11:32
choć cuda się zdarzają, ale nie jak onuce chazarskie kontrolują liczenie głosów. Własnie do takiego poziomu dotarła niby demokracja amerykańska, zakwestionuj wyniki wyborów to stracisz środki do …More
choć cuda się zdarzają, ale nie jak onuce chazarskie kontrolują liczenie głosów. Własnie do takiego poziomu dotarła niby demokracja amerykańska, zakwestionuj wyniki wyborów to stracisz środki do życia i możesz nawet dostać 22 lata w lochach jak w średniowieczu.
Trockiści posunęli się krok dalej, nowojorski sędzia wydał nakaz rozwiązania korporacji Trumpa, W 32 stronicowym wyroku udawadniając "niby" jego zwidy ze dorobił się wszystkiego nieuczciwością i wszystko musi stracić, w tym swoją willę Mara Lago bo jest zajestrowana jako własność jego korporacji.

Czyli wojna między onucami trockistawskimi, nie tylko poszła krok dalej i nie chodzi o to kto kogo pierwszy wsadzi do więzienia. Pamiętacie wiece wyborcze Trumpa i skandowanie wyborców "Lock her up". Trump sfolgował i nie spełnil życzeń wyborców, teraz wszystko się mści. Już nie chodzi kto kogo pierwszy zamknie w kiciu, Chodzi o to kto kogo pierwszy zniszczy ekonomicznie a potem fizycznie. Sytuacja ekonomiczna jest tak ciężka że nawet wielu zakutych i ograniczonych umysłowo demokratów poprzez portfel zaczynają rozumieć ze troska demokratów o ludzi pracująctch to kolejna iluzja.

Mogą więc zagłosować na trumpa nawet gdy będzie siedział w więzieniu. Co wtedy powiedzą poliniackie onuce, a jak pamiętamy one stawiały na Clinton Hitlery. youtube.com/watch?v=jPvFs86kVps
Czas ucisku shares this
395
Geminiano Secundo
Amerykanie ukuli kiedyś termin "republika bananowa" na oznaczenie państw w chaosie, rządzonych przez soldateski i mafie, a teraz doniesienia z SZAP brzmią dokładnie tak jakby pochodziły z takiego państewka - przestałem śledzić co się dzieje za Oceanem.