Zrzut danych Pfizer ujawnia ponad 1223 osób zmarłych w ciągu miesiąca od przyjęcia szczepionki przeciw Covid-19

Prawda wychodzi na jaw , po opublikowaniu danych Pfizera na temat szczepionki przeciwko COVID-19. W najnowszym zrzucie danych, który jest ignorowany przez media , ujawniono, że 1223 osoby zmarło w ciągu 28 dni od otrzymania pierwszej szczepionki Pfizera.

Jeśli chcesz samodzielnie zapoznać się z dokumentami, możesz to zrobić, klikając tutaj. Ale ostrzegam, jest gęsty, zawiera ponad 80 000 stron. Podali ten link do dokumentów firmy Pfizer: - Dokumenty firmy Pfizer - Multiple File Downloads - Public Health and Medical Professionals for Transparency

Dokumenty firmy Pfizer; ich produkty dalekie są od bycia „bezpiecznym i skutecznym”, dowodzą czegoś innego: szczepionka BioNTech Pfizer jest prawdopodobnie najbardziej nieskuteczną, niebezpieczną „szczepionką”, jaką kiedykolwiek wprowadzono na rynek.

Oprócz uboju ponad 1000 osób w czasie krótszym niż miesiąc, badania wywoływały również setki potencjalnie śmiertelnych skutków ubocznych, powodowały problemy z płodnością i były tylko 12-15 procent "skuteczne w zapobieganiu infekcji", a następnie to spadło do mniej niż 1 procent — pomimo urzędników służby zdrowia twierdzących, że miała być skuteczna w ponad 90%. Kłamali.

Wskaźnik śmiertelności po szczepionce Pfizera jest znacznie wyższy niż w przypadku „Covida”. Widzimy również, że prawie połowa osób nie wyzdrowiała po szczepieniu. To przestępstwo firmy Pfizer. Podążaj za nami, aby postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości. To są dane mówiące
#pfizerdocuments Twitter / Account Suspended — TruckersForFreedomTheOriginal (@Truckers8F) 7 maja 2022 r.

więcej - Pfizer Data Dump Reveals More than 1200 People Died Within One Month of Taking Covid-19 Vaccine lub tu- Pfizer Data Dump Reveals More than 1200 People Died Within One Month of Taking Covid-19 Vaccine

Najwięksi mordercy chodzą w białych fartuchach - Poufne dokumenty firmy Pfizer. ujawniają, że prawien 90% kobiet w ciąży zaszczepionych Covid - pierwszym/drugim trymestrze ciąży - straciło dziecko

Poufne dokumenty firmy Pfizer, które FDA została zmuszona do opublikowania na mocy nakazu sądowego, ujawniają, że od 82% do 97% kobiet, które przez pomyłkę zostały poddane wstrzyknięciu mRNA Covid-19 - albo poroniła, albo musiała być świadkiem śmierci swojego nowo narodzonego dziecka po porodzie. Ale Pfizer twierdził: „Nie było żadnych sygnałów dotyczących bezpieczeństwa, które wyłoniły się z przeglądu tych przypadków stosowania w ciąży” (...) Dokumenty dowodą że; 127 kobiet otrzymało szczepionkę Pfizer lub Moderna Covid-19 w pierwszym/drugim trymestrze ciąży, a 104 kobiety niestety straciły dziecko. W związku z tym wskaźnik częstości poronień wyniósł 82% , a nie 12,6%, jak przedstawiono w wynikach badania, a autorzy badania przyznali od tego czasu, że popełnili błąd, wystawiając sprostowanie o sześć miesięcy za późno, ponieważ badanie zostało stosowane jako uzasadnienie szczepień przeciwko Covid-19 kobiet w ciąży i młodych matek na całym świecie.

Źródło

Ale znowu jest ta 82% liczba. To dwa zestawy danych, poufne dane Pfizera i zmanipulowane badanie CDC, które pokazuje, że wskaźnik utraty ciąży po szczepieniu Covid-19 wynosi 82%. Czy to tylko zbieg okoliczności? Bardzo mało prawdopodobne, jeśli weźmiemy pod uwagę, co jeszcze organy regulacyjne i firma Pfizer próbowały to ukryć. Prośba o „Wolność informacji” wraz z dogłębnym zanurzeniem się w jedyne badanie dotyczące ciąży / płodności przeprowadzone po zastrzyku Pfizer Covid-19 ujawnia, że Pfizer i organy regulacyjne ds. leków ukryły niebezpieczeństwo szczepienia przeciwko Covid-19 podczas ciąży, ponieważ badanie wykazało jego wzrost ryzyko wad wrodzonych i niepłodności. Możesz przeczytać pełne śledztwo tutaj , ale tutaj jest fragment tego, co powinno znaleźć się w oficjalnych dokumentach publicznych, a tego nie było .

Decyzja FDA o niepodejmowaniu działań w oparciu o dane firmy Pfizer oraz ukrywanie wyników badań na zwierzętach zarówno przez firmę Pfizer, jak i organy regulacyjne ds. leków na całym świecie doprowadziły do (oficjalnie w USA)
4113 zgonów płodów-dzieci zgłoszonych w samych Stanach Zjednoczonych jako niepożądane reakcje na zastrzyki Covid-19 stan na 22 kwietnia 2022 r.

Poufny dokument - Dokumenty firmy Pfizer - więcej - Confidential Pfizer Docs. reveal 90% of Covid Vaccinated Pregnant Women lost their Baby; but Pfizer claimed: "No safety signals emerged"

Żywe organizmy, które gromadzą się inteligentnie”: Jacques Bauer, farmaceuta kliniczny, bada fiolkę „szczepionki” Covid pod mikroskopem

Ten film jest fragmentem filmu dokumentalnego Hold-Out , który ukazał się 9 kwietnia. Oto niektóre struktury, które ten farmaceuta znalazł w fiolkach.

Dr Jane Ruby wskazuje również, że zorganizowane struktury tworzą się same, gdy fiolki są podgrzewane.
Powiązane linki: Analizy laboratoryjne potwierdzają obecność grafenu i kilku metali toksycznych w szczepionkach COVID
więcej - fawkes-news.com

Zabójcze "szczepionki" COVID: 4400% wzrost liczby zgonów w porównaniu do wszystkich szczepionek zatwierdzonych przez FDA w ciągu ostatnich 30 lat - więcej - Killer COVID Vaccines: 4,400% Increase in Deaths Compared to All FDA-Approved Vaccines for Previous 30 Years
Amerykański rządowy system zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS) został zaktualizowany dzisiaj i od grudnia 2020 r., czyli od 17 miesięcy, zgłoszono 1 255 355 przypadków działań niepożądanych po szczepionkach przeciw COVID-19. Obejmuje to 27 758 zgonów i 51 600 trwałej niepełnosprawności ( poniżej 1% rzeczywistych zgonów dopow.)... Coroczny „wirus grypy” prawie zniknął od czasu pojawienia się COVID-19, to jest największe oszustwo medyczne w historii ludzkości.

43 898 zmarłych 4 190 493 rannych po szczepionkach przeciw COVID-19 w europejskiej bazie danych o reakcjach niepożądanych -więcej- 43,898 Dead 4,190,493 Injured Following COVID-19 Vaccines in European Database of Adverse Reactions

Europejska baza danych raportów o podejrzeniach reakcji na farmaceutki (z krajów EOG i spoza EOG) to EudraVigilance , zweryfikowana przez Europejską Agencję Leków (EMA), i obecnie zgłasza ona 43 898 ofiar śmiertelnych i 4 190 493 urazów po wstrzyknięciu pięciu eksperymentalnych zastrzyków COVID-19... są to dane także znacznie zaniżone, ale ta liczba i tak jest oszałamiająca.
m.rekinek
,,Najwięksi mordercy chodzą w białych fartuchach - Poufne dokumenty firmy Pfizer. ujawniają, że prawie 90% kobiet w ciąży zaszczepionych Covid - w pierwszym/drugim trymestrze ciąży - straciło dziecko"
piotr2019
a bedzie ich WIECEJ...
bo dzisiejszym ludziom blizej SZATANOWI i jego slugusom,
niz Bogu i Jego Słowu...