V Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień 12.06.2021

Jesteś wolnym człowiekiem!
Masz prawo do wolności słowa. Masz prawo do swobodnego przemieszczania się. Masz prawo do wolnej i świadomej zgody lub odmowy zgody w kwestii procedur medycznych. Masz prawo do ochrony danych osobowych. Masz prawo do poszanowania życia prywatnego i integralności fizycznej.
Upomnij się o te podstawowe prawa! Pokażmy światu jak wielu nas jest!
V Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień – 12 czerwca 2021
facebook.com/login/?next=https://www.facebook.com/events/d41d8c

Wyjdźmy na ulice! Niosąc zdjęcia ofiar jako tzw. „czerwone kartki” dla systemu, który zabija ludzi.
KOSZULKI facebook.com/login/?next=https://www.facebook.com/1783221188/po
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Wyjście jedynie z flaga nic nie załatwi - masoni się z nas śmieją i robią swoje .
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Kto żyw i miła mu wolność Ojczyzny zrywać tyłki z krzeseł brać w rękę co się da i ruszamy !
Jan Zbigniew wojan
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje …More
Dr Horban mówi że jeśli chcemy aby dziadkowie i babcie nie były potencjalnie narażeni na zakażenia to powinny być zaszczepione dzieci w szkołach albo koło szkoły gdzieś tam ..... Normalnie zmiana definicji nastąpiła !!!! Producenci twierdzą, że szczepionki zapobiegają tylko ciężkim przebiegom choroby, ale nie przed ich roznoszeniem czy transmisją, ale on jest lepszy od producentów i daje gwarancje że jeśli dzieci się zaszczepi to starsi nie będą się zarażali - normalnie ten typ z ludzi robi idiotów - sprawdza się podejrzenie, że chcieli jeszcze w czerwcu szczepić dzieci ! To są przestępcy !
"Po przebytej infekcji i po zgonie ponowne infekcje są praktycznie niespotykane..." Tak tłumaczą “naukowcy” po studiach na Oxycorcie, lub Acardzie, a kierunkach takich jak WiFi, czy AjWaj !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
...czego to diabeł nie wymyśli ,aby tylko osiągnąć swój cel !!!
Jan Zbigniew wojan
To jest wojna ! “Zdrada, zdrada, zdrada - podstępne, zimne oczy gada !” Dlaczego nam to robią ? To w podzięce za przyjmowanie ICH z dobroci serca podczas kiedy cała Europa ICH wyrzucała ! Wiją się jak prawdziwe żmije, no i jeszcze te gadzie ślepia !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Wojna trwa tak długo jak długo jesteśmy pod okupacją syjono -masonów ......a to co najmniej od II-giej wojny światowej ! ,ale teraz to jest już masakra gojów ( na własne życzenie ) .
Jan Zbigniew wojan
Nie ma szczepień bez twojej świadomej zgody!
Art. 192. polskiego Kodeksu karnego:
§ 1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie,
karze ograniczenia wolności, albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Zarówno Kodeks norymberski z 1947 roku, jak i Międzynarodowy pakt praw obywatelskich i politycznych z 1976 roku, podobnie jak …More
Nie ma szczepień bez twojej świadomej zgody!
Art. 192. polskiego Kodeksu karnego:
§ 1. Kto wykonuje zabieg leczniczy bez zgody pacjenta, podlega grzywnie,
karze ograniczenia wolności, albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Zarówno Kodeks norymberski z 1947 roku, jak i Międzynarodowy pakt praw obywatelskich i politycznych z 1976 roku, podobnie jak Konwencja o prawach człowieka i medycynie z 1997 roku oraz art. 39 Konstytucji RP, zabraniają, aby ktokolwiek, bez swojej swobodnie wyrażonej zgody, był poddawany doświadczeniom lekarskim lub naukowym.
Na podstawie art. 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej obywatel RP „nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”.
„Interesy i dobro jednostki powinny być stawiane ponad wyłącznym interesem nauki lub społeczeństwa” – Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO. Oznacza to, że nikt nie może być zmuszony do zaszczepienia, żeby chronić innych!
Tak więc, choć obowiązkowe szczepienia dzieci od noworodka są niezgodne z Konstytucją RP i wieloma przepisami, nikt ustawy nie zaskarża do Trybunału !
Czy prawa zawarte w Konstytucji są zapisane by ograniczać wolność obywatela, czy po to by nie dopuszczać do bezprawia rządzących ? A dlaczego dzieje się inaczej - co na to prawnicy ?
Jak legalnie uniknąć szczepionek, maseczek i spisu powszechnego? Mec. Jacek Wilk [Expert w Bentleyu]
youtube.com/watch?v=rIggxmfzHVI
Jak uniknąć spisu powszechnego? Adw. Jacek Wilk
youtube.com/watch?v=NDithNwqu2g
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Pytałem sie kiedyś dr Krajskiego jak to jest z prawem obywatela do wyboru własnego lekarza , bo moi lekarze nie uznają pseudo- pandemii i zabraniają noszenia kagańcy ? odpowiedź była taka : " WSZYSTKO SIĘ ZGADZA - TYLKO ŻE TRWA WOJNA A OKUPANTA PRZEPISY NIE INTERESUJĄ - ROBIĄ CI CHCĄ !
Jan Zbigniew wojan
Ludzie bezmyślnie ubierają pasiaki i to jest najgorsze ! Matoły - niewolnicy !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Po tym poznajemy kto jest od Boga a kto od szatana !
Jan Zbigniew wojan
"Polska zadeklarowała przystąpienie do pilotażowego programu certyfikatów szczepiennych - poinformował podczas konferencji prasowej rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Poinformował, że deklaracja przystąpienia do projektu została przedstawiona przez Polskę w poniedziałek. - Więc teraz decyzja już nie leży po naszej stronie - zaznaczył Andrusiewicz." Jakieś to wszystko celowo …More
"Polska zadeklarowała przystąpienie do pilotażowego programu certyfikatów szczepiennych - poinformował podczas konferencji prasowej rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Poinformował, że deklaracja przystąpienia do projektu została przedstawiona przez Polskę w poniedziałek. - Więc teraz decyzja już nie leży po naszej stronie - zaznaczył Andrusiewicz." Jakieś to wszystko celowo zagmatwane, bo nie tak dawno mówili coś zupełnie innego i nie Polska zadeklarowała, tylko zarządzający Polską o jakimś konkretnym nazwisku bez pytania społeczeństwa ! Druga sprawa to jeszcze dziwniejsze oświadczenie, że decyzja już nie leży po naszej stronie. Nikt się nikogo o nic nie pyta, a później próbuje zwalać całe zło na innych, pewnie nawet sam nie wie kogo wskazać !
Jacy spryciarze, już w tym zakłamaniu zaczęli się gubić ! Człowiek mówiący prawdę nie musi pamiętać szczegółów, wystarczy mówić prawdę i o pomyłce nie może być mowy, natomiast kłamca powinien pamiętać każdy szczegół swej zakłamanej historii, by się nie pomylić, jednak ONI mylą się ciągle, chociaż zdarza się, że niekiedy odkryją trochę prawdy tak jak w przypadku oświadczenia, iż wszczepienie wszystkich Polaków leży w ICH interesie - tylko co z interesem zaszczepionych?
Czy ONI mogą spokojnie spać wiedząc bardzo dobrze ile milionów ludzi ICH nienawidzi i przeklina za zniszczenie życia całych rodzin, a nawet pokoleń ? Jeśli mogą, to by znaczyło brak sumienia, ale właśnie niektóre istoty sumień nie mają - jak np. gady !
Rada Europy wydała rezolucje: Szczepienie NIE jest Obowiązkowe!! Nikt NIE może być dyskryminowany!!:
Rada Europy wydała rezolucję, w której są następujące zapisy:
7.3.1 dopilnować, aby obywatele zostali poinformowani, że szczepienie NIE jest obowiązkowe i że nikt nie jest politycznie, społecznie lub w inny sposób naciskany, aby się zaszczepić, jeśli sami nie chcą tego zrobić;
7.3.2 zadbać o to, aby nikt nie był dyskryminowany z powodu braku szczepienia, z powodu możliwego zagrożenia dla zdrowia lub braku chęci szczepienia".
8 Odnosząc się do rezolucji 2337 (2020) w sprawie demokracji w obliczu pandemii Covid-19, Zgromadzenie potwierdza, że jako podstawowe instytucje demokracji parlamenty muszą nadal odgrywać potrójną rolę reprezentacji, prawodawstwa i nadzoru w warunkach pandemii. Zgromadzenie wzywa zatem parlamenty do wykonywania tych uprawnień, w stosownych przypadkach, również w odniesieniu do opracowywania, przydziału i dystrybucji szczepionek Covid-19. Czy ta rezolucja już nie obowiązuje, czy dotyczy tylko wybranych - jak zwykle ?
coe.int/en/files/29004/html
bitchute.com/video/V1JD9VKPFjhB/
Szczepionki Covid-19 względy etyczne, prawne i praktyczne - Rezolucja 2361( 2021)
youtube.com/watch?v=YMeFV6e4ScM
A zaszczepiony może w każdej chwili się zarazić, bo jak zarządzający tłumaczą - jedyny raz mówiac prawdę, że szczepienia NIE CHRONIĄ w pełni przed zakażeniem, ale POWINNY CHRONIĆ przed zgonem i przed ciężkim przebiegiem COVID-19 ! Więc po co te "paszporty" - inwigilacja jakiej nie było nawet w PRL-u !
Jak legalnie uniknąć szczepionek, maseczek i spisu powszechnego? Mec. Jacek Wilk [Expert w Bentleyu] youtube.com/watch?v=rIggxmfzHVI
Jak uniknąć spisu powszechnego? Adw. Jacek Wilk
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Rozwalić synagogę szatana wszelkimi dostępnymi środkami z siłowymi włącznie !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
NAS JEST WIĘCEJ !

ZWYCIĘŻYMY !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Na manifestacjach antykowidowych uloce świeciły pustkami a milicja NWO - PONIEWIERAŁA LUDZISKAMI JAK CHCIAŁA !