"Отримай більше!" - під таким гаслом у Скалі-Подільській відбувся молодіжний духовний захід. При неділі 2 липня, опісля Божественної Літургії, дітки …Більше
"Отримай більше!" - під таким гаслом у Скалі-Подільській відбувся молодіжний духовний захід.
При неділі 2 липня, опісля Божественної Літургії, дітки та молодь Скали-Подільської разом зі своїми батьками зібрались на захід від ПарафіЇ УГКЦ Скали-Подільської під час якого всі по сучасному прославляли Небесного Творця, Пресвяту Богородицю і всіх святих.
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: skalaugcc.at.ua/news/2017-07-03-883
При неділі 2 липня, опісля Божественної Літургії, дітки та молодь Скали-Подільської разом зі своїми батьками зібрались на захід від ПарафіЇ УГКЦ Скали-Подільської під час якого всі по сучасному прославляли Небесного Творця, Пресвяту Богородицю і всіх святих.
ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: skalaugcc.at.ua/news/2017-07-03-883
- Поскаржитись
Соціальні мережі
- Прикріпити
Змінити публікацію
Видалити публікацію