Práve prebieha demolácia potravinovej a energetickej infraštruktúry.

Práve prebieha demolácia potravinovej a energetickej infraštruktúry. Pripravte sa na náraz.

(Mike Adams, Natural News) Globálne ničenie potravinovej a energetickej infraštruktúry sa každým dňom zrýchľuje. Cieľ je v tomto bode celkom zrejmý: Zničiť ľudskú civilizáciu a vyhladovať čo najviac ľudí akýmkoľvek možným spôsobom.

Tí, ktorí si ešte neuvedomujú, že sa to deje, budú tým zničení.

Kde všade sa likviduje infraštruktúra

Niektoré z úžasných momentov tohto zámerného depopulačného plánu sú zhrnuté v nasledovných bodoch:

1. Najväčší výrobca hnojív v západnej Európe, CF Industries, oznámil, že zatvorí svoj výrobný závod v Spojenom kráľovstve (v Chesteri) a presunie administratívne operácie do USA. Učinil tak po tom, čo západná Európá vyhlásila „zelenú vojnu“ proti zemnému plynu (ktorý je potrebný na výrobu hnojív na báze dusíka). (zdroj: CFindustries.com)

2. Americká federálna vláda najprv nariadila leteckým spoločnostiam, aby hromadne zavraždili svojich pilotov prostredníctvom vynútených mRNA patokov. No a teraz sa vyhráža, že „podnikne kroky“ proti leteckým spoločnostiam za to, že nemajú dostatok pilotov. (zdroj: The Epoch Times)

3. Podobným spôsobom Bidenov režim hovorí producentom ropy a plynu, že o 5 až 10 rokov budú všetci zatvorení (lebo obnoviteľné zdroje). Zároveň na nich nalieha, že by sa mali poponáhľať a hneď teraz produkovať viac paliva – a nemali by z toho mať žiadne zisky, pretože Demokrati nechcú prehrať doplňovacie voľby do Kongresu tento rok v novembri kvôli nespokojnosti ľudí s rastúcimi cenami plynu. (zdroj: CNBC.com)

4. Pretlakové potrubie spôsobilo masívny výbuch v jednom z najväčších uzlov pre transport skvapalneného zemného plynu (LNG) v Amerike, ktorý smeruje 70% svojho exportu do Európy. (zdroj: EEnews.net) Táto explózia je strašidelne podobná explózii v rafinérii Philadelphia Energy Solutions v roku 2019, ktorá v nej natrvalo ukončila rafináciu palív. (zdroj: CNBC.com)

5. Odteraz bude zariadenie na skvapalnený plyn LNG vo Freeporte odstavené na celý zvyšok roka, pričom vypadne asi 20% dodávok LNG plynu v Severnej Amerike. (zdroj: EnergyNow.com)

6. Ekologické skupiny nenávidiace ropu a civilizáciu žalujú Bidenovu administratívu, aby sa pokúsila zrušiť 3 500 povolení na ťažbu ropy a zemného plynu s cieľom úplne zrútiť celý priemysel a infraštruktúru. To povedie k masovému hladovaniu a totálnemu kolapsu spoločnosti, ako ju poznáme. (zdroj: CNBC.com)

7. Guvernér štátu Washington, Jay Inslee, ktorý podporuje očkovanie, rúška a potraty, dnes už otvorene varuje svojich občanov, aby sa pripravili na leto „výpadkov, deštrukcie a smrti“. Pritom sa snaží odstaviť štyri vodné priehrady, čo zbaví štát 8% jeho súčasných dodávok elektriny. (zdroj: ThePostMillennial.com)

8. Práve keď ste si mysleli, že by ste mohli prejsť od ropy k „zelenej“ energii, Európska únia sa chystá vyhlásiť lítium za „toxickú látku“. Takéto rozhodnutie by zdevastovalo ťažbu, dopravu a výrobu lítia či produkciu lítiových batérií, ktoré poháňajú veľkú časť ekologického hospodárstva. Bez lítia neexistuje „zelená“ infraštruktúra. (zdroj: OilPrice.com)

9. Medzičasom americká železničná spoločnosť Union Pacific nariadila zastaviť prepravu motorovej nafty a aditíva DEF, ktoré je nevyhnutné pre moderné dieselové motory. To spôsobuje výpadky palív na čerpacích staniciach na východnom pobreží USA, vrátane Floridy. (zdroj: NeedToKnow.news)

Okrem toho všetkého dochádza k rozsiahlym sabotážam (podpaľačstvu) fabrík na spracovanie potravín, ktoré sa odohrávajú po celých USA. V kombinácii s nelegitímnym Bidenovým režimom, ktorý sa maximálne snaží uzavrieť ropovody, rafinérie a ťažbu ropy, prichádza kolaps domácej dostupnosti ropy.

To je dôvod, prečo ceny plynu, benzínu a nafty raketovo rastú, čo následne spôsobuje vyššie ceny potravín, dopravy a spotrebného tovaru.

Záver

Toto všetko prispieva k riadenej demolácii potravinovej a palivovej infraštruktúry s úmyslom spôsobiť globálny hlad, chudobu, chaos a smrť.

A nezabúdajte, že tí, ktorí boli dostatočne dôverčiví, aby si dali pichnúť mRNA génovú terapiu, teraz umierajú v rekordných počtoch na krvné zrazeniny, infarkty a syndróm náhleho úmrtia dospelých.

Sledujete globálnu vojnu vedenú proti ľudstvu v reálnom čase a prežijú len tí, ktorí sa pripravia. Možno až 95% bežnej populácie toto všetko úplne ignoruje.

Podrobnejšie informácie o aktuálnom dianí si môžete vypočuť v krátkom podcaste stránky Natural News (v angličtine), ktorý nám pripomína, že je už príliš neskoro na „červenú pilulku“, ktorá by zobudila masy:


Odhadujeme, že do roku 2030 sa globálne straty budú rátať v miliardách ľudských bytostí. Teda presne toľko, koľko sa globalisti chvastajú, že chcú v rámci depopulácie dosiahnuť.

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com

V rámci plánu na vyhladenie ľudstva sa globalisti presúvajú do fázy zabíjania
Public domain
Marieta Ria shares this
136
Demolácia potravinovej a energetickej infraštruktúry
Hanka Kraská
07.06.22: EU Hate Speech
Dobrý deň,
mám pre Vás skvelé správy priamo z Bruselu!
Európska komisia nateraz ustúpila a stiahla agendu nenávistných prejavov zo zasadnutia Rady pre spravodlivosť a vnútorné záležitosti, ktoré sa konalo 9. - 10. júna v Luxemburgu.
Gratulujeme! Je to víťazstvo nad cenzúrou a porušovaním slobody slova. Aj vďaka Vášmu podpisu je Európa slobodným priestorom, kde môžete …More
07.06.22: EU Hate Speech

Dobrý deň,
mám pre Vás skvelé správy priamo z Bruselu!
Európska komisia nateraz ustúpila a stiahla agendu nenávistných prejavov zo zasadnutia Rady pre spravodlivosť a vnútorné záležitosti, ktoré sa konalo 9. - 10. júna v Luxemburgu.
Gratulujeme! Je to víťazstvo nad cenzúrou a porušovaním slobody slova. Aj vďaka Vášmu podpisu je Európa slobodným priestorom, kde môžete verejne prejavovať svoje myšlienky a presvedčenie bez cenzúry.
Váš hlasný nesúhlas s obmedzovaním slobody, spolu s hlasom tisísov ďalších angažovaných občanov priniesol reálnu zmenu. Zástupcovia vyslaní do Luxemburska museli ustúpiť, pretože nedokázali nájsť konsenzus na prijatie novej legislatívy, ktorá je veľmi nebezpečná pre slobodu prejavu v Európe. Nepodarilo sa im to vďaka tomu, že Poľsko a Maďarsko využili právo veta.
Znamená to, že zatiaľ sa zoznam trestných činov EÚ o nenávistné prejavy a zločiny z nenávisti nerozšíri. To je úžasná správa!

Chceli by sme Vám všetkým poďakovať za Vašu nasadenie a viac ako 147 000 podpisov!

Ďakujeme, že ste s nami!
Matúš Hagara a celý tím CitizenGO
P.S. Chcete podporiť prácu CitizenGO? Komunita CitizenGO pracuje každú chvíľu deň za dňom, rok čo rok na ochrane života, rodiny a slobody. Aby to tak mohlo byť, potrebujeme vašu podporu, teraz viac ako kedykoľvek pred tým. Ak sa Vám páčia naše aktivity, zvážte, prosím, zasielanie pravidelného príspevku našej organizácii. 5 eur mesačne znamená, že môžeme neustále bojovať za naše hodnoty.
ekans
nebuďte naivní, to jsou všechno jejich organizace
Depeche Mode
Tak potom podľa koho,alebo čoho sa riadi naša prihlúpla vláda?Myšlienky zatiaľ môžeš prejaviť,len ich nesmieš písomne,alebo nahlas prezentovať.
Coburg shares this
255
Zuz S
zahrada - kurin - oteplovacky - petrolejka... a na prvom mieste, dovera v Boziu pomoc :)