczba ofiar śmiertelnych szczepień COVID wyniosłaby 87 000. Jest to jednak o 100 000 mniej niż 187 000 nadwyżki śmiertelności obliczonej powyżej.

Oznacza to, że „albo istnieje inny efekt, który w rzeczywistości zabija więcej osób w wieku od 18 do 64 lat niż szczepionka (mało prawdopodobne, ale możliwe)”, pisze Kirsch, lub „mój URF wynoszący 41 nie oszacowuje liczby zgonów o współczynnik 2,15”. Kirsch nie jest jedynym, który podejrzewa, że nowe szczepienia COVID są czynnikiem sprawczym tego dramatycznego wzrostu liczby zgonów.

Nadciąga katastrofa zdrowotna narzucona przez rząd

Dr Robert Malone odniósł się do odkrycia OneAmerica w artykule Substack, stwierdzając: 12

„W MINIMUM, w oparciu o moją lekturę, należy stwierdzić, że jeśli ten raport jest aktualny i potwierdzony przez innych w suchym świecie aktuariuszy ubezpieczeń na życie, mamy zarówno ogromną ludzką tragedię, jak i głęboką porażkę polityki publicznej rządu USA oraz amerykański system HHS służący do obsługi i ochrony obywateli, którzy płacą za tę „usługę”.

Jeśli to prawda, to tak agresywnie promowane szczepionki genetyczne zawiodły, a jasna kampania federalna mająca na celu zapobieganie wczesnemu leczeniu lekami ratującymi życie przyczyniła się do masowej, możliwej do uniknięcia utraty życia.

CO NAJGORSZE, ten raport sugeruje, że federalne nakazy szczepień w miejscach pracy doprowadziły do czegoś, co wydaje się być prawdziwą zbrodnią przeciwko ludzkości . Masowa utrata życia wśród (prawdopodobnie) pracowników, którzy zostali zmuszeni do przyjęcia toksycznej szczepionki z większą częstotliwością w porównaniu z ogólną populacją Indiany”.


Dr Jessica Rose, pracownik naukowy Instytutu Wiedzy Czystej i Stosowanej w Izraelu, również wzięła pod uwagę nowe dane: 13

„Więc co to nam mówi? Mówi nam, że potencjalnie znajdujemy się w ogromnej, parującej kupie gówna. Szczerze mówiąc. Te wskazówki od naszego przyjaciela z towarzystwa ubezpieczeniowego to po prostu — wskazówki.

Jeśli to, co obserwujemy w VAERS i innych systemach zgłaszania zdarzeń niepożądanych, jest jedynie odzwierciedleniem tego, co faktycznie dzieje się z urazami, co, jak przypuszczam, jest, to jeszcze niczego nie widzieliśmy.

A jeśli to, co jest zgłaszane w odniesieniu do niedoborów odporności związanych z tymi wstrzyknięciami, nie jest po prostu anegdotą lub reprezentatywne dla małej podkohorty osób, możemy patrzeć na narzuconą przez rząd całkowitą katastrofę zdrowotną.


Obrońca zgłosił również inne badania i dane sugerujące, że zastrzyki z COVID powodują ogromne szkody: 14

„We wrześniowym badaniu 15 opisanym jako „wstrząsająca narracją” naukowcy z Harvardu, Tufts i Veterans Affairs poinformowali, że około połowa hospitalizowanych pacjentów „pokazujących się na pulpitach danych COVID w 2021 r.” prawdopodobnie została przyjęta „z zupełnie innego powodu”.

W hrabstwie Ventura w Kalifornii, gdzie obserwuje się zaskakujący wzrost liczby hospitalizacji niezwiązanych z COVID, 16 pielęgniarek zgłaszających przypadki naruszenia twierdzi, że szczepionki powinny być jednym z pierwszych rozważanych wyjaśnień. Pytają, dlaczego inaczej zdrowi dorośli mieliby pojawiać się masowo z krwawieniami do mózgu, zawałami serca, problemami autoimmunologicznymi i nieprawidłowościami w płucach?

Sekcja zwłok 17 osób zmarłych po szczepieniu COVID ujawnia szokujące zmiany patologiczne, najczęściej dotykające serce i płuca, ale także mózg i inne narządy ...

Daleki od chęci kontemplowania słonia w pokoju, dyrektor ubezpieczeniowy z Indiany wskazał, że planuje wymagać zaszczepienia wszystkich pracowników OneAmerica. Nieco sprzecznie z intuicją, zdolność branży do przerzucania kosztów zwiększonej działalności związanej z roszczeniami poprzez podnoszenie składek powoduje, że analitycy optymistycznie przewidują, że branża ubezpieczeniowa zostanie „przypięta, aby przyspieszyć wzrost w 2022 roku”…

Po stronie konsumenta sytuacja jest znacznie mniej różowa – zarówno w przypadku osób niezaszczepionych, jak i zaszczepionych. Na przykład członek zgromadzenia stanu Nowy Jork Patrick Burke (D-Buffalo) zaproponował represyjne przepisy, które pozwoliłyby ubezpieczycielom odmówić objęcia leczenia związanego z COVID osobom, które nie zdecydują się na szczepienie.

Dodając obrazę do obrażeń, istnieją również doniesienia o firmach ubezpieczeniowych nakładających podwyżki składek na pracodawców w powiatach o niskim wskaźniku szczepień. Tymczasem wiele osób poszkodowanych przez szczepionki przeciw COVID zgłasza 18 odmów objęcia ubezpieczeniem zdrowotnym i rentowym”.


Ten sam trend widoczny w wielu innych stanach i krajach

Jak zauważył Davidson, OneAmerica nie jest jedynym, który obserwuje bezprecedensowy wzrost liczby zgonów. Nie ogranicza się to również do Stanów Zjednoczonych. Na przykład indyjski Urząd Regulacji i Rozwoju Ubezpieczeń również informuje o 41% wzroście roszczeń z tytułu śmierci w 2021 r. 19 Jest to niemal identyczne z 40% wzrostem odnotowanym przez OneAmerica.

Według Kirscha, Phoenix w Arizonie donosi o 100% wzrost śmiertelności wśród pracowników miasta. W 2021 r. była dwukrotnie wyższa od średniej 10-letniej. 20 „Wyraźnie dzieje się coś, co nie jest charakterystyczne dla Indiany”, pisze, dodając:

„Dane dotyczące nadmiernej śmiertelności w Europie 21 i Wielkiej Brytanii wydają się wskazywać, że młodsi ludzie umierają szybciej niż osoby starsze, a ludzie w wieku 0-14 lat umierają szybciej w drugiej połowie 2021 r. w porównaniu z pierwszą. Więcej dowodów na to, że szczepionki zabijają dzieci”.

Być może pamiętasz, że pod koniec października 2021 r. Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom opublikowało śmieszne „badanie” 22 , które zakończyłoby się niepowodzeniem nawet w eksperymencie naukowym siódmej klasy, który twierdził, że szczepionka COVID zmniejsza ryzyko śmierci z wszystkie przyczyny, w tym wypadki, o 34%.

CDC może leżeć cały dzień i próbować zmylić ludzi fałszywymi badaniami, ale w tym momencie po prostu nie są w stanie manipulować śmiertelnością. Niezależni przewoźnicy ubezpieczeniowi od odpowiedzialności cywilnej sprawdzają obecnie stopień ukrycia CDC i oszustwa. Nadmierna liczba zgonów w świecie rzeczywistym, którą teraz widzimy, wyraźnie obala próbę CDC, by wesprzeć narrację o kłuciu COVID za pomocą zmanipulowanych danych.

Sygnał bezpieczeństwa jest bezsporny

Jak wielokrotnie powtarzał kardiolog dr Peter McCullough, już w lutym 2021 r. otrzymaliśmy wyraźny sygnał bezpieczeństwa, który z czasem tylko się nasilił. Mimo to nie przeprowadzono ani jednej oceny bezpieczeństwa, a nasze organy ds. zdrowia odmawiają zajęcia się astronomiczną liczbą zgonów.

W tym momencie każdy, kto mówi, że szczepienia COVID są „bezpieczne i skuteczne”, kropka, natychmiast traci wszelką wiarygodność. Nie ma ani krzty danych, które by sugerowały, że to prawda. Wszystko, co mamy, wskazuje na to, że te zastrzyki są najbardziej śmiercionośnymi lekami, jakie kiedykolwiek stosowano we współczesnej historii medycyny.

Być może najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że są one zupełnie niepotrzebne. Lekarze zidentyfikowali kilka skutecznych opcji leczenia, które mogą obniżyć śmiertelność COVID o 85% lub więcej. Nie ma żadnego medycznego powodu, aby włączać światową populację w nowy eksperyment narkotykowy. Moglibyśmy uniknąć wszystkich tych nadmiernych zgonów, zapewniając wczesne leczenie, zamiast polegać wyłącznie na eksperymentalnej „szczepionce”.

Opcje wczesnego leczenia

Chociaż ogólne ryzyko COVID-19 jest rażąco przesadzone, wczesne leczenie jest kluczowe, zarówno dla zapobiegania ciężkiej infekcji, jak i zapobiegania „długotrwałemu COVID”. Oto kilka sugestii:

•Dekontaminacja jamy ustnej i nosa — wirus, zwłaszcza odmiana Delta, szybko replikuje się w jamie nosowej i ustach przez trzy do pięciu dni, zanim rozprzestrzeni się na resztę ciała, więc chcesz uderzyć tam, gdzie jest najbardziej prawdopodobne, że zostanie znaleziony bezpośrednio z początek.

Badania 23 wykazały, że irygacja przewodów nosowych 2,5 mililitrami 10% jodopowidonu (środek przeciwdrobnoustrojowy) i standardowej soli fizjologicznej dwa razy dziennie jest skutecznym lekarstwem.

Inną opcją, która była nieco mniej skuteczna, było użycie mieszaniny soli fizjologicznej z pół łyżeczki wodorowęglanu sodu (alkalizator). Możesz także płukać gardło, aby zabić wirusy w jamie ustnej i gardle. Stosowana rutynowo może być bardzo skuteczną strategią prewencyjną. Przewodniki leczenia do wydrukowania można znaleźć na stronie TruthForHealth.org .

•Nebulizowany nadtlenek — podobna strategia polega na użyciu nebulizowanego nadtlenku wodoru, rozcieńczonego solą fizjologiczną do 0,1% roztworu. Zarówno nadtlenek wodoru, jak i sól fizjologiczna 24 , 25 mają działanie przeciwwirusowe. Możesz obejrzeć moje poprzednie filmy na ten temat na BitChute .

W komunikacie prasowym Orthomolecular Medicine z 10 maja 2021 r. 26 dr Thomas E. Levy — certyfikowany przez zarząd w dziedzinie medycyny wewnętrznej i kardiologii — omówił zastosowanie tego leczenia w szczególności w przypadku COVID-19. W rzeczywistości Levy napisał całą książkę na temat nebulizacji nadtlenkiem zatytułowaną „Szybkie odzyskiwanie wirusa”, którą można bezpłatnie pobrać z wydawnictwa MedFox .

•Optymalizacja witaminy D — Badania wykazały, że poziom witaminy D powyżej 50 ng/ml obniża ryzyko śmiertelności związanej z COVID niemal do zera. 27

•Inne kluczowe nutraceutyki — witamina C, cynk, kwercetyna i NAC, mają poparcie naukowe.

•Leki kluczowe — W przypadku ostrej infekcji można zastosować iwermektynę, hydroksychlorochinę lub przeciwciała monoklonalne. Podczas gdy przeciwciała monoklonalne i hydroksychlorochina muszą być stosowane na wczesnym etapie choroby, wykazano, że iwermektyna jest skuteczna na wszystkich etapach infekcji.

Zazwyczaj dodaje się również doksycyklinę lub azytromycynę, aby zaradzić wtórnej infekcji bakteryjnej, a także wziewny budezonid (steroid). Steroidy doustne są stosowane w piątym dniu i po nim w przypadku osłabienia płuc, a aspiryna lub NAC można dodać w celu zmniejszenia ryzyka zakrzepów.

Zwykle zalecana jest również aspiryna o pełnej mocy, ale uważam, że lumbrokinaza i serrapeptaza mogą być lepszą, a przynajmniej bezpieczniejszą alternatywą, ponieważ pomagają w naturalny sposób rozkładać i zapobiegać tworzeniu się zakrzepów krwi.

Jak większość z was wie, pod groźbami elity technokratów byłem zmuszony usunąć z mojej strony internetowej bezpłatne informacje o zdrowiu od 25 lat.

Na popularne żądanie mam przyjemność podzielić się z Wami ekscytującą aktualizacją — cała moja Ocenzurowana Biblioteka w końcu powróciła! Dzięki Substack, platformie wymiany informacji, ponownie mogę podzielić się z wami wszystkimi cennymi badaniami, które zebrałem przez lata.

mercola.com/…rchive/2022/01/11/us-deaths-are-up-40-percent.aspx