Maja 21
2.1K
„Wołaj do nieba, cudu potrzeba” – poruszająca pieśń Sanah i Igora Herbuta
Wielką popularnością i pozytywnym odzewem spotkał się najnowszy utwór autorstwa Sanah i Igora Herbuta pod tytułem „Mamo tyś płakała”. Pieśń zaczyna się od śpiewu małej dziewczynki: „Mamo Tyś płakała, oczy Tyś miała Szerokie, czy Cię znowu skrzywdził ktoś Oni cios zadali – ludzie ze stali Patrzą Ci w oczy, gdy mówisz …More
„Wołaj do nieba, cudu potrzeba” – poruszająca pieśń Sanah i Igora Herbuta

Wielką popularnością i pozytywnym odzewem spotkał się najnowszy utwór autorstwa Sanah i Igora Herbuta pod tytułem „Mamo tyś płakała”. Pieśń zaczyna się od śpiewu małej dziewczynki: „Mamo Tyś płakała, oczy Tyś miała Szerokie, czy Cię znowu skrzywdził ktoś Oni cios zadali – ludzie ze stali Patrzą Ci w oczy, gdy mówisz dość”.

Chwilę później swoją część zaczyna Sanah. Śpiewa: „Wołaj, wołaj. Wołaj do nieba Cudu potrzeba”. Cały utwór – w serwisie YouTube – ma dołączone tłumaczenie w języku ukraińskim. „Jestem z Ukrainy. I kiedy to słuchałam i prawie nie zemdlałam” – napisała jedna z internautek. Ukraińcy nie ukrywają wzruszenia związanego z tym utworem. Mówią, że idealnie opisuje ich uczucia związane z wojną w ich ojczyźnie. W drugiej części pieśni dołącza Igor Herbut. Artysta mocnym głosem śpiewa: „Dzisiaj, dzisiaj Chcę krzyczeć z dala, a głos nie działa”.

Inspiracją do utworu „Mamo tyś płakała” była kompozycja S. Moniuszki „Prząśniczka”. Dochód z publikacji utworu zostanie przekazany na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. „Uczta – określenie oznaczające miłe spędzanie czasu. To wspólne zasiadanie do stołu, a przy tym stole ludzie mogą się zjednoczyć. Uczta to najważniejszy do tej pory projekt w moim życiu.

Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem” – napisała Sanah za YouTubie prezentując nową piosenkę.

Przed Wami utwór „Mamo tyś płakała”. Igor, dziękuję Ci, że zechciałeś być jego częścią. 100% dochodu z piosenki przekazane będzie stowarzyszeniu SIEMACHA. Jest to organizacja zaangażowana w pomoc ofiarom konfliktu, a w szczególności dzieciom. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie. Ukraino, jestem z Tobą całym sercem. (Sanah)

"Wołaj do nieba, cudu potrzeba" - poruszająca pieśń Sanah i Igora Herbuta

Wielką popularnością i pozytywnym odzewem spotkał się najnowszy utwór autorstwa Sanah i Igora Herbuta pod tytułem „Mamo tyś …