CÓRKA MARYI
111.2K

MIĘDZYNARODOWE CZUWANIE MODLITEWNE O POKÓJ

Rosary Prayer Vigil for Peace

Zapraszamy na specjalne czuwanie modlitewne różańcowe w intencji pokoju 26 lutego 2022 roku o godzinie 14:00

W orędziu przekazanym 23 lutego 2012 roku Matka Zbawienia objawiła nam, że istnieją plany wojny nuklearnej, ale można temu zapobiec i musimy użyć specjalnej broni, aby pokonać te plany.

Nasza Matka Zbawienia mówi: „Dzieci, gdy odmawiacie wszystkie tajemnice mojego Świętego Różańca w jednej modlitwie, możecie zapobiec wojnie. Zjednoczcie się na jeden dzień i odmawiajcie mój Święty Różaniec, aby zatrzymać tę wojnę atomową, która jest obecnie planowana.”

Posłuchajmy wołania naszej Matki i zjednoczmy się 26 lutego w tym szczególnym czuwaniu modlitewnym o pokój. To wezwanie do modlitwy jest bardzo ważne, o czym informuje nas Matka Zbawienia: „Ta wojna jest bardzo blisko i trzeba mocno się modlić, aby ją powstrzymać, ponieważ zabije ona miliony dzieci Bożych.”

Zjednoczymy i odmówimy wszystkie CZTERY tajemnice Różańca Świętego. Każda tajemnica będzie odmawiana w innym języku. W tym programie modlitewnym NIE będzie tłumaczy na żywo, jednak każda tajemnica będzie odmawiana w innym języku.

Jesus to Mankind Global

Link do rejestracji Welcome! You are invited to join a webinar: Rosary Prayer Vigil for Peace. After registering, you will receive a confirmation email about joining the webinar.

Instrukcja jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie Zoom.


Krótki film po angielsku promujący międzynarodowe czuwanie różańcowe o pokój

* * *
za: Międzynarodowe różańcowe czuwanie modlitewne o pokój, 26 lutego 2022 roku, 14:00 - Biuletyn informacyjny „Jezus do ludzkości”