CÓRKA MARYI
148

Spotkanie globalne Krucjaty Modlitwy „Życie Wieczne” z tłumaczeniem

Drogi wojowniku Krucjaty Modlitwy, grupy Jezus do ludzkości.

Błogosławionego Okresu Wielkanocnego dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wszyscy jesteście zaproszeni do wzięcia udziału w spotkaniu modlitewnym „Jesus to Mankind Global Crusade of Prayer”, która odbędzie się 8 maja 2021 r. w sobotę o godz. 15:00 czasu warszawskiego.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, zarejestruj się za pomocą tego linku:
zoom.us/webinar/register/WN_acg-xSthSJ6rGfRXgPDBwQ

Naszym tematem jest „Życie wieczne: poprzez miłość i miłosierdzie Jezusa Chrystusa”.

Podczas naszego ostatniego spotkania globalnego Krucjaty Modlitwy doszliśmy do głębszego zrozumienia, jak cenny jest Dar życia wiecznego, jakiego Bóg chciał dla wszystkich swoich dzieci. Bóg kocha nas wszystkich tak bardzo, że poświęcił Swojego jednorodzonego Syna Jezusa Chrystusa, który umarł straszliwą śmiercią, aby dać nam ten Dar przez Zmartwychwstanie.

A podczas tego weekendowego spotkania poznamy głębiej Miłość i Miłosierdzie naszego Pana Jezusa Chrystusa, gdy przygotowuje On ludzkość na Jego Powtórne Przyjście.

To globalne spotkanie modlitewne będzie w języku angielskim. Natomiast tłumacze podczas tego wydarzenia poprowadzą na żywo modlitwy w różnych językach, a mianowicie: polskim, francuskim, chińsko – mandaryńskim, koreańskim, niemieckim, rumuńskim, ukraińskim i albańskim.

Będziemy odmawiać Różaniec Święty, Modlitwy Krucjaty i Koronkę do Miłosierdzia Bożego – duchową broń, której będziemy używać w tej Misji Zbawienia. Będziemy również modlić się o wstawiennictwo Niebios, aby uwolnić świat od tej pandemii Covid19 i powstrzymać nikczemne plany kontrolowania świata.

Zjednoczmy nasze serca jako jedna globalna rodzina „Jezus do ludzkości”, aby zbawić zagubione dusze i podziękować Bogu za Jego Dar Życia Wiecznego.
Jezu, ufamy Tobie. Zmiłuj się nad nami wszystkimi!

Zespół globalny „Jezus do ludzkości”

Spotkania są na Zoomie.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie zoom?

Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk „Register”.
First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy „Poland” (Polska)

Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego
Należy zadzwonić na wybrany lokalny numer telefonu: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488

Po połączeniu się zostaniemy po angielsku poproszeni o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go krzyżykiem (dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla międzynarodowych i większych polskich spotkań organizowanych raz na kilka tygodni numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID).

Po wprowadzeniu numeru i krzyżyku musimy chwilę poczekać, aż dołączymy do spotkania, aż gospodarz wpuści nas na nie.

________________
za: armiajezusachrystusa.pl/…ne-krucjaty-modlitwy-zycie-wieczne-z-tlumaczeniem/