Stane se šéf WHO nejmocnějším mužem světa? (video)

Jakmile budou schváleny oba nové dokumenty, stane se zločinec Tedros – šéf WHO – neomezeným vládcem světa. Ano, také on je samozřejmě oddanou loutkou, která jen „někoho“ poslouchá. A koho, je celkem jasné z toho, s kým má dlouholeté kontakty.

Jisté také je, že země, které budou ještě v květnu 2024 členy WHO (a nijak se proti pandemické smlouvě a změnám MZP nevymezí), se tímto zapojují do globalistické agendy, jejímž cílem je zavedení neofeudálního světa pod diktaturou řízenou WHO a OSN.

Úplně postačí vyhlásit pandemii nebo klimatickou krizi…

Kdo je vlastně Tedros Adhanom Ghebreyesus, současný generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO), který je ve funkci od roku 2017?

S ohledem na plánovanou expanzi WHO do globální zdravotní diktatury vyvstává otázka původu a cílů tohoto muže, v jehož rukou pak budou ležet obrovské pravomoci.

Kla.TV ve Švýcarsku zkoumala jeho politickou kariéru v pořadu a dospěla k alarmujícím závěrům, které je bezpodmínečně nutné uvést na veřejnost (video Kla.TV v češtině pod článkem).

Mohla by se covidová krize se všemi omezeními svobody opakovat v ještě závažnější podobě?
Kla.tv se dnes blíže podívá na muže, jehož pravomoci se mají enormně rozšířit a který pak může velmi snadno celosvětově vyhlásit nové pandemie.

Toto je Tedros Adhanom Ghebreyesus, současný generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO). Je prvním Afričanem, který zastává tento úřad, a také prvním šéfem WHO, který není lékařem.

V roce 2020 se dostal na seznam 100 nejvlivnějších lidí podle Time.

Jak k tomuto meteorickému vzestupu došlo u Tedrose, který se narodil v roce 1965 v Asmaře na území dnešní Eritreje a v květnu 2017 byl zvolen generálním ředitelem WHO?

Následující informace o Tedrosovi přináší na světlo šokující skutečnosti, které dosud zůstávaly široké veřejnosti převážně skryty:

Spis 1: Vzestup do čela WHO

Tedros studoval na University of Asmara a získal bakalářský titul v biologii v roce 1986. Poté nastoupil na etiopské ministerstvo zdravotnictví jako mladší odborník na veřejné zdraví.

V roce 1992 po absolvování dalších studií získal titul Master of Science v oboru imunologie infekčních nemocí na University of London.

Podle Wikipedie se Tedros v roce 1991 připojil k Tigrayanské lidové osvobozenecké frontě – zkráceně TPLF, která spolu s dalšími etiopskými osvobozeneckými organizacemi v roce 1991 po dlouhotrvajícím ozbrojeném konfliktu svrhla diktátora Mengistu Haile Mariama.

TPLF pak vládla až do roku 2018. Jako člen strany TPLF Tedros stoupal krok za krokem a byl jmenován do následujících vysokých funkcí:

2001: vedoucí regionálního zdravotního úřadu Tigray
2003: náměstek ministra zdravotnictví Etiopie
2005 – 2012: ministr zdravotnictví Etiopie
2012 – 2016: ministr zahraničí Etiopie
2017: zvolen generálním tajemníkem WHO

Výbušné je, že TPLF je násilná organizace s diktátorskou agendou. TPLF je od roku 1976 uvedena jako teroristická organizace v Globální databázi terorismu, protože byla často zapojena do únosů a braní rukojmích.

TPLF se během své téměř 30leté vlády dopustila vážného porušování lidských práv.
Jako vysoce postavený člen politbyra a dlouholetý ministr TPLF musí být Tedros za tyto zločiny spoluodpovědný!

I po jeho zvolení generálním ředitelem WHO v roce 2017 se zdá, že jeho staré vazby na násilnou TPLF stále dobře fungují. Etiopský náčelník generálního štábu Birhanu Jula Gelalcha 19. listopadu 2020 veřejně obvinil Tedrose z podpory teroristické skupiny pokusem o získání zbraní pro TPLF.

Závěr: Násilná teroristická skupina TPLF pomohla Tedrosovi v politické kariéře! To vrhá temný stín na jeho vzestup!

Spis 2: Závažné zločiny proti lidským právům!

Následující výňatky z oficiálních výročních zpráv jinak i mainstreamem velmi podporovaných tzv. lidskoprávních organizací Amnesty International a Human Rights Watch (HRW) z let 2005 až 2016 dokumentují nepředstavitelná zvěrstva spáchaná etiopskou vládou za Tedrose:

2006: Zatčení 76 opozičních politiků a novinářů. Četné mučení a zadržování – dokonce i školních dětí – ze strany vládních úřadů;
2007: Vládní jednotky vypalují celé vesnice, provádějí veřejné popravy, znásilňují ženy a dívky, svévolně zatýkají podezřelé a v mnoha případech je mučí a zabíjejí. Tisíce lidí jsou nuceny opustit své domovy. Mrzačení ženských pohlavních orgánů je rozšířené;
2008: Vládní síly provádějí hromadné zatýkání, mučení, znásilňování, mimosoudní popravy a razii v mešitě, při nichž bylo zabito 21 lidí, z nichž sedmi byla podříznuta hrdla;
2009: Situace v oblasti lidských práv se nadále zhoršuje! Nové zákony jsou podle Human Rights Watch nejpřísnější ze všech srovnatelných zákonů na světě;
2010: Noviny jsou zavřené, redaktoři ve strachu prchají! Vládnoucí strana vyhrála parlamentní volby s 99,6 % hlasů. Dá se tady vůbec mluvit o svobodných volbách?
2012: Ani po smrti vládce Melese, který vedl etiopský režim v letech 1995 až 2012 a také jmenoval Tedrose ministrem, se situace v oblasti lidských práv v Etiopii vůbec nezlepšila;
2013: Zpráva o Africe uvádí, že Tedros se po smrti Melese stal jedním ze tří vlivných politiků TPLF;
2014: Vláda pravidelně monitoruje telefonní hovory. Pod záminkou zlepšení základních služeb má být násilně přesídleno až 1,5 milionu venkovských vesničanů;

2015: Amnesty hlásí na místních policejních stanicích a v regionálních věznicích těžké metody mučení, jako je pálení a elektrické šoky;

2016: Human Rights Watch oznámila, že etiopské bezpečnostní síly zabily více než 500 převážně pokojných demonstrantů v regionech Oromia a Amhara.

Podle zprávy britského zpravodajského portálu The Expose byla TPLF, která vládla v letech 1991 až 2018, „jedním z nejzkorumpovanějších, nejbrutálnějších a nejgenocidnějších režimů, které se na této planetě za posledních 30 let zmocnilyvlády.“

Jako přední člen tohoto režimu byl Tedros spolupachatel!

Focus online uvádí, že americký ekonom David Steinmann, který byl v roce 2019 nominován na Nobelovu cenu míru, podal na konci roku 2020 žalobu na Tedrose u Mezinárodního trestního soudu v Haagu.

Obvinil ho z genocidy v Etiopii, protože Tedros byl jedním ze tří klíčových činitelů s rozhodovací pravomocí pro „etnické čistky.“ Tedros byl proto zodpovědný za nespočet věznění, mučení a vražd Amharů, Konsů, Oromů a somálských kmenů.

Stručně řečeno, britský zpravodajský portál The Expose uvádí o vládě Tedrose v Etiopii toto:

Vláda TPLF provedla nespočet masakrů. Dr. „Tedros byl nedílnou součástí TPLF, která si udržovala svou moc tím, že zabíjela každého, kdo se odvážil zpochybnit její represivní taktiku.

Podle australského zpravodajského časopisu The Spectator Tedros nikdy veřejně nekritizoval zdokumentovaná zvěrstva, ani se za ně neomluvil
.

Po nástupu do úřadu šéfa WHO Tedros jmenoval tehdejšího prezidenta Zimbabwe Roberta Mugabeho velvyslancem dobré vůle WHO. Mugabe se také dopustil vážného porušování lidských práv.

To ukazuje, že Tedros je s podobnou politikou plně v souladu. Po násilných mezinárodních protestech nakonec musel Mugabeho jmenování okamžitě odvolat.

Závěr: Nejbrutálnější zločiny proti civilnímu obyvatelstvu během jeho působení ve funkci odpovědného ministra odhalují jeho nedostatek svědomí.

Je právě to důvodem proč byl na tento post jmenován? Bylo třeba, aby zde byl někdo zcela bezcitný a ochotný zavádět i nejtvrdší diktaturu?

Spis 3: Trestné činy jako ministr zdravotnictví

Současný šéf WHO byl tvrdě obviňován z toho, že se nevypořádal s epidemiemi. Během svého funkčního období jako etiopský ministr zdravotnictví prý ignoroval několik ohnisek cholery v letech 2006, 2009 a 2011.

Tedros prý tlačil na místní zdravotníky, aby již zjištěnou choleru popsali jako „vodnatý průjem“. Uniklé e-maily odhalily, že se více obával poškození etiopské ekonomiky než lidí, kteří v té době houfně umírali.

Americký profesor zdravotnického práva Larry Gostin komentoval pro New York Times:

„Dr. „Tedros měl povinnost mluvit pravdu a poctivě identifikovat a hlásit prokázaná ohniska cholery po dlouhou dobu.“

Podle otevřeného dopisu renomovaných amerických lékařů Tedros v roce 2017, kdy již zastával funkci generálního ředitele WHO, opět kryl epidemii cholery v Súdánu!

Lékaři napsali:

„Vaše neschopnost přivézt vzorky stolice od obětí v Súdánu do Ženevy k oficiálnímu potvrzení cholery z vás dělá spoluviníka hrozného utrpení a smrti. Nové zprávy každý den potvrzují, že se skutečně jedná o epidemii cholery.“

Podle britského zpravodajského portálu The Expose Tedros nejen kryl epidemie cholery, ale jako odpovědný ministr zdravotnictví se také podílel na letité genocidní blokádě potravin a léků pro somálskou populaci v Ogadenu.

Pomohl vyhnat Červený kříž z Ogadenu během řady propuknutí cholery, čímž způsobil smrt bezpočtu lidí během řady historických hladomorů a epidemií.

Kromě toho ministerstvo zdravotnictví, které vedl, údajně provádělo masové sterilizační kampaně za účelem kontroly populace proti etnické skupině Amhara. Používaly se vakcíny, které způsobily neplodnost žen.

Závěr: Četné krytí epidemie cholery a blokování dodávek pomoci některým etnickým kmenům také diskvalifikují Tedrose jako ministra zdravotnictví!

Spis 4: Tedrosovy konexe

Řada nezávislých reportérů proto dospěla k následujícímu závěru: Tedros Adhanom Ghebreyesus neměl být nikdy zvolen generálním ředitelem WHO! Měl být obviněn ze zločinů proti etiopskému lidu! Prokázal se jako terorista a těžký zločinec!

Jak je ale možné, že byl přesto zvolen šéfem WHO?

Nejpozoruhodnější je, že Wikipedia uvádí, jak byl Tedros během svého působení jako etiopský ministr zdravotnictví velmi zaneprázdněn navazováním vztahů s mezinárodními osobnostmi.

Zde je několik příkladů:

Bývalý americký prezident Bill Clinton

S Clintonem se velmi záhy osobně setkal, a to jak na začátku svého ministerského období, tak jako generální tajemník WHO. Tedrose popsal jako „jednoho z nejschopnějších státních úředníků, se kterými jsem kdy pracoval.“

Tedros byl pozván, aby promluvil na výročním zasedání Clinton Global Initiative v roce 2015. Tedros zase pomohl Clintonově nadaci získat dar 100 milionů dolarů od velmi pochybné švédsko-kanadské těžařské společnosti, která také obchodovala s africkými diktátory a rebely a bezohledně těžila přírodní zdroje.

Bill Gates
Tedros opakovaně zveřejňoval příspěvky z osobních setkání s Gatesem. Tedros zaujal vedoucí pozice v organizacích jako Global Fund a Gavi Foundation, které jsou Gatesovi velmi blízké.

Gates byl jeho velkým rádcem a silně podporoval Tedrosovu kandidaturu na šéfa WHO. To vyvolává otázku, jak nezávislý Tedros skutečně je při jeho vazbách na druhého největšího dárce WHO. Například Gates prý ovlivnil doporučení WHO očkovat děti proti Covidu.

Bývalý americký prezident Barack Obama
Díky jeho dobrým vztahům s bývalým americkým prezidentem Obamou se Tedrosovi podařilo v roce 2010 přimět USA, aby označily Etiopii za jednu ze zemí US Global Health Initiative Plus, což zemi poskytlo velké množství finančních prostředků na projekty v oblasti veřejného zdraví, které podle analytiků byly často směrovány do jiných temných kanálů prosakujících do kapes mocných.

Klaus Schwab
Tweet od Tedrose ho ukazuje se zakladatelem WEF Klausem Schwabem, ve kterém ho ujišťuje o užší spolupráci s WEF. Bylo to výměnou za podporu jeho kandidatury na šéfa WHO?

Toto spojení je rozhodně znepokojivé, protože Klaus Schwab je hlavním strůjcem Velkého resetu a jeho cílem je, aby už nikdo nic vlastnil.

Těmito četnými konexemi si Tedros hned na začátku svého vzestupu otevřel velmi lukrativní zdroje peněz, takže do Etiopie proudily obrovské peníze, což mělo vést k velkému blahobytu celé Etiopie.

Četné zprávy však potvrzují zneužívání těchto prostředků vládou – například Zeit online v říjnu 2010 uvedl, že prostředky na rozvojovou pomoc byly použity k potlačení vládních kritiků.

Zpráva zveřejněná v roce 2011 Global Financial Intelligence* – zkráceně GFI – zjistila, že velké množství peněz, které nelegálně opustilo Etiopii v roce 2009, činilo 3,26 miliardy dolarů. To je dvojnásobek oproti předchozím letům.

Částka výrazně převyšuje součet celkového vývozu Etiopie ve výši cca. 2 miliardy dolarů. Zpráva uvádí jako hlavní důvody explodující korupci ve vládě, armádě a finančním sektoru.

Vzhledem k tomu, že vláda je výslovně zmíněna jako první, existuje silné podezření, že Tedros byl také silně zapojen do korupce a zpronevěry.

Nevysvětlují uvedené souvislosti přesvědčivě otázku, jak bylo možné, že byl Tedros zvolen generálním ředitelem WHO navzdory jeho zjevně mimořádně pochybné minulosti?

Bylo to snad důvodem, proč zmínění mocní globální stratégové podpořili jeho kandidaturu? Díky jeho zapojení do nejzávažnějších zločinů mohou tito strůjci uplatňovat svůj vliv bez zábran v pozadí.

Ale to také působivě ukazuje, že nemají žádné zábrany povyšovat do nejvyšších funkcí i ty nejhorší zločince.

Závěr: Globální stratégové úzce spjatí s Tedrosem z něj udělali šéfa WHO!

Spis 5: Přes zdravotní diktaturu k ovládnutí světa

Během covidové krize už Tedros svými pandemickými směrnicemi masivně omezil svobodu téměř každého.

Tedros a jeho loutkovodiči, z velké části bez povšimnutí veřejnosti, plánují v pozadí další převrat: masivní rozšíření své moci nad všemi 194 členskými státy WHO – a tedy téměř nad celým světem!

Tohoto cíle chce dosáhnout dvěma opatřeními, která by měla vážný dopad na celé lidstvo:

1. Pandemická smlouva WHO
Pandemická smlouva WHO by měla být ve své konečné verzi k dispozici na 77. světovém zdravotnickém shromáždění v květnu 2024 a poté ji musí ratifikovat 194 členských států.

Prostřednictvím této smlouvy by se WHO se svým generálním ředitelem Tedrosem stala absolutní vedoucí autoritou v mezinárodní zdravotní politice, ale i v politice klimatické.

Tedros by mohl uzákonit dalekosáhlé nové předpisy vytvořením nových orgánů složených z nedemokraticky zvolených členů bez dalšího schválení národními parlamenty. Mohl by masivně cenzurovat nepopulární informace jako takzvané „dezinformace“!

2. Změna Mezinárodních zdravotních předpisů
Dříve poradní WHO se má stát právně závazným globálním řídícím orgánem.

Zkrátka: doporučení se stávají příkazy! Pasáž, že je třeba brát v úvahu lidská práva a základní svobody, by měla být vypuštěna!

Tedros by pak mohl v případě hrozícího potenciálního nebezpečí vyhlásit celosvětovou zdravotní nouzi, a tak například učinit povinnou léčbu nařízenými léky, zavést povinná očkování, povinné roušky nebo dokonce omezení cestování.

Všechna přijatá opatření musí být závazně implementována všemi členskými státy! Změna Mezinárodních zdravotních předpisů se provádí bez jakékoli legitimity ze strany lidí.

Až rozhodnou nedemokraticky zvolení delegáti na 77. světové zdravotnické konferenci v květnu 2024, po uplynutí 10 měsíců se automaticky stane mezinárodním právem. Z této pasti vás může zachránit pouze výslovná a včasná námitka.

Dva dokumenty prosazované Tedrosem, musí být jasně popsány jako „zmocňovací zákony.“

Richard Horton, šéfredaktor renomovaného lékařského časopisu The Lancet, dal Tedrosovi titul „Generální diktátor“.

Tedros se osvědčil již 23. července 2022: Tedros rychle prohlásil vypuknutí opičích neštovic za stav veřejného zdraví mezinárodního významu, i když devět z 15 odborníků hlasovalo proti.

Podobně diktátorským způsobem by mohl Tedros vydávat předpisy založené na svých „zmocňovacích zákonech,“ které by daleko zastínily masivní omezení svobody za covidu.

Závěr:

Skrytě plánované, enormní rozšíření moci generálního ředitele WHO má dát jedinému člověku pravomoci, které z něj udělají pravděpodobně nejmocnějšího muže na světě.

Závažná zločinecká a teroristická minulost tohoto muže odhalená v tomto dokumentu v kombinaci s tímto plánovaným množstvím moci nevyhnutelně povede k zotročení lidí!

Stále někdo pochybuje, že instalace Tedrose na tomto postu (a to navíc opakovaná) byla náhodná??
Video přehrávač


Dr. Meryl Nassová: Odhalení hrozby pandemické smlouvy WHO.
Public domain
Metod
Vyškerený Etiópčan a bludár